Wrocław

Pozycjonowanie stron internetowych – Wrocław

Poznaj naszą ofertę

Chcesz pozycjonować stronę internetową, a dzięki temu trafiać do potencjalnych klientów i zwiększać świadomość marki, ale przede wszystkim… zarabiać? Jesteś w dobrym miejscu! Nasza firma zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych we Wrocławiu. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm stacjonarnych w województwie dolnośląskim, jak i tych, które świadczą swoje usługi poza Wrocławiem. Dowiedz się, co możesz dzięki nam osiągnąć i jak Twój ogólnopolski lub lokalny biznes może przynosić jeszcze większe zyski!

Darmowa wycena
Pozycjonowanie sklepów internetowych

Co daje pozycjonowanie stron?

Widoczność, pozycje, autorytet – to obietnice, które można usłyszeć od różnych agencji SEO… Ale co to tak naprawdę znaczy? Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych to sytuacja, w której:

 • Użytkownicy sami znajdują Twoją stronę – wyobraź sobie sytuację, w której potencjalni klienci tłumnie odwiedzają Twoją firmę i chcą dowiedzieć się czegoś o ofercie. Nie potrzebują specjalnego zaproszenia, telefonów od handlowców czy reklamy w telewizji, żeby dowiedzieć się o istnieniu Twojej firmy. To właśnie daje pozycjonowanie strony – użytkownicy wpisują frazę w wyszukiwarkę Google i sami odnajdują Twoją witrynę na liście wyników wyszukiwania.
 • Zostawiasz konkurencję z tyłu – gdy Twoja strona będzie wyświetlać się na frazy kluczowe wyżej niż konkurencja, użytkownik odwiedzi Twoją firmę w pierwszej kolejności. To przewaga, którą możesz wykorzystać w pozyskaniu klienta. W SEO dobra analiza konkurencji pomaga w stworzeniu skutecznej strategii i prześcignięciu konkurentów.
 • Budujesz lub zwiększasz świadomość swojej marki – niezależnie od tego, czy szukasz nowych klientów, czy może chcesz umocnić lojalność stałych, pozycjonowanie Ci w tym pomoże. Poprzez widoczność w wynikach wyszukiwania na wiele słów kluczowych, budowanie świadomości marki jest prostsze.
 • Zyskujesz wizerunek eksperta w branży – jeżeli Twoja strona wyświetla się jako pierwsza w wynikach wyszukiwania na konkretne wyrażenie, zagadnienie i hasło, dajesz znak potencjalnym klientom, że to właśnie Ty przodujesz w swojej branży. A ich zaufanie do Twojej marki rośnie!
 • Pieniądze – ostatecznie właśnie o to chodzi, prawda? Gdy połączysz pozycjonowanie strony internetowej z korzystną ofertą i pozytywnymi doświadczeniami użytkowników, to istnieje duża szansa, że ten użytkownik zmieni się w Twojego klienta i coś u Ciebie kupi albo skorzysta z usługi.

Zacznijmy od Twojego podwórka, czyli pozycjonowanie lokalne (Wrocław)

Jeżeli świadczysz usługi stacjonarne we Wrocławiu, to oferta pozycjonowania lokalnego na pewno przypadnie Ci do gustu. Usługa sprowadza się do tego, żeby zoptymalizować stronę internetową tak, żeby wyświetlała się w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Lokalne pozycjonowanie stron www pomaga w dotarciu m.in. do:

 • Osoby, która przebywa aktualnie we Wrocławiu i ma włączony dostęp do lokalizacji w urządzeniu oraz wpisuje frazę kluczową bez nazwy miejscowości.
 • Użytkownika, który wpisuje słowo kluczowe z miejscowością, np. fryzjer Wrocław, restauracja we Wrocławiu, hotel dolnośląskie.

W zakresie pozycjonowania lokalnego oferujemy kompleksowe działania marketingowe. Mamy już spore doświadczenie na wrocławskim rynku lokalnym i możemy sprawić, że Twoja strona internetowa znajdzie się wysoko w wynikach wyszukiwania na frazy kluczowe związane zarówno ze stolicą województwa dolnośląskiego, jak i innych miejscowości czy obszarów w okolicy. Może to być:

 • nazwa miasta: „Wrocław”,
 • województwo: „dolnośląskie”,
 • okolice określonej lokalizacji, dzielnice czy powszechne nazewnictwo wybranych obszarów, np. „Wrocław rynek”, „Wrocław Nowy Dwór”, „Wrocław Południe” czy nawet „Dolny Śląsk”.

Oferujemy zarówno lokalne SEO dla stron, jak i pozycjonowanie sklepów internetowych. Jeżeli SEO lokalne Cię interesuje, zgłoś się do nas!

Wizytówki Google Moja Firma we Wrocławiu - element pozycjonowania strony www

Na osiągnięcie wysokiej strony w wynikach mają wpływ różne działania w sieci. Jedną z nich jest założenie firmowej wizytówki w usłudze Google Moja Firma. Zawiera ona wszystkie podstawowe informacje o firmie, takie jak:

 • adres siedziby,
 • godziny pracy,
 • numer telefonu,
 • e-mail,
 • rodzaj działalności,
 • adres strony internetowej.

Co więcej, za pośrednictwem Google Moja Firma możliwe jest także polepszenie widoczności strony we Wrocławiu. Warto uatrakcyjnić profil poprzez dodawanie zdjęć, zarządzanie opiniami, odpowiadanie na zapytania klientów oraz udzielanie pełnych, rzetelnych i atrakcyjnych informacji o firmie. Jeśli chcesz poznać więcej wartościowych informacji w zakresie zakładania i prowadzenia wizytówki Google, zapraszamy do kontaktu!

Pozycjonowanie stron – Wrocław

W obecnych czasach pierwszym źródłem informacji i najczęściej wykorzystywanym medium reklamowym jest sieć internetowa. Najpopularniejszą wyszukiwarką jest z kolei Google. To właśnie tam Twoja strona może (a nawet powinna!) znaleźć się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania na konkretne słowa kluczowe. Dzięki temu użytkownicy mogą łatwiej dotrzeć do strony internetowej, poznać ofertę i, jeżeli będzie dla nich interesująca, skorzystać z niej.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Proces pozycjonowania strony internetowej z naszą agencją SEO

Na całą usługę pozycjonowania składa się kilka etapów i procesów. Gdy łączymy je ze sobą, wtedy możemy osiągnąć najlepsze efekty. Dowiedz się zatem, jak wygląda proces pozycjonowania.

 1. Audyt SEO
 2. Cele (KPI)
 3. Strategia SEO
 4. Analiza i dobór słów kluczowych
 5. Optymalizacja strony
 6. Pisanie i wdrażanie treści
 7. Budowanie profilu linkowego
 8. Optymalizacja wizytówki Google Moja Firma
 9. Analiza danych
 10. Monitoring efektów
 11. Raportowanie działań
 12. Ewentualne modyfikacje strategii
 13. Choć w procesie pozycjonowania stron schemat działań SEO jest powtarzalny, to jednak każda strona internetowa jest dla nas nowym projektem – często pełnym wyzwań i niewiadomych. Dlatego właśnie podchodzimy indywidualnie do każdej z nich.

  Od specjalistów z agencji Empressia możesz oczekiwać elastycznego podejścia.

Dlaczego pozycjonowanie się opłaca?

 • Jest tańsze niż tradycyjne metody reklamy – podczas gdy za reklamę w telewizji płaci się setki tysięcy w ciągu miesiąca, Ty możesz zainwestować tyle w pozycjonowanie na cały rok.
 • Pozwala konkurować z większymi – nawet gdy masz niewielki sklep internetowy, to na frazy longtailowe możesz wyświetlać się wyżej, niż wielkie marki!
 • Pomaga dotrzeć do konkretnej grupy docelowej – dzięki odpowiednio przeprowadzonej analizie, dobraniu słów kluczowych i zbadaniu intencji użytkowników dokładnie wiesz, do kogo kierujesz swój komunikat.

Ile trwa pozycjonowanie?

Pozycjonowanie strony internetowej lub sklepu online to indywidualne oraz wieloetapowe przedsięwzięcie, które wymaga cierpliwości i systematyczności działań. Jego celem jest zwiększenie widoczności strony internetowej na konkretne słowa kluczowe w wyszukiwarce Google.

W praktyce oznacza to, że strony, które wyświetlają się w wyszukiwarce po wpisaniu przez użytkownika zapytania, są odpowiednio optymalizowane przez Specjalistów SEO i uznawane przez roboty Google za warte konkretnej pozycji. Nie jest to jednak przypadek, tylko konsekwentna i długotrwała praca według strategii SEO. Każdy etap jest realizowany po kolei, w odpowiednim czasie, co skutkuje sukcesywnym progresem w wynikach.

W jednym przypadku pierwsze efekty mogą pojawić się już po kilku tygodniach, na inne trzeba będzie czekać kilka miesięcy. Warto jednak podkreślić, że pozycjonowanie stron internetowych we Wrocławiu to proces, który należy prowadzić systematycznie, żeby utrzymać wypracowane pozycje i zajmować kolejne – na nowe frazy kluczowe.

Co wpływa na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania?

 • Trafność – wyraża ją poziom powiązania frazy wpisywanej w wyszukiwarkę przez potencjalnego klienta z charakterystyką działalności Twojej firmy. To pokazuje, jak ważne jest kompleksowe i dokładne uzupełnianie informacji o przedsiębiorstwie w internecie oraz trafny dobór słów kluczowych.
 • Rozpoznawalność – na wysokie pozycje firmy w wyszukiwarce może wpływać także jej rozpoznawalność w świecie realnym. Google mierzy ją na podstawie informacji zbieranych w internecie, np. z linków, katalogów lub artykułów blogowych. Nie bez znaczenia w tym przypadku są także pozyskane opinie i oceny dla oferowanych przez firmę produktów czy usług.
 • Odległość – w przypadku pozycjonowania lokalnego dotyczy ona dystansu pomiędzy aktualnym miejscem pobytu internauty względem wyszukiwanej przez niego siedziby firmy. Im mniejsza odległość, tym większa szansa na to, że użytkownik przebywający we Wrocławiu właśnie skorzysta z usług konkretnej firmy.

Pozycjonowanie sklepów internetowych we Wrocławiu

Rola pozycjonowania SEO na polskim rynku e-commerce jest stale niedocenianą metodą organicznego zwiększania widoczności w wyszukiwarce Google i, co się z tym wiąże, wyższego poziomu sprzedaży firmy. Brak SEO dla sklepów internetowych z Wrocławia może generować duże straty, ponieważ większość internautów swoich wyborów zakupowych dokonuje właśnie za pośrednictwem wyszukiwarki Google. Służy ona jako podstawowe źródło informacji o produktach w kontekście wszystkich etapów procesu zakupowego. Jeśli zależy Ci na wzroście sprzedaży Twojego sklepu internetowego, odezwij się do nas, a my opowiemy Ci, co możemy dla Ciebie zrobić w tym temacie.

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Ile kosztuje pozycjonowanie stron SEO we Wrocławiu?

Cennik pozycjonowania i zwiększania widoczności strony w wynikach Google uzależniony jest od wielu czynników. Aby jednak przybliżyć pogląd i wyobrażenie tego, co wpływa na cenę pozycjonowania, wyróżniamy kilka z nich:

 • wielkość i rodzaj strony internetowej (czy to serwis informacyjny, czy sklep online?),
 • historia domeny,
 • branża,
 • poziom optymalizacji strony,
 • konkurencja,
 • cele,
 • trudność słów kluczowych.

To, ile kosztuje pozycjonowanie, zawsze jest efektem indywidualnych konsultacji oraz oferty najlepiej dopasowanej do danej strony. W zależności od powyższych czynników, oczekiwań i budżetu klienta, możemy zaproponować pozycjonowanie już za 2000 zł miesięcznie, a innym razem za kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy.

Współpraca i oferta na pozycjonowanie – Wrocław

Prowadzisz firmę we Wrocławiu i szukasz agencji SEO, która zajmie się pozycjonowaniem Twojej strony internetowej? Poznaj naszą ofertę!

W agencji Empressia świadczymy różne usługi internetowe (od tworzenia stron www, przez copywriting, po SEO), dlatego bez względu na to, w której części Polski mieszkasz lub pracujesz, możesz skorzystać z naszej oferty. Pozycjonowanie stron we Wrocławiu jest dla nas tak samo ważne, jak pomoc przedsiębiorcom również w innych miastach naszego kraju. A to, że siedziba naszej firmy znajduje się w sercu Wielkopolski, wcale nie stanowi dla nas problemu!

Kontakt w sprawie SEO

Będziemy kontaktować się z Tobą lub Twoim przedstawicielem w preferowany przez Ciebie sposób, np. poprzez telefon, adres e-mail lub wideokonferencję. Tak właśnie udostępniamy także raporty z przebiegu poszczególnych prac wykonywanych na zlecenie naszych klientów.

Ta forma kontaktu umożliwia nam również szybkie rozwiązywanie ewentualnych problemów oraz sprawne pozycjonowanie. Wrocław to miasto, w którym mamy już wielu zadowolonych klientów z różnych branż. W ich gronie możesz znaleźć się i Ty! Postaw na skuteczny marketing internetowy!

Narzędzia do pozycjonowania stron internetowych we Wrocławiu

W kontekście pozycjonowania witryn w wyszukiwarce Google dysponujemy niezbędną wiedzą i specjalistycznymi narzędziami. Wszystko po to, aby uzyskać najwyższy poziom skuteczności działań. Korzystamy ze znanych narzędzi (zarówno komercyjnych, jak i darmowych), takich jak:

 • Google Search Console,
 • Ahrefs,
 • Senuto,
 • Surfer SEO,
 • Screaming Frog,
 • SEMSTORM,

i wielu innych.

I choć korzystamy ze sprawdzonych narzędzi oraz metod, to dodatkowo sami eksperymentujemy, analizujemy i szukamy najlepszych rozwiązań, żeby strony naszych klientów wyświetlały się jak najwyżej w organicznych wynikach wyszukiwania Google.

Agencja SEO dla firm z Wrocławia – pozycjonowanie stron www

Powierzając nam pozycjonowanie Twojej strony internetowej, inwestujesz w skuteczność, bezpieczeństwo i fachowość. Zadbamy o prawidłowe linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne, wartościowy content marketing, prawidłową optymalizację techniczną serwisu, właściwą szybkość ładowania witryny, zoptymalizowaną wizytówkę w Mapach Google i zadowalające statystyki odwiedzin strony!

Nasza agencja SEO stawia na osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania w sprawdzony, bezpieczny i skuteczny sposób!

Oceń nasze usługi
4.3/5 na podstawie 82 głosów

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności