Wrocław

Pozycjonowanie stron internetowych - Wrocław

Poznaj naszą ofertę

Aby móc zarabiać pieniądze nie wystarczy zwykłe założenie działalności nawet z dobrze opracowanym planem biznesowym. Dzisiejsze warunki rynkowe stawiają coraz większe wymagania w zakresie rywalizacji z podmiotami konkurencyjnymi w branży. Co więcej, samo założenie strony www również jeszcze nie gwarantuje popularności firmy i skuteczności jej reklamy. Jeśli chcesz zaistnieć na rynku, musisz zadbać także o szereg mniej lub bardziej skomplikowanych działań strategicznych. Dotyczą one między innymi pozycjonowania.

Już po pierwszych miesiącach współpracy z profesjonalną agencją z branży SEO odkryjesz moc działań marketingowych w internecie oraz zrozumiesz ich istotę. Kontakt ze specjalistami pozycjonowania pozwoli Ci także świadomie wpływać na optymalizację rezultatów naszych działań. Zacznij pracować nad pozycją swojej firmy z Wrocławia i nie pozwól wyprzedzić się przez konkurencję!

Darmowa wycena

Co wyróżnia nasze serwisy?

Funkcjonalność

Prosta obsługa

Unikalny design

Łatwa rozbudowa

Szybkość działania

Firmy z Wrocławia uwierzyły w moc wyszukiwarki Google

Jeśli jeszcze nie zająłeś się zwiększaniem widoczności swojej firmy w sieci, to czas najwyższy to zmienić. Z pewnością tego nie pożałujesz, ponieważ dzięki pozycjonowaniu strony możesz uzyskać:

 • Wyższą pozycję w wyszukiwaniach Google - podstawowym źródłem informacji, których może poszukiwać potencjalny klient, jest internet i wyszukiwarka Google. Do prawdziwości tego stwierdzenia prawdopodobnie nie musimy nikogo przekonywać. W związku z tym celem skutecznego pozycjonowania jest zajęcie miejsca w TOP 10 wyszukiwaniach Google. To zwiększy częstotliwość odwiedzin Twojej strony firmowej przez potencjalnych klientów nawet o kilkaset procent.
 • Wizerunek eksperta w swojej branży - to zjawisko niesie ze sobą nieograniczone korzyści. Po pierwsze: klienci w poszukiwaniu wartościowych treści mogą trafić właśnie do Ciebie.Po drugie: wzrośnie ich zaufanie względem Twoich produktów i usług. Po trzecie: pogłębisz swoją wiedzę i kwalifikacje, co bezpośrednio przełoży się na jakość Twoich działań.
 • Adaptację do zmieniających się warunków rynkowych - niewątpliwie coraz więcej działań o charakterze handlowym oraz reklamowym odbywa się właśnie w przestrzeni wirtualnej. Co więcej, wszystko wskazuje na to, że ta tendencja będzie się pogłębiać. Jest to więc najważniejszy moment na to, by zacząć budować swoją markę w internecie i wypracować stałą pozycję wśród konkurencji.

Pozycjonowanie stron internetowych – Wrocław

Pozycjonowanie to indywidualne oraz wieloetapowe przedsięwzięcie, które wymaga cierpliwości i systematyczności działań. Każdy rozdział prac jest realizowany po kolei, w odpowiednim czasie, co skutkuje sukcesywnym progresem w wynikach. Nasi specjaliści dokładnie, wiedzą jakie elementy mają wpływ na skuteczne pozycjonowanie stron internetowych oraz ich optymalizację.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Jakie działanie podejmujemy w ramach pozycjonowania SEO?

 • Dobieramy odpowiednie słowa kluczowe – aby precyzyjnie trafić do potencjalnych klientów, konieczne jest używanie fraz odpowiednich dla ich zainteresowań. W celu znalezienia najlepszych słów kluczowych przeanalizujemy strony internetowe konkurentów i najczęściej wpisywane frazy przez internautów poszukujących produktów z Twojej branży. Umożliwią nam to profesjonalne narzędzia.
 • Wykonujemy audyt SEO – na początku współpracy realizujemy dokładny audyt techniczny i wizerunkowy Twojej strony internetowej. Analizujemy zawarte na niej treści, strukturę ułożenia elementów oraz optymalizację kodu pod względem wymogów Google. Na tej podstawie proponujemy skuteczne rozwiązania w kontekście pozycjonowania stron www.
 • Budujemy content – po analizie konkurencji i opracowaniu strategii marketingowej przygotujemy wysokiej jakości treści nasycone słowami kluczowymi. Dzięki temu Twoja strona stanie się wartościowa dla Google, jednocześnie zyskując zaufanie potencjalnych klientów.
 • Optymalizujemy stronę – sprawdzamy wszelkie aspekty techniczne, jak meta dane, linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne, szybkość oraz mobilność strony www. . Czynniki te mają również wpływ na pozycję strony firmy w wyszukiwarce Google.
 • Monitorujemy i raportujemy wyniki działań SEO – codziennie sprawdzamy pozycje Twojej strony www na dane frazy kluczowe. Po wcześniejszym uzgodnieniu będziemy wysyłać raport z efektami naszej pracy. Raporty i analiza danych pozwala ponadto na optymalizację działań.
Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie lokalne - mieszkańcy Wrocławia coraz częściej decydują się na skuteczne pozycjonowanie stron

