Lublin

Projektowanie stron internetowych, pozycjonowanie – Lublin

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Serdecznie witamy Cię na naszej stronie i od razu zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług, jakie na ten moment świadczymy.

Bez względu na to, czy interesują Cię nasze strony internetowe, sklepy internetowe, pozycjonowanie czy może aplikacje mobilne lub aplikacje webowe, zajmiemy się powierzonymi zadaniami na wysokim poziomie, dbając o ich jakość i przede wszystkim o Twoje zadowolenie.

Darmowa wycena

Co wyróżnia nasze serwisy?

Funkcjonalność

Prosta obsługa

Unikalny design

Łatwa rozbudowa

Szybkość działania

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko tak nowoczesne rozwiązania, jak projektowanie logo, materiały drukowane, pozycjonowanie, Social Media, Google Adwords, czy integracje systemów IT, ale również te nieco bardziej standardowe, popularne – strony internetowe oraz sklepy internetowe. Choć bez wątpienia oferujemy te same usługi co inne agencje reklamowe, to jednak na zupełnie innym, wyższym poziomie. Dlatego powinieneś koniecznie zwrócić na nie swoja uwagę.

Na ten przykład strony www tworzymy w języku HTML i z systemem zarządzania treścią CMS. Co prawda ta druga z opcji jest nieco bardziej skomplikowana i złożona, ale właśnie tym sposobem stwarza użytkownikom wiele dodatkowych możliwości. Oferujemy wyłącznie responsywne strony internetowe, czyli takie, jakich potrzebuje współczesny Internauta. Tworząc sklepy internetowe, dokładamy wszelkich starań do tego, aby były proste w obsłudze dla klientów i na tyle atrakcyjne wizualnie, aby robienie zakupów nie sprawiało najmniejszego problemu.

Pozycjonowanie stron internetowych - Lublin

Stolica województwa lubelskiego to atrakcyjne miasto do prowadzenia firmy. Wciąż powstają tutaj nowe biznesy, oferujące przeróżne produkty oraz usługi. Rośnie więc coraz prężniej konkurencja w wyszukiwarce Google. Pomożemy w zakresie pozycjonowania Twojej strony internetowej (SEO), abyś zyskał przewagę nad konkurencją na lokalnym rynku.

W ramach pozycjonowania wykonamy dla Ciebie:

  • Audyt SEO – to dogłębna analiza Twojej strony internetowej. Szczegółowo sprawdzimy, czy strona www jest dostosowana pod kątem wyszukiwarek. Stronę audytujemy przy pomocy specjalistycznych narzędzi zewnętrznych, takich jak: Ahrefs czy też Clusteric. Skupiamy się na technicznych aspektach funkcjonowania witryny np. słowach kluczowych, szybkości oraz mobilności. Przygotowany dokument prześlemy do Ciebie, byś wiedział, nad jakimi obszarami będziemy pracować.
  • Optymalizację strony internetowej – wyszukane i przedstawione problemy w audycie seo rozwiązujemy w tracie optymalizacji. Wykonujmy wszelkie działania w kodzie strony, które sprawią, że strona będzie się dobrze pozycjonować.
  • Content marketing – zbadamy aktualne teksty, które są na Twojej stronie internetowej. Zbyt krótkie rozbudujemy, zbyt ogólne nasycimy słowami kluczowymi, Zadbamy, by treści, które znajdą się na Twojej stronie, sprzedawały, ale również wspierały pozycjonowanie fraz ogólnych i tych z długiego ogona (long tail).
  • Link building – wypracujemy skuteczny profil linków zewnętrznych, prowadzących do Twojej strony. Dzięki temu zwiększymy renomę Twojej firmy w oczach Google.
  • Pozycjonowanie w mapach Google – ze względu na to, że wiele osób wpisuje frazę + lokalizację np. ,,pozycjonowanie Lublin”, warto postawić na lokalne SEO. Założymy i zoptymalizujemy wizytówkę Twojej firmy w Google Moja Firma, dzięki czemu będzie się wysoko wyświetlać osobom w pobliżu, poszukujących danych usług lub produktów.
Pozycjonowanie Lublin Pozycjonowanie Lublin

Dlaczego nasza oferta różni się od oferty innych agencji?

Nie tylko nasza oferta różni się od ofert innych agencji, ale też cała nasza agencja odróżnia się od agencji działających na rynku. Starannie dobraliśmy poszczególne usługi, a następnie dopasowaliśmy ceny. Zadbaliśmy też o wysoką jakość usług. Cały czas się kształcimy, zdobywamy nowe doświadczenia i nieustannie śledzimy zmieniające się trendy. Ma to na celu możliwość oferowania klientom nowoczesnych rozwiązań współgrających z obowiązującą modą.
Pragniemy podkreślić, że:

  • tworzenie stron,
  • pozycjonowanie,

czy praca nad innymi projektami sprawia nam ogromną przyjemność. W każde zlecenie angażujemy się w stu procentach, tak, jak byśmy wykonywali je dla siebie. Jeżeli zdecydujesz się na współprace z nami, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, byś był z niej zadowolony, bo zadowolenie naszych klientów ma dla nas ogromne znaczenie.

Darmowa wycena

Stały kontakt z każdym klientem – Lublin i okolice

Mieszkasz lub pracujesz w Lublinie? A może prowadzisz tam swój biznes? Z przyjemnością rozpoczniemy z Tobą współpracę. Kontaktujemy się z klientami za pośrednictwem telefonu i maila. Zapewniamy stały kontakt nie tylko na etapie doboru poszczególnych usług i ustalania szczegółów, ale również w czasie ich realizacji. Na bieżąco przesyłamy raporty, informując w ten sposób o przebiegu prac, efektach i ewentualnych problemach.

Dla nas odległość to nie problem. Jesteśmy przygotowani do informowania klienta przez telefon i e-mail, co przebiega sprawnie i bardzo wygodne dla obu stron. Lublin to miasto, w którym mamy wielu klientów. To świadczy tylko o jednym, że wielu ludzi chce z nami współpracować. Dołącz do nich i Ty!

Oceń nasze usługi
4.3/5 na podstawie 48 głosów

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności