Kraków

Pozycjonowanie stron internetowych - Kraków

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Miło nam powitać Cię na oficjalnej stronie naszej agencji SEO. Twoja obecność tutaj wskazuje na zainteresowanie poprawą widoczności swojej strony internetowej w sieci. Chciałbyś zaistnieć w wyszukiwarce Google, ale nie do końca wiesz, jak to zrobić? Nasz zespół ekspertów z przyjemnością wykona dla Ciebie profesjonalne pozycjonowanie strony firmowej i na Twoim własnym przykładzie udowodni Ci, dlaczego warto inwestować w marketing internetowy.

Darmowa wycena

Co wyróżnia nasze serwisy?

Funkcjonalność

Prosta obsługa

Unikalny design

Łatwa rozbudowa

Szybkość działania

Co wyróżnia nasze usługi pozycjonowania?

 • Elastyczna współpraca - pozycjonowanie wykonujemy bez zbędnych formalności, jednocześnie dopasowując się do preferowanej formy kontaktu z klientem. Co więcej, współdziałanie zdalne nie stanowi dla nas żadnego problemu.
 • Skuteczne opracowanie strategii - realizacja setek dotychczasowych projektów dała nam doświadczenie w przeprowadzaniu trafnych audytów SEO. Stanowi to podstawę dla tworzenia niezwykle skutecznych planów rozwojowych firm w Krakowie i nie tylko.
 • Konkurencyjne ceny - cennik pozycjonowania dopasowujemy do możliwości budżetowych naszych klientów. Za priorytet uważamy optymalne wykorzystanie zainwestowanych środków i przełożenie ich na realne korzyści dla firmy.
 • Szybkie wdrożenie działań - pracę nad zwiększaniem widoczności Twojej firmy w sieci rozpoczynamy od razu po ustaleniu wysokości budżetu. Jesteśmy zdania, że każdy odwleczony dzień oddala od zdobywania nowych celów i osiągania sukcesów.

Dlaczego warto zainwestować w pozycjonowanie?

Pozycjonowanie jest obecnie najbardziej opłacalną formą promocji w internecie. Skuteczne działania w jej zakresie wymagają czasu i cierpliwości, jednak rezultaty względem wzrostu poziomu sprzedaży w firmie oraz jej widoczności w wyszukiwarce Google pozostają długotrwałe i satysfakcjonujące. Efektywne pozycjonowanie sklepów internetowych lub stron wymaga skorzystania z pomocy najlepszych specjalistów w branży. To dodatkowo wskazuje na wartość rozpoczęcia współpracy właśnie z naszą agencją SEO.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych - Kraków decyduje się na sprawdzone rozwiązania

Praca nad widocznością swojego biznesu w sieci daje wiele możliwości bez względu na lokalizację siedziby firmy. Miasta wysoko rozwinięte charakteryzują się natomiast znacznie wyższym poziomem konkurencji w perspektywie lokalnej. Dobre rozpoczęcie prowadzenia działalności na terenie Krakowa może w znaczącym stopniu wspomóc pozycjonowanie lokalne, które w przypadku takich miast jak Kraków wielokrotnie jest zwężane do dzielnic.

Darmowa wycena

Jakie są zalety skutecznego pozycjonowania w Krakowie?

 1. Widoczność w wyszukiwarce Google - aż 98% polskich internautów korzysta z wyszukiwarki Google w celu pozyskiwania wartościowych informacji na temat określonych usług i produktów. Skuteczne pozycjonowanie jest więc równoważne z wypromowaniem witryny klienta na pierwszą stronę wyników wyszukiwania po wpisaniu konkretnej frazy kluczowej. Fakt ten zwiększa prawdopodobieństwo odwiedzin strony firmowej przez potencjalnych klientów o nawet kilkaset procent.
 2. Dobry start dla początkującej firmy - zdobycie klientów w gąszczu podmiotów konkurencyjnych w takim mieście jak Kraków jest nieco trudniejsze niż w innych obszarach Polski. Pozycjonowanie może pomóc nowo powstałych przedsiębiorstwom w efektywnym rozpoczęciu działalności lokalnej lub internetowej.
 3. Niskobudżetowa inwestycja w rozwój firmy - środki inwestycyjne włożone w pozycjonowanie strony są relatywnie niskie w perspektywie długofalowej. Co więcej, cennik pozycjonowania idzie w parze ze skutecznością i długotrwałością wypracowanych efektów.
 4. Zdobycie pozycji eksperta w swoim fachu - w kontekście pozycjonowania i pracy nad pozycją firmy w branży ważna jest zarówno wysoka jakość oferowanych usług, jak i wartość merytoryczna udostępnianych informacji. Rola eksperta umożliwia nie tylko „ściąganie” nowych odbiorców poprzez angażujące treści, ale również budowanie w nich poczucia zaufania względem firmy.
 5. Internet staje się dominującym rynkiem zbytu - z raportu Gemius 2020 wynika, że aż 72% użytkowników internetu dokonało we wspomnianym roku zakupów online. Nie ulega wątpliwości, że wyniki te stale wzrastają, tendencja ta odnosi się do wszystkich przedziałów wiekowych. To podkreśla zasadność inwestycji w działania promocyjne w internecie.

Pozycjonowanie stron internetowych w Krakowie i okolicach

Do Krakowa przybywają rocznie miliony ludzi z całego świata. To stanowi o potencjale Krakowa zarówno w obszarze kulturowym, jak i biznesowym. Nieustanny ekonomiczno-społeczny rozwój miasta warunkuje natomiast niewątpliwy wzrost podmiotów konkurencyjnych w niemal każdej branży. W skutecznej walce z konkurencją pomaga dzisiaj przede wszystkim dobrze opracowana reklama w sieci.

Pozycjonowanie sklepów

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne (local SEO) polega na zwiększaniu widoczności małych i średnich przedsiębiorstw z wykorzystaniem wybranych słów kluczowych. Ich adresatem są osoby znajdujące się w bieżącym momencie na konkretnym obszarze, terenie lub dzielnicy. Informacje na temat działalności lokalnej trafiają przede wszystkim do tych klientów, którzy mają fizyczną możliwość skorzystania z oferty firmy.

Lokalne pozycjonowanie umożliwia większą oszczędność inwestycyjną w zakresie reklamowych działań w sieci. Zasada ta sprawdza się natomiast w przypadku przedsiębiorstw, które swoje usługi i produkty sprzedają w określonej części Polski lub wysoce sprecyzowanej grupie docelowej. Wówczas taka forma promocji w porównaniu do pozycjonowania ogólnopolskiego jest efektywniejsza i szybciej przekłada się na realne wyniki.

Lokalne pozycjonowanie stron - Kraków należy do miast, w którym jest ono niezbędne

Tysiące ludzi codziennie wpisuje frazy kluczowe w wyszukiwarkę Google w celu poszukiwania sklepu, kawiarni, salonu fryzjerskiego lub innych punktów usługowych. Prawdopodobnie robisz tak również i Ty. Fakt ten doskonale obrazuje podstawowy sposób pozyskiwania informacji dotyczących miejsc usługowych, które znajdują się w pobliżu. Potencjalni klienci pod uwagę biorą wówczas takie dane jak:

 • szczegółowa lokalizacja obiektu,
 • ceny,
 • opinie dotychczasowych klientów,
 • kompleksowość udostępnionych informacji o firmie.

Na które pozycje Ty zwracasz uwagę i dlaczego? Naszym zadaniem jest sprawienie, by inni spojrzeli w dokładnie taki sposób na Twoją firmę.

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Zalety pozycjonowania lokalnego

 • Relatywnie niski nakład finansowy - w tym miejscu należy jednak pamiętać, że cennik lokalnego pozycjonowania nie jest jedynie zależny od zasięgu jego oddziaływania. Najistotniejsza w tym przypadku jest aktywność konkurencji oraz rodzaj branży. Często jednak pozycjonowanie lokalne okazuje się tańsze od tego ogólnopolskiego.
 • Większa skuteczność działań - w przypadku pozycjonowania lokalnego znacznie łatwiej przeprowadzić wysokiej jakości audyt i zainicjować działania, które w szybki sposób przełożą się na wzrost poziomu sprzedaży w firmie. Warunkuje je bowiem mniejsza ilość czynników zależnych.

Pozycjonowanie - Kraków

Podstawowym celem pozycjonowania jest wypromowanie Twojej biznesowej strony internetowej na wysokie pozycje wyszukiwarki Google. Przyjmuje się, że pojawienie się firmy w TOP 10 wynikach wyszukiwania jest sukcesem, którym mogłaby pochwalić się każda agencja SEO. My natomiast nigdy nie osiadamy na laurach i nieustannie dążymy do optymalizacji osiąganych wyników. Warto pamiętać, że największe rezultaty osiągnąć można dzięki efektywnej współpracy specjalistów SEO wraz z usługobiorcą.

Koszt pozycjonowania firmy w Krakowie

Cena pozycjonowania firm w poszczególnych przypadkach może się znacząco różnić. Warunkuje je bowiem szereg zróżnicowanych czynników. Zainwestowane środki w pozycjonowanie na pierwszy rzut oka mogą się wydawać relatywnie wysokie. Biorąc natomiast pod uwagę wszystkie okoliczności inwestycyjne i osiągnięte rezultaty okazuje się, że jest wręcz przeciwnie. W perspektywie długofalowej poświęcone pieniądze nie obciążają zbytnio budżetu przeznaczonego na rozwój przedsiębiorstwa. Co więcej, wypracowane efekty pozycjonowania mogą działać na korzyść Twojej firmy nawet przez wiele lat po zakończeniu umowy.

Wypełnij brief na naszej stronie, a my na jego podstawie przedstawimy wstępną ofertę cenową pozycjonowania Twojej firmy w sieci. Bezpłatną wycenę otrzymasz również po wstępnej rozmowie z naszym opiekunem klienta.

Czynniki wpływające na cennik pozycjonowania:

 • Audyt SEO i jego zakres
 • Jakość techniczna strony internetowej i historia domeny
 • Aktualna pozycja i popularność słów kluczowych w wyszukiwarce
 • Wielkość i aktywność konkurencji
 • Rodzaj branży
 • Aktualny stan rynku SEO w kraju
 • Rodzaj wybranego rodzaju pozycjonowania

Kiedy pojawiają się pierwsze efekty pozycjonowania stron?

Przyjmuje się, że musi minąć przynajmniej pół roku, by rezultaty pozycjonowania były zauważalne i bezpośrednio wpływały na wzrost zysków firmy. Warto jednak wiedzieć, że na najlepsze efekty tego procesu pracuje się niekiedy przez lata. Warto jednak pamiętać, że wszelkie działania SEO wymagają konsekwencji, czasu, wiedzy i wytrwałości.

Pozycjonowanie - Kraków ma możliwość korzystania z usług najlepszych agencji SEO w Polsce

Nasza agencja SEO znajduje się w Poznaniu. W związku z tym być może masz obawy, że ze względu na odległość nie będziesz miał wpływu na efektywną realizację zlecenia? Nic bardziej mylnego. Od lat realizujemy pozycjonowanie stron internetowych dla przedsiębiorców z Krakowa i okolic, a także innych miast z całej Polski. Za pośrednictwem nowoczesnych narzędzi, sprawnie kontaktujemy się ze wszystkimi naszymi kontrahentami. Na bieżąco będziesz więc informowany o postępach w kontekście promocji Twojej firmy. Na rozmowach wideo będziemy omawiać z Tobą wszystkie szczegóły dotyczące strategii zwiększania widoczności Twojej strony lub sklepu internetowego w sieci. Nasze działania są odpowiedzią na oczekiwania i wizje usługobiorców.

Kraków - pozycjonowanie stron staje się punktem wyjściowym dla rozwoju biznesowego miasta

Nie ulega wątpliwości, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na skorzystanie z pomocy specjalistów SEO. Skuteczność oferowanych rozwiązań została bowiem potwierdzona i poparta wynikami wielu dotychczasowych klientów. Pozycjonowanie stało się podstawą dla kompleksowej promocji przedsiębiorstw w Polsce.

Na co mogą liczyć klienci od profesjonalnych agencji SEO w kontekście pozycjonowania?

 • Audyt SEO - dotyczy szczegółowej analizy strony internetowej danej firmy pod względem technicznym oraz wizualnym. Dobrze przeprowadzony audyt jest punktem wyjściowym dla planowania strategii rozwoju firmy.
 • Dobór słów kluczowych - właściwie dobrane słowa kluczowe umożliwiają kreację atrakcyjnych treści zarówno dla wyszukiwarki Google, jak i potencjalnie nowych klientów.
 • Optymalizacja strony - dobrze zrealizowana strona internetowa pod względem technicznym jest podstawą dla dalszych działań SEO.
 • Content marketing - wartość merytoryczna i informacyjna jest dzisiaj w oczach klientów równoważna z tą materialną. Świadome tworzenie contentu buduje pozycję eksperta w branży.
 • Link building - skuteczne pozycjonowanie stron www bez linkowania wewnętrznego i zewnętrznego jest właściwie niemożliwe. Najlepszego doboru linków dla firm z Krakowa może dokonać tylko profesjonalna agencja SEO.

Usługi pozycjonowania realizujemy na najwyższym poziomie

Priorytetem w prowadzeniu działalności naszej agencji SEO jest budowanie z kontrahentami relacji długofalowych. Oznacza to, że nie przywiązujemy jedynie wagi do skuteczności oferowanych usług, ale także do sposobu obsługi klienta. Odpowiadamy na wszystkie nurtujące pytania naszych usługobiorców - zarówno przed, jak i po rozpoczęciu współpracy. Chcemy, abyś czuł się z nami bezpiecznie i pamiętał, że łączy nas wspólny cel.

Oceń nasze usługi
4.3/5 na podstawie 72 głosów

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności
Case study - Empressia

Sprawdź, jak zwiększyliśmy sprzedaż o 640% w sklepie internetowym
naszego klienta.

Zobacz Wideo