Lokalne pozycjonowanie umożliwia kierowanie contentu i oferty firmy tylko do potencjalnych klientów, którzy w danym momencie fizycznie będą mogli z niej skorzystać. Taka strategia ma wartość i znaczenie przede wszystkim w kwestii punktów usługowych i sklepów stacjonarnych. Do zakupu ich usług lub produktów będzie mogło dojść bowiem tylko za pośrednictwem klientów zamieszkujących dany obszar, lub osób na nim tymczasowo przebywających. W takim przypadku lepiej zainwestować w lokalne pozycjonowanie sklepów, które pozwoli zwiększyć widoczność strony na frazy z lokalizacją. Pozycjonowanie lokalne w określonych sytuacjach pozwala na szybsze osiągnięcie zamierzonych wyników i „nie przepala” zainwestowanych środków finansowych.

Darmowa wycena

Wizytówki Google Moja Firma

Osiągnięcie wysokiej strony w wynikach warunkuje szeroki zakres działań w internecie. Jednym z nich jest założenie firmowej wizytówki w wyszukiwarce Google. Zawiera ona wszystkie podstawowe informacje o firmie, takie jak:

 • adres siedziby,
 • godziny pracy,
 • numer telefonu,
 • rodzaj działalności,
 • adres strony internetowej.

Co więcej, za pośrednictwem Google Moja Firma możliwe jest także polepszenie widoczności strony poprzez dodawanie zdjęć, zarządzanie opiniami, odpowiadanie na zapytania klientów oraz udzielanie pełnych, rzetelnych i atrakcyjnych informacji o firmie. Jeśli chcesz poznać więcej wartościowych informacji w zakresie zakładania i prowadzenia wizytówki Google, zapraszamy do kontaktu!

Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google warunkują następujące kategorie:

 • Trafność - wyraża ją poziom powiązania frazy wpisywanej w wyszukiwarkę przez potencjalnego klienta z charakterystyką działalności Twojej firmy. To pokazuje, jak ważne jest kompleksowe i dokładne uzupełnianie informacji o przedsiębiorstwie w internecie oraz trafny dobór słów kluczowych.
 • Rozpoznawalność - na wysokie pozycje firmy w wyszukiwarce wpływa także jej rozpoznawalność w świecie realnym. Google mierzy ją na podstawie informacji zbieranych w internecie, np. z linków, katalogów lub artykułów blogowych. Nie bez znaczenia w tym przypadku są także pozyskane opinie i oceny względem oferowanych przez obiekt produktów i świadczeń.
 • Odległość - dotyczy ona dystansu pomiędzy aktualnym miejscem pobytu internauty względem wyszukiwanej przez niego siedziby firmy. Im jest ona mniejsza, tym większe prawdopodobieństwo zainteresowania się ofertą przez potencjalnego klienta.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Rola pozycjonowania SEO na polskim rynku e-commerce jest stale niedocenianą metodą organicznego zwiększania sprzedaży firmy. Zjawisko to generuje duże straty, ponieważ większość internautów swoich wyborów zakupowych dokonuje właśnie za pośrednictwem wyszukiwarki Google. Służy ona jako podstawowe źródło informacji o produktach w kontekście wszystkich etapów procesu zakupowego. Jeśli zależy Ci na wzroście sprzedaży Twojego sklepu internetowego, odezwij się do nas, a my opowiemy Ci, co możemy dla Ciebie zrobić w tym temacie.

Pamiętaj, że między innymi za pośrednictwem pozycjonowania swoją potęgę zbudowały takie platformy jak Allegro lub Empik.

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Funkcje i cechy SEO w branży e-commerce

 • Wzrost konwersji - niezwykle ważne jest, aby działania SEO odpowiadały poszczególnym etapom ścieżki zakupowej klientów. Niezaprzeczalną korzyścią wykorzystywania ruchu organicznego w tym zakresie są długo utrzymujące się rezultaty widoczne jeszcze na długo po zakończeniu kampanii. Wzrost konwersji sklepu internetowego jest podstawowym czynnikiem warunkującym zwiększenie poziomu sprzedaży w firmie.
 • Wzrost zainteresowania klientów ofertą - dobra pozycja adresu strony lub sklepu zwraca uwagę odbiorców, którzy wcześniej nawet niekoniecznie byli zainteresowani daną grupą produktów. Decydują o tym wysokiej jakości opisy produktów i artykuły blogowe nasycone słowami kluczowymi. Dobrze zrealizowany copywriting SEO pomoże ponadto zwiększyć zainteresowanie potencjalnych klientów względem firmy. Taka strategia współtworzy również trendy zakupowe.
 • Dogodna mierzalność efektów - nie ulega wątpliwości, że optymalizację wszelkich działań SEO umożliwia sprawdzenie ich wpływu na określone wyniki. Warto w tym kontekście korzystać z pomocy profesjonalnych agencji SEO, które dysponują odpowiednimi narzędziami.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron SEO we Wrocławiu?

Cennik pozycjonowania i zwiększania widoczności strony w wynikach Google uzależniony jest od wielu czynników. Aby jednak przybliżyć pogląd i wyobrażenie tego, co determinuje cenę działań SEO, postanowiliśmy wyszczególnić kilka następujących aspektów:

 • domena internetowa i jej historia,
 • cechy techniczne strony internetowej,
 • dobór optymalnych słów dla określonej branży,
 • ilość unikatowych treści, czyli wysokiej jakości content marketing,
 • liczba linków wewnętrznych i zewnętrznych.

Pozycjonowanie stron www - strategia firm z Wrocławia

Prowadzisz firmę we Wrocławiu i zastanawiasz się, czy fakt ten obniży efektywność realizowanej przez nas kampanii, ponieważ siedziba naszej agencji znajduje się w Poznaniu? Pamiętaj, że świadczymy usługi internetowe, dlatego bez względu na to, w której części Polski mieszkasz lub pracujesz, możesz skorzystać z naszej oferty. Będziemy kontaktować się z Tobą lub Twoim przedstawicielem w preferowany przez Ciebie sposób - poprzez telefon, adres e-mail lub wideokonferencję. Tak właśnie udostępniamy także raporty z przebiegu poszczególnych prac wykonywanych na zlecenie naszych klientów. Ta forma kontaktu umożliwia nam również szybkie rozwiązywanie ewentualnych problemów oraz realizację kontynuacji współpracy. Wrocław to miasto, w którym mamy wielu zadowolonych klientów. W ich gronie możesz znaleźć się i Ty!

Pozycjonowanie stron - Wrocław może liczyć na wysoki standard obsługi w branży

W kontekście pozycjonowania dysponujemy niezbędną wiedzą i narzędziami, aby uzyskać najwyższy poziom skuteczności działań. W tym miejscu jednak stanowczo podkreślamy, że nie spoczywamy na laurach i nieustannie dążymy do rozwoju oraz poszerzania kompetencji w swoim fachu. Branża pozycjonowania jest niezwykle wymagająca, a wiedza na jej temat nie ma końca. Fakt ten jest zależny od stale zmieniających się algorytmów wyszukiwarki Google i trendów. Specjaliści marketingu internetowego powinni wobec tego wykazywać się szybką reakcją na zmiany, elastycznością oraz inicjatywą.

Obsługa SEO dla firm z Wrocławia

Naszym celem jest zapewnienie wszystkim naszym kontrahentom poczucia bezpieczeństwa i zaufania względem podejmowanych działań dotyczących pozycjonowania ich strony internetowej. Chcemy, aby nasi klienci dostrzegali w nas ekspertów, którzy zawsze wykorzystują całą swoją wiedzę i doświadczenie w celu optymalnego wykorzystywania inwestowanych środków w reklamę. Oprócz wysokiej jakości usług realizowanych z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi naszym klientom oferujemy także dogodną, otwartą i przyjemną komunikację biznesową. Co więcej, odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania zarówno w zakresie pozycjonowania strony internetowej w internecie, jak i pozostałych czynności wspomagających ten proces.

Oceń nasze usługi
4.4/5 na podstawie 75 głosów

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności