Leszno

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych Leszno

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Strona internetowa to nieodłączny element niemal każdego biznesu. Niezależnie od tego, czy działasz w branży e-commerce, sprzedajesz swoje usługi, zajmujesz się doradztwem, szkoleniami czy handlem stacjonarnym – profesjonalna, dobrze zaprojektowana strona www może Ci tylko pomóc. Wiemy o tym doskonale, dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy Ci tworzenie stron www. Strona internetowa to wizytówka Twojej firmy, dlatego warto o nią zadbać i pokazać się klientom z najlepszej strony. Zostań z nami, a dowiesz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Darmowa wycena

Co wyróżnia nasze serwisy?

Funkcjonalność

Prosta obsługa

Unikalny design

Łatwa rozbudowa

Szybkość działania

Strony internetowe i reklama w internecie

Tworzymy nowoczesne, profesjonalne, responsywne strony internetowe, wykorzystując język HTML oraz systemy CMS. Możemy zaprojektować i uruchomić dla Ciebie zarówno prostą stronę wizytówkę, jak i rozbudowany e-sklep. Wszystko zależy od Twoich potrzeb, upodobań i możliwości finansowych.

Stworzymy Twoją stronę internetową na podstawie spersonalizowanego projektu graficznego, dopasowanego specjalnie do Twoich potrzeb, a także możemy wzorować się na powstałym już szablonie. Nie ograniczamy się do kilku rozwiązań – zawsze dopasowujemy działania do wymagań naszych klientów. Zawsze jednak tworzymy strony funkcjonalne, przejrzyste i wygodne dla potencjalnego użytkownika. Liczy się dla nas nie tylko ładny wygląd, ale przede wszystkim łatwość w obsłudze, która buduje pozytywny odbiór Twojej firmy wśród klientów.

Ponadto, pomożemy wypromować Twoją stronę. Zajmujemy się reklamą w internecie, w związku z tym zadbamy m.in. o pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach czy wdrażanie kampanii Google Ads (AdWords). W naszej ofercie znajdują się także aplikacje mobilne, webowe, facebookowe, social media czy identyfikacja wizualna. Oferujemy Ci kompleksowe usługi począwszy od projektowania strony aż do jej promocji. Dzięki temu korzystając z naszych usług możesz osiągnąć znacznie więcej. Pełen zakres naszych usług znajdziesz w zakładce Oferta.

Dlaczego warto nam zaufać?

Tworzeniem stron zajmujemy się już od 9 lat i w tym czasie zrealizowaliśmy ponad 400 stron (ich liczba stale rośnie). Sprawdź nasze portfolio, a przekonasz się, że zawsze najważniejsza jest dla nas jakość. Dbamy o to, by stworzone przez nas strony internetowe działały bez zarzutu, były łatwe w obsłudze i atrakcyjne wizualnie. Wśród naszych zadowolonych klientów są firmy z całego kraju, również z Leszna.


Tworzenie stron www – ile kosztuje?

Realizujemy projekty w przedziale cenowym od kilkuset złotych do kilkudziesięciu tysięcy. Ceny stron internetowych uzależnione są między innymi od ich stopnia skomplikowania oraz od wymagań naszych klientów. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, skontaktuj się z nami i opisz to, czego potrzebujesz – dzięki temu będziemy mogli dokładnie wycenić naszą pracę.

Więcej informacji na temat kosztów związanych z tworzeniem stron www znajdziesz w tym artykule.

Darmowa wycena

Pozycjonowanie stron Leszno – wyprzedź konkurencję!

Rozwijasz swój biznes w Lesznie lub okolicach? Prowadzisz działania, ale konkurencja jest znacznie szybciej się rozwija? Pomożemy Ci w tym. Skorzystaj z pozycjonowania, a osiągniesz sukces, o jakim nie śniłeś. Dzięki nam potencjalny klient, który szuka usług w danej miejscowości, szybciej trafi na Twoją stronę www. To nie jest zwykła forma reklamy. Zwiększamy Twoją widoczność, budując pozycję Twojej strony z Leszna w wyszukiwarce. Dzięki temu łatwiej do Ciebie dotrzeć, a to przełoży się na realną sprzedaż Twoich produktów i usług.

Co to jest pozycjonowanie?

Na samym początku musimy określić grupę docelową. Jeśli interesuje Cię pozycjonowanie lokalne, musimy zwrócić uwagę na mieszkańców z Leszna i okolic. Następnie określimy, jakie sformułowania najczęściej zostają wpisane w wyszukiwarkę. Warto pamiętać, że większa liczba osób zamierzających skorzystać z określonych usług, szuka firm w zasięgu jego możliwości. Dlatego do szukanego hasła często zostaje dodana lokalizacja. Naszym zadaniem jest zwiększenie widoczności na Leszno i pobliskie miasta. Odpowiednia optymalizacja pomoże w osiągnięciu sukcesu.

Pozycjonowanie, czy to tylko na użytkowników z Leszna czy na większy obszar jest czasochłonne. Budowanie pozycji w wyszukiwarce Google wymaga czasu, ale późniejsze efekty mogą zaskakiwać. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że konkurencja nie śpi. Działa równie aktywnie, co Twoja firma, dlatego pozycjonowanie nie jest usługą jednorazową. Aby utrzymać pozycję należy dalej działać, aby nie dać się prześcignąć swoim największym konkurentom.

Pozycjonowanie Leszno
Pozycjonowanie Leszno

Jak pozycjonujemy?

Nasza praca dostosowana jest do oczekiwań klientów oraz algorytmów Google. Analizujemy Twoją stronę internetową pod kontem technicznym. Oczywiście wszystkie zmiany, które wprowadzamy, wcześniej są z Tobą konsultowane. Zmiany dokonujemy po to, aby windować Twoja stronę www na wyższe pozycje. Nasi specjaliści dopasują słowa kluczowe pod kątem najczęściej wyszukiwanych. Zoptymalizujemy treść oraz grafikę na stronie pod użytkownika. Znamy się na tym, co robimy i właśnie dlatego posiadamy wielu zadowolonych klientów, również z Leszna.

Dla kogo jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie jest dla każdego. Dla tych, którzy chcą prześcignąć konkurencję oraz dla tych, którzy chcą utrzymać swoje pozycje. Bez względu na branżę Twojej firmy jesteśmy w stanie Ci pomóc. Wystarczy się z nami skontaktować, a my opracujemy strategię działania.

Leszno – Poznań, czyli jak współpracujemy

Nasze centrum dowodzenia znajduje się w Poznaniu, a to tylko niecałe 100 km od Leszna. W związku z tym możemy przyjechać do Ciebie i porozmawiać o realizowanym projekcie. Większość stron (około 78%) omawiamy zdalnie, wykorzystując do tego różne komunikatory, jednak jeśli zaistnieje potrzeba spotkania twarzą w twarz, zjawimy się w miejscu, które będzie dla Ciebie najbardziej wygodne.

Pozycjonowanie Leszno - ile to kosztuje?

Jak już wiesz, pozycjonowanie jest czasochłonne, ale i wymaga dużego wkładu pracy. Jest też w dużej mierze zależne od konkurentów w obszarze, w którym chcesz działać. Ze względu na to nie jest możliwe, aby określić jednakowej ceny dla usługi pozycjonowania strony z Leszna. Ustalamy ją w oparciu o analizę Twojej aktualnej pozycji oraz analizę rynku. Jeżeli chcesz poznać koszt pozycjonowania, napisz do nas lub wypełnij brief na naszej stronie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę naszych usług i będziemy mogli rozpocząć współpracę.

Oceń nasze usługi
4.5/5 na podstawie 61 głosów

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności