Skrót do recenzji wybranych prelekcji

Specjaliści z działu DEV: Developerzy, Designerzy oraz Project Managerowie odpowiedzieli na 3 pytania dotyczące konferencji Infoshare 2022:

 1. Jak podsumowujesz 2 dni na konferencji Infoshare?
 2. Czyja prezentacja spodobała Ci się najbardziej i dlaczego?
 3. Czy zamierzasz wprowadzić jakieś zmiany w swojej pracy po tej konferencji?

Każda osoba podzieliła się z nami również jedną myślą, która przyświeca jej po Infoshare. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami pracowników agencji Empressia na temat największej konferencji technologicznej w CEE.

Nie ma złego zespołu – jest zły lider.
Agnieszka Cichowska
Head of websites delivery & Project Manager

Jak podsumowujesz 2 dni na konferencji Infoshare?

To był bardzo intensywny czas. Mnogość tematów, wystawców, ludzi z branży! Można było poćwiczyć umiejętności organizacyjne i zarządzania sobą w czasie. Trzeba było się nieźle nagimnastykować, aby być na czas tam, gdzie się zaplanowało. Na szczęście w ustaleniu harmonogramu pomagała apka Infoshare, za co wielkie podziękowania dla organizatorów!

Infoshare był też dla mnie inspirujący pod względem pomysłów wystawców – bardzo wiele z nich można przemycić do własnej organizacji jako pomysł na wewnętrzną integrację czy onboarding. Były np. flipery, możliwość naprasowania na koszulkę zaprojektowanych wzorów z branży, BNP Paribas dawał szamkę i kawkę, a JustJoinIT dawał namiastkę teleturnieju Programista 100K.

Infoshare 2022

Czyja prezentacja spodobała Ci się najbardziej? I dlaczego?

Dawid Ostręga z Leaders Island – How to get back on track after a huge leadership mess up?

Jeden z najbardziej charyzmatycznych wykładów, na jakich byłam podczas tych 2 dni. Dawid postanowił podzielić się z nami upadkiem z wysokiego, liderskiego konia. Mistrzowskim storytellingiem poprowadził nas przez historię drużyny futbolu amerykańskiego, której był trenerem. W 2 lata doprowadził ją do Mistrzostwa Polski, w kolejny rok, prawie na koniec tabeli.

Łzy wzruszenia pojawiły się w moich oczach, kiedy Dawid opowiadał o tym, gdy zdał sobie sprawę, że problem nie tkwi w drużynie, a w liderze. Gdy poprosił o anonimową ocenę własnej pracy i, że to, co otrzymał, złamało mu serce. A później spojrzał w lustro i po prostu oddelegował część obowiązków rodzącym się w zespole liderom.

Dla mnie to klasyczna droga scrum mastera:

 • Kiedy zespół jeszcze nie wie, jak i dlaczego, scrum master wyznacza drogę, ale i edukuje zespół.
 • Kiedy zespół wie, jak i dlaczego – scrum master przestaje być… potrzebny. To jest taki utopijny cel tej roli.

Wiadomo, że potrzebujemy drogowskazów przez cały czas trwania zespołu, ale pokazuje, jak ważne jest aby dobry lider wyczuł moment i usunął się w cień… By potencjał zespołu mógł dalej rosnąć. Tak, Dawid jako trener sprawił, że jego zespół ponownie stanął na najwyższym stopniu podium!

Czy zamierzasz wprowadzić jakieś zmiany w swojej pracy po tej konferencji?

Tak, zamierzam iść na szkolenie od Leader Island – konferencja zainspirowała mnie, aby rozwijać swoje umiejętności w tym zakresie i się nie zatrzymywać!


Keep learning!
Tomek Uzarowski
Front-end Developer

Jak podsumowujesz 2 dni na konferencji Infoshare?

Infoshare to bez wątpienia wydarzenie, w którym warto wziąć udział. Właściwie ciężko znaleźć jakiekolwiek minusy związane z organizacją czy przebiegiem konferencji. Mnogość poruszanych tematów czy ilość stanowisk naprawdę zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Na zakończenie większości prezentacji, w którym miałem okazję uczestniczyć, pojawiał się niedosyt. Nie dlatego, że prezentowane treści były nudne itp., ale dlatego że najchętniej słuchałoby się danej osoby zdecydowanie dłużej.

W organizacji czasu na konferencji nieoceniona okazała się aplikacja „Infoshare – Conference”, dzięki której można było bardzo wygodnie się zarejestrować, a także zaplanować, w jakim wydarzeniu chcemy wziąć udział.

Organizatorom oraz osobom pracującym przy Infoshare należą się słowa uznania.

Czyja prezentacja spodobała Ci się najbardziej? I dlaczego?

Prezentacji, które mi się podobały, było naprawdę dużo. Największe wrażenie zrobiły na mnie wystąpienia Harry’ego Robertsa oraz Kent C. Doddsa.

Infoshare 2022 Kent C. Dodds

Natomiast tym, na co czekałem najbardziej w trakcie konferencji, były warsztaty. Jednym z nich był workshop zatytułowany „Poznaj Jamstack, budując klon Disney+ za pomocą Next.js i Strapi”. Była to dobra okazja, by swoje opinie oraz pomysły skonfrontować z punktem widzenia i podejściem eksperta.

Każde takie wydarzenie pozwala również odkryć rozwiązania, opcje czy zastosowania, o których wcześniej się nie wiedziało. Cieszy mnie, że w trakcie warsztatu pojawiły się takie zagadnienia. Uważam, że prezentacja mogła być mało dostępna dla osób, które nigdy wcześniej nie zetknęły się z tematyką Jamstack, jednak brak odpowiedniego wprowadzenia w zagadnienie składam na karb ograniczeń czasowych.

Czy zamierzasz wprowadzić jakieś zmiany w swojej pracy po tej konferencji?

Tak. Jak już wspomniałem szczególnie przypadły mi do gustu prezentacje Robertsa oraz Doddsa, które miały wspólny mianownik – front-end. Chcę bardziej zgłębić tematy poruszone przez obu panów, a to, czego się nauczę, będę się starał w miarę możliwości stosować w pracy. Na początek Largest Contentful Paint ;)


Musimy za rok tam wrócić, a najlepiej zrobić z tego jakąś firmową tradycję!
Adrian Wosicki
Front-end Developer

Jak podsumowujesz 2 dni na konferencji Infoshare?

Było to drugie Infoshare w moim życiu i znowu bawiłem się na nim bardzo dobrze. Zarówno jeśli chodzi o całą otoczkę wydarzenia, której kilka innych konferencji mogłoby pozazdrościć, jak i o wiedzę, którą można było nabyć. Na samym wydarzeniu mogliśmy spotkać wiele znanych osób z branży, takich jak Kent C. Dodds czy ekipa niebezpiecznik.pl.

Kent C Dodds Infoshare 2022

Jedyne, czego mi brakowało, to tak naprawdę przerwy na sprawdzenie wszystkich dodatkowych stoisk, bo grafik z prezentacjami był tak napięty, że ciężko było o jakąkolwiek przerwę (jeśli nie chciało się opuścić żadnej prelekcji).

Czyja prezentacja spodobała Ci się najbardziej? I dlaczego?

Najbardziej spodobała mi się prezentacja Harry'ego Robertsa – „Optimising Largest Contentful Paint”, która na dobrą sprawę łączyła ze sobą dwa światy, z którymi w naszej firmie spotykamy się na co dzień, czyli pozycjonowanie i DEV.

Prezentacja, mimo że była w piątek ostatnią i kończącą ten dzień, bardzo mnie zaciekawiła. Harry pokazał, jak ważna w dzisiejszych czasach jest szybkość strony i jak wiele korzyści może przynieść jej optymalizacja.

Krok po kroku zostaliśmy poinformowani, co musimy zrobić, żeby LCP naszej strony było wyższe, przy jednoczesnym pokazaniu tego na przykładach, ale bardziej technicznie opiszemy to na naszym blogu w najbliższym miesiącach! Stay tuned.

Czy zamierzasz wprowadzić jakieś zmiany w swojej pracy po tej konferencji?

Na pewno po zakończeniu człowiek czuł się trochę „przytłoczony” tą wiedzą i tym, ilu rzeczy jeszcze nie wiemy. Jednak po kilku dniach czuć zdecydowanie takiego motywacyjnego kopa, by dalej i ciężej się rozwijać :)


Poszerzaj swoje horyzonty, nie zamykaj się na wąską ścieżkę rozwoju.
Ania Ciszak
Front-end Developer

Jak podsumowujesz 2 dni na konferencji Infoshare?

Konferencja została dobrze zorganizowana, a tematy prelekcji cechowała różnorodność – bez względu na branże, w jakich specjalizują się uczestnicy, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Była to okazja, by rozwinąć swoją wiedzę i poznać zagadnienia z dziedzin, którymi nie zajmujemy się na co dzień.

Osobiście brałam udział w wykładach z:

 • cyberbezpieczeństwa,
 • nauczania maszynowego
 • marketingu.

Uważam, że były inspirujące.

Infoshare Empressia 2022 Justyna i Ania

Czyja prezentacja spodobała Ci się najbardziej? I dlaczego?

Grzegorz Gołębiewski z infoShare Academy – Marketing i nowoczesne projektowanie w Figmie

Podczas prelekcji prowadzący podzielił się z nami praktykami przyspieszającymi pracę nad designem. Podkreślił elementy, które wpływają na to, że projekt jest „dobry”. Część z nich dotyczyła postrzegania elementów strony przez użytkownika w zależności od tego, jak są one ułożone. Bardzo ciekawa okazała się przedstawiona przez Grzegorza hierarchia kolorów wraz z zasadą, jak dobierać paletę barw w zależności od charakteru projektu.

Grzegorz Gołębiewski Infoshare 2022

Druga część była praktyczna – prowadzący wykonał grafikę reklamową używając wcześniej wyjaśnione zasady.

Prezentacja w bardzo przystępny dla każdego sposób przedstawiła, jak małym nakładem czasowym można zrobić projekt, który przyciągnie uwagę użytkownika.


Czuję ogromną motywację do nauki i rozwijania swoich programistycznych kompetencji.
Dominik Rodzim
Front-end Developer

Jak podsumowujesz 2 dni na konferencji Infoshare?

To była dla mnie pierwsza konferencja tego typu i jadąc na nią, nie wiedziałem do końca, czego mogę się spodziewać. Jednak już pierwsza styczność z tym eventem, czyli wejście na halę wystawową zapewniło mnie, że nie będę żałował!

Jestem pod dużym wrażeniem skali całego wydarzenia i organizacji. Nie spodziewałem się, że przy tak dużej liczbie uczestników wszystko będzie przebiegało sprawnie i bez większych problemów. Na duży plus zarówno prezentacje, jak i przestrzeń ze standami, w której można było przyjemnie spędzić czas pomiędzy prezentacjami.

Infoshare 2022

2 dni konferencji to była również dobra okazja, aby lepiej poznać się z innymi pracownikami działu DEV w naszej firmie – fajnie było dłużej pogadać z innymi osobami tym bardziej, że mieszkając we Wrocławiu, pracując głównie zdalnie i rzadko pojawiając się w biurze, nie miałem za wielu okazji do integracji. :D

Czyja prezentacja spodobała Ci się najbardziej? I dlaczego?

Harry Roberts z CSS WIZARDRY – Optimising Largest Contentful Paint

Była to prezentacja kończąca pierwszy dzień konferencji i mimo że byłem już trochę przytłoczony ilością przyswojonej wiedzy, to Harry w dość prosty sposób, bazując na przykładach i wykresach, pokazał w jaki sposób zoptymalizować LCP, czyli jeden z najważniejszych wskaźników Google.

Pojęcie LCP było mi już znane przed prezentacją i kilkukrotnie mierzyłem się z problemem jego optymalizacji przy okazji próby przyśpieszenia stron klientów. Teraz poznałem kilka łatwych do zaimplementowania rozwiązań, które mogę wykorzystywać w mojej codziennej pracy na juniorskim stanowisku.

Dodatkowo dowiedziałem się, że zmniejszenie LCP o 0,5 s może przełożyć się na kilkunastomilionowe zyski w rocznej skali (mówimy tu oczywiście o dużych e-commerce’ach).

Czy zamierzasz wprowadzić jakieś zmiany w swojej pracy po tej konferencji?

Spora część zagadnień i materiałów omawianych na Infoshare była dla mnie trudna do przyswojenia, ale z pewnością wiedzę z kilku prezentacji będę mógł przełożyć na moją codzienną pracę, co bardzo mnie cieszy. Czuję też ogromną motywację do dalszego poszerzania wiedzy i jest to dla mnie chyba najbardziej pozytywny aspekt uczestnictwa w Infoshare.


Trzeba się rozwijać!
Jakub Kaczmarek
Front-end Developer

Jak podsumowujesz 2 dni na konferencji Infoshare?

Była to pierwsza taka impreza branżowa, na której byłem i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Mega intensywny czas, w którym można było się wiele nauczyć i poszerzyć swoją świadomość, jeśli chodzi o technologie. Było tyle ciekawych prezentacji, że brakowało czasami chwili na odpoczynek, jeśli chciało się oczywiście na wszystkie iść. Na duży plus też sama otoczka i stanowiska wystawiających się firm. Na Infoshare było wiele ciekawych atrakcji, zabaw i konkursów. Mogliśmy się fajnie zintegrować i poznać wielu ciekawych ludzi.

Czyja prezentacja spodobała Ci się najbardziej? I dlaczego?

Podobały mi się w sumie dwie prezentacje, ale opiszę jedną z nich. Chodzi o prelekcję „Pegaz, brudna krowa i inne fantastyczne zwierzęta [stream and recording not available]”, którą wygłosił Mateusz Biliński z firmy niebezpiecznik.pl. Wytłumaczył nam, jak możemy zadbać bardziej o nasze bezpieczeństwo. Krótko opisał, jakie luki w systemie, takim jak Android czy iOs można wykorzystać w celu przejęcia zdalnej kontroli nad urządzeniem.

Infoshare 2022 Mateusz Biliński

Przeprowadził też doświadczenie, które miało na celu pokazanie, jakie urządzenia są narażone na ataki poprzez uruchomioną opcję automatycznego przyłączania do sieci.

Wystąpienie było bardzo wartościowe i otworzyło mi oczy na wiele aspektów związanych z bezpieczeństwem. Temat był bardzo obszerny i ciężko opowiedzieć o wszystkim w kilku zdaniach. Zapraszam do zapoznania się z tą tematyką bo warto, dla swojego bezpieczeństwa!

Czy zamierzasz wprowadzić jakieś zmiany w swojej pracy po tej konferencji?

Oczywiście! Na Infoshare pokazali kilka ciekawych rzeczy, nad którymi warto się pochylić, zrobić research i (jeśli będzie taka potrzeba) wprowadzić w życie. Będę zwracał uwagę na rzeczy, których przed tym wyjazdem nie byłem świadomy. Rozwijać się dalej we Front-endzie i stać się jeszcze bardziej jakościowym i świadomym Developerem.


Chcę więcej! Konferencja pokazała niesamowitą ilość dróg, jaka jest przed nami. Poszerzyła moje horyzonty.
Justyna Kaczmarek
Front-end Developer/Designer

Jak podsumowujesz 2 dni na konferencji Infoshare?

Niesamowita dawka wiedzy, świetni ludzie i atmosfera. Była to moja taka pierwsza konferencja i jestem mega zadowolona. Połączenie nauki z zabawą w gronie najlepszego zespołu, jaki można mieć!

Nie mogę się doczekać kolejnej konferencji i tematów jakie zostaną poruszone na niej.

Czyja prezentacja spodobała Ci się najbardziej? I dlaczego?

Prezentacji, które mi się podobały było bardzo dużo, niesamowite jest to że mogłam brać udział w prezentacjach na różne tematy, z różnych dziedzin. Bardzo podobały mi się prezentacje z kategorii: Marketing.

To niesamowite, ile można było zdobyć cennej wiedzy, która nawet nam, Developerom, może się przydać, m.in. o tym, jak się komunikować – prezentacja Pana Pawła Sali „Komunikacja głupcze… czyli jak poprawić komunikację z klientami obecnymi i przyszłymi”, podczas której mogliśmy poznać 5 sprawdzonych sposobów na poprawienie komunikacji z klientami.

Kolejną prezentacją, która została mi w pamięci to prezentacja „Make them remember you – krótka historia o wspaniałym doświadczeniu klienta”. Mike Korba opowiedział o tym, jak tworzyć wspaniałe doświadczenie klienta – tak, żeby klient wracał do nas zawsze i myślał o nas z uśmiechem :)

Miałam również możliwość uczestniczyć w prezentacjach o metaverse i emocje, jakie temu towarzyszyły, były bardzo zróżnicowane... Ekscytacja przeplatająca się trochę ze strachem (do czego może nas to doprowadzić), a zarazem duża ciekawość, co przyniesie nam przyszłość i jak to wykorzystamy.

Infoshare 2022 relacja

I na koniec warsztaty, na które bardzo czekałam czyli „Marketing i nowoczesne projektowanie w Figmie”, które prowadził Pan Grzegorz Gołębiewski. Były to warsztaty głównie dla ludzi z marketingu, przynajmniej tak było powiedziane. Jednak myślę, że wiedza z tych warsztatów przydała się również programistom, ponieważ były przedstawione tam podstawy tworzenia prostych rzeczy w programie Figma i zasady User Interface.

Pan Grzegorz odpowiedział o tworzeniu jakościowych kompozycji, wskazał dużo pluginów, które ułatwiają pracę m.in wtyczka Color Scheme do tworzenia palety barw wykorzystywanych w projekcie.

wtyczka color scheme do figmy


Nasz wspólny rozwój jest na rękę każdemu.
Mateusz Wiśniewski
Back-end Developer

Jak podsumowujesz 2 dni na konferencji Infoshare?

To były dwa dni pełne spotkań z niesamowitymi ludźmi, nie mówię tylko o prelegentach, ale też o przesympatycznych przedstawicielach innych firm.

Prelegenci zaskakiwali poziomem swojej wiedzy, płynnością w posługiwaniu się zagadnieniami, które nam, programistom, spędzają wieczorem sen z powiek. Czuję się zainspirowany do poszerzeania mojej wiedzy w tematach, które poruszyli, czy to poprzez czytanie o teorii danych rozwiązań czy przez bardziej „namacalne” pisanie kodu (w sumie używam do tego palców, więc pun intended).

Przedstawiciele firm byli niesamowicie otwarci, praktycznie z każdym dało się wejść w niesamowitą polemikę na temat przyszłości i wyzwań w branży, jak i też znaleźć wspólny consensus na temat tego, co w naszej pracy kochamy. Z tego miejsca serdecznie dziękuję pracownikom jednego z polskich banków, bo przygotowana przez nich kawa i słodki gofr pozwoliły mi w momencie kryzysu energetycznego „wrócić do gry”.

Czyja prezentacja spodobała Ci się najbardziej? I dlaczego?

Zdecydowanie będą to prezentacje Venkat’a Subramaniam’a, zatytułowane „The Journey from Monoliths to Microservices” i „Agility without Discipline leads to Fragility”.

Venkat Subramaniam

(źródło: Facebopok Infoshare)

Już dawno nie słuchałem kogoś, kto z taką pasją opowiada o tym, co kocha robić. Imponował mi sposób, w jaki wiązał zagadnienia teoretyczne z praktycznymi, codziennymi problemami w pracy. Mimo że w naszej agencji nie mierzymy się z problemem migracji architektury monolitu do mikroserwisów, to nadal warto było posłuchać o tym, jakie praktyki warto stosować na co dzień. Doceniam też na pewno poczucie humoru, bowiem wśród wszechobecnych akronimów pokroju BDD, TDD, DDD, EDA, pojawiło się również JDD, czyli Jesus Driven Development (Jesus, I hope this will work).

Czy zamierzasz wprowadzić jakieś zmiany w swojej pracy po tej konferencji?

Na pewno pochylę się nad zagadnieniami couplingu i cohersji. Chciałbym, aby projektowane przeze mnie rozwiązania miały jak najlepszą strukturę, były jak najłatwiej rozumiane i łatwo rozszerzalne. Widzę, że programowanie cały czas ewoluuje, będę na bieżąco śledził nowinki z tego naszego zero-jedynkowego świata.


Ciągły rozwój, ciągła nauka, ciągłe poszerzanie swojej wiedzy. Konferencja pokazała, że wybór ścieżek rozwoju jest ogromny, a na rynku jest wiele różnych możliwości.
Anna Truchta
Project Manager

Jak podsumowujesz 2 dni na konferencji Infoshare?

Bardzo aktywnie i intensywnie spędzony czas. Ogrom wiedzy, inspiracji i wskazówek do dalszego udoskonalania pracy własnej oraz zespołów, z którymi na co dzień pracuje. Wiele okazji do zadania sobie pytania “jak ja postąpiłabym w takiej sytuacji”. I to skłanianie do przemyśleń, do wyciągnięcia wniosków, do odniesienia wielu z sytuacji przedstawionych podczas prelekcji do własnego doświadczenia zawodowego czy życiowego, to właśnie dla mnie największa wartość tej konferencji.

Z drugiej jednak strony czuję spory niedosyt, bo wiele wartościowych prezentacji odbywało się w tym samym momencie i wypracowanie najbardziej optymalnego harmonogramu wykładów nie należało do najłatwiejszego zadania. Aplikacja Infoshare bardzo pomagała w zaplanowaniu dnia, ale niestety nie posiadała opcji bilokacji. Może w przyszłym roku? :)

Justyna Aga i Ania z Empressia na Infoshare

Czyja prezentacja spodobała Ci się najbardziej? I dlaczego?

Cieszę się, że zaczęłam czwartek od wykładu 5 Steps to Success in a World of Change prowadzonego przez Allistera Frosta. Otwartość i gotowość na zmianę, wychodzenie spoza własnej strefy komfortu czy otwarty umysł i zwykła ciekawość pomogą nadążyć za zmianami wokół nas. Usłyszeliśmy o robocie sprzątającym, potem pojawiły się na scenie bąbelki oraz papier toaletowy (swoją drogą czy zastanawialiście się kiedyś jaki jest prawidłowy sposób użycia papieru toaletowego?). Wiele wartościowych spostrzeżeń i haseł, a to wszystko w treściwej, z dużą ilością żartów i zabawnych dygresji, prezentacji. Dawno nie widziałam tak charyzmatycznego prowadzącego. Świetny zastrzyk energii przed całym dniem wykładów!

Allister Frost Infoshare 2022

Następnie wzięłam udział w prelekcji Mariusza Sosny: F.C. KORPO, czyli czego możemy się nauczyć od najlepszych trenerów piłkarskich. Mimo iż nie interesuję się piłką nożną, to przykłady były tak uniwersalne, że wiedza z tej dziedziny nie była potrzebna.

Jako lider czy manager, współpracując z zespołami, należy pamiętać o tym, żeby:

 • dostrzegać talenty członków zespołu, stawiać na rozwój ich mocnych stron i zachęcać do dalszego rozwoju w tym kierunku,
 • w trudnych chwilach trzeba zaufać i wspierać, ale gdy przyjdzie na to czas, również dalej zachęcać do działania,
 • liderzy czy managerowie mają możliwość kreowania nowych liderów, ale by móc to zrobić, trzeba wiedzieć kiedy oddać członkom zespołu przestrzeń, zaufać w ich umiejętności, aby samodzielnie mogli pokazać się z najlepszej strony.

Później przyszedł czas na (Nie)zdrowy rozsądek - o tym jak błędy logiczne wpływają na procesy decyzyjne. Filip Werstler przedstawił jak bardzo błędne są sformułowania „na zdrowy rozum”, „na logikę” czy „na chłopski rozum”. „Zdrowy rozsądek” jest różny dla nas wszystkich, bo zależy od naszych indywidualnych systemów wartości i kompetencji. Uproszczenia, zniekształcenia i błędy logiczne mogą prowadzić do błędnego postrzegania sytuacji.

 • Pozornie spójne historie wydają się nam prawdziwe. Przy spójnym obrazie powinniśmy sprawdzać czy informacje, które posiadamy, na pewno dają pełny obraz sytuacji.
 • Pozorna przyczynowość - ludzki umysł lubi wiedzieć, jak doszło do pewnych sytuacji, dlatego często łączymy wątki, które niekoniecznie wymagają łączenia. Nie robimy tego do końca świadomie, bo sama intuicja dąży do stworzenia najbardziej prawdopodobnej dla nas przyczyny. Szukanie przyczyn i ich weryfikowanie jest niezwykle ważne.

Aga napisała o prelekcji How to get back on track after a huge leadership mess up?, podczas której Dawid Ostręga opowiedział historię polskiego zespołu futbolu amerykańskiego. Prelekcja, oraz sam Dawid i jego odwaga mówienia o własnych porażkach, wywarły na mnie ogromne, bardzo pozytywne wrażenie.

Czy zamierzasz wprowadzić jakieś zmiany w swojej pracy po tej konferencji?

Zamierzam zwracać większą uwagę na osoby w zespołach, żeby pomóc im lepiej wykorzystywać ich obecne umiejętności, dostrzegać ich predyspozycje do pewnych zadań oraz motywować do dalszego rozwoju. W międzyczasie oczywiście chciałabym skupić się na własnym rozwoju, a pomogą mi w tym na pewno podcasty, newslettery czy szkolenia od niektórych prelegentów.


Podsumowanie relacji z Infoshare 2022

Jak widać, 2 dni w Gdańsku na konferencji Infoshare 2022 zaowocowały nie tylko relacją podsumowującą to wydarzenie, ale również zainspirowały zespół zajmujący się tworzeniem stron internetowych w naszej agencji. Specjaliści jednogłośnie podkreślają, jak ważny jest rozwój i pewnie go deklarują. Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji Infoshare i wdrażania wiedzy w codzienną pracę!

 wyceń utworzenie strony internetowej