Konin

Strona internetowa dla mieszkańców lub przedsiębiorców z Konina? Jesteś we właściwym miejscu!

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Niezwykle miło jest nam Cię gościć! Poszukujesz sprawdzonej, zaufanej firmy, zajmującej się tworzeniem stron www? Doskonale trafiłeś! Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Darmowa wycena

Co wyróżnia nasze serwisy?

Funkcjonalność

Prosta obsługa

Unikalny design

Łatwa rozbudowa

Szybkość działania

Profesjonalne strony www i skuteczna reklama w sieci

Strony internetowe to najważniejszy i centralny element naszej działalności. W zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań możemy stworzyć dla Ciebie zarówno rozbudowane, pokaźne strony www, jak i minimalistyczne, nieskomplikowane strony-wizytówki.
Jesteśmy elastyczni! Tworząc strony internetowe, korzystamy zarówno z języka HTML, jak i systemów CMS. Pracujemy na gotowych szablonach, a także w oparciu o indywidualne projekty graficzne. Nasze rozwiązania w pełni dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Niezależnie więc od tego, jakim budżetem dysponujesz, lub jak szalony może wydawać się Twój pomysł – sprawdź nas!
Chcesz, aby Twoja strona była widoczna w internecie? Aby ruch na niej stale wzrastał? Nie ma problemu! Poza tworzeniem stron www zajmujemy się również reklamą w internecie – możemy zadbać o to, by Twoja strona dobrze pozycjonowała się w wyszukiwarkach lub zrealizować dla Ciebie kampanię AdWords.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i sprawdź, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić!

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Nasz zespół realizuje wiele zróżnicowanych zleceń. Czasem są to nieskomplikowane strony wizytówki, a czasem bardzo zaawansowane i rozbudowane strony www. W związku z tym zakres cen jest szeroki – od kilkuset złotych do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ostateczny koszt zawsze dostosowany jest do wymagań oraz budżetu, jakim dysponują nasi klienci. Więcej informacji o cenach tworzenia stron www znajdziesz w naszym artykule: „Ile kosztuje strona internetowa?”.

Darmowa wycena

Pozycjonowanie Konin – na sam szczyt Google!

Konin to nie tylko Zespół Elektrowni Pątów-Adamów-Konin. To również wiele mniejszych oraz większych firm rożnych branż, które co dzień zdobywają nowych klientów. Aby wyróżnić się na tle innych, warto zainwestować w reklamę internetową. Co jest aktualnie najskuteczniejszym sposobem dotarcia do klientów? Pozycjonowanie stron internetowych!

Co to jest pozycjonwanie?

Pozycjonowanie, zwane też SEO, to proces dążenia do poprawy widoczności Twojej strony www w wyszukiwarce Google. Widoczności, czyli ilości fraz kluczowych, na które wyświetla się Twoja domena. Im jest ich więcej oraz im wyższe pozycje zajmują, tym lepiej dla Twojego biznesu. Tym właśnie się zajmujemy - zwiększaniem ruchu do Twojej strony internetowej z jak największej ilości zapytań klientów!

Pozycjonowanie Zielona Góra
Pozycjonowanie Zielona Góra

Co robimy w ramach pozycjoniwania?

Aby skutecznie wyeksponować Twoją stronę www w Google prowadzimy szereg działań.

Oto one:

  • Audyt SEO – sprawdzamy stan Twojej strony www. Przedstawiamy mocne i słabe strony, aby móc wdrożyć poprawki. Jeśli skorzystałeś z naszych usług i wykonaliśmy Ci stronę www, możesz być spokojny, jest ona przygotowana pod pozycjonowanie.
  • Strategia SEO – gdy mamy listę działań, jakie należny wykonać dla Twojej domeny, rozpisujemy plan działań na 12 miesięcy. Robimy to po to, by precyzyjnie i drobiazgowo zaplanować każdy ruch. Tylko działania ,,z głową" przynoszą aktualnie profity z Google.
  • Optymalizacja strony internetowej – to liczne techniczne działania na kodzie, mające na celu poprawę jakości Twojej strony internetowej.
  • Content marketing – tworzymy unikalne i rozbudowane teksty na stronę www wraz z uwzględnieniem slow kluczowych. Dzięki temu budujemy autorytet domeny.
  • Link building – po wykonaniu powyższych prac, fundamentem cyklicznych działań, jest zdobywanie linków zewnętrznych do twojej strony www z wysokiej jakości miejsc., Każdy link to głos na rzecz Twojej strony www. A głosy te są bardzo ważne dla Google.
  • Zainteresowany pozycjonwaniem? Zapraszamy do kontaktu!

Spotkajmy się w Koninie

Z naszych szacunków wynika, że średnio aż 78 ze 100 stworzonych przez nas stron www powstało bez spotkań osobistych z klientami. Dzięki omawianiu szczegółów przez telefon lub komunikatory internetowe współpraca przebiegała szybko i owocnie. Zdarza się jednak, że spotkania są niezbędne – w takim wypadku z chęcią przyjedziemy do Twojego biura, domu lub innego dogodnego dla Ciebie miejsca w Koninie. Zwłaszcza, że Poznań, gdzie znajduje się nasze biuro i Konin leżą tak blisko siebie.

Oceń nasze usługi
4.4/5 na podstawie 63 głosów

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności