Gdańsk

Pozycjonowanie stron internetowych - Gdańsk

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Popularność firmy w internecie można zdobywać na wiele mniej lub bardziej skutecznych sposobów. Marzeniem każdego przedsiębiorcy jest natomiast odnalezienie sprawdzonego przepisu na niezawodną kampanię marketingową w sieci i skuteczne pozyskiwanie nowych klientów. Jesteśmy tutaj po to, by podać Ci ją na tacy!

Chcąc pomóc naszym klientom w promowaniu ich firmy, opracowaliśmy szeroką ofertę usług, wśród których znajduje się między innymi pozycjonowanie stron internetowych i sklepów internetowych. Z pełną ofertą naszych usług możesz zapoznać się, wchodząc w zakładkę oferta lub kontaktując się z naszym działem obsługi klienta.

Darmowa wycena

Co wyróżnia nasze serwisy?

Funkcjonalność

Prosta obsługa

Unikalny design

Łatwa rozbudowa

Szybkość działania

Co to jest pozycjonowanie?

W zakres pozycjonowania wchodzą płatne lub organiczne działania w internecie, których celem jest zdobycie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Popularną kategorią podziału zadań pozycjonowania jest natomiast kwestia tego, czy dotyczą one bezpośrednio budowy strony internetowej i jej zawartości (on page), czy są przeprowadzane poza witryną (off page).

Działania on page:

 • Optymalizacja obecnych treści na stronie pod względem merytorycznym i technicznym. Pamiętaj, że powinny się one podobać zarówno potencjalnym klientom, jak i algorytmom Google.
 • Poprawa kodu strony internetowej, który odnosi się do takich czynników jak: szybkość ładowania strony, budowa optymalnych meta tagów, adresy URL, znaczniki HTML czy przekierowanie 301.

Działania off page:

 • Pozyskiwanie linków zewnętrznych, w przypadku których liczy się przede wszystkim jakość, nie ilość. Najlepiej jeśli odnośniki do Twojej strony pojawią się tylko w źródłach o wypracowanej renomie i pokrewnej branży.
 • Proces linkowania zewnętrznego w skuteczny sposób wspiera wartościowy content oraz prowadzenie social mediów. Jako użytkownicy, lubimy dzielić się tym, co jest interesujące lub wartościowe. Ciekawostką jest natomiast fakt, że najchętniej udostępniamy to, z czym chcemy być kojarzeni i utożsamiani.

SEO i pozycjonowanie stron internetowych - Gdańsk

Zwiększanie widoczności Twojej firmy w sieci pomoże Ci wyjść z cienia konkurencji i zawalczyć o nowych klientów. Pozycjonowanie jest formą reklamy internetowej, która trafia głównie do odbiorców potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą. Podstawowe zalety tej strategii są następujące:

 • Nikomu nie narzucasz swojej reklamy - reklama widoczna dzięki pozycjonowaniu nie jest nachalna wobec Twoich potencjalnych klientów. Strona internetowa Twojej firmy staje się jedynie odpowiedzią na ich zapytanie o produkty, które oferujesz.
 • W sposób zoptymalizowany wydajesz pieniądze na reklamę - usługi pozycjonowania mają to do siebie, że wykorzystują każdą zainwestowaną złotówkę w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników. Niemniej jednak, aby tak było, niezbędna jest profesjonalna obsługa specjalistów branży SEO.
 • Budujesz wizerunek eksperta w swojej branży - pamiętaj, że na widoczność marki w Google wpływa nie tylko specyfikacja techniczna, ale także wartość merytoryczna Twojej strony internetowej. Nasi copywriterzy zaprojektują dla Ciebie strategię i plan działań content marketingowych, które nie tylko pomogą Ci ściągnąć z siebie cień konkurencji, ale także wzbudzą zaufanie potencjalnych klientów względem Twojej oferty.
 • Pracujesz na zyski długofalowe - efekty pozycjonowania firmy w sieci przynoszą trwałe rezultaty i mogą być widoczne nawet wiele miesięcy po zakończeniu kampanii.

Pozycjonowanie - Gdańsk zaczyna doceniać techniki marketingu internetowego

 • Nie ulega wątpliwości, że stopień świadomości polskich przedsiębiorców względem pozycjonowania i działań SEO jest nieco niższy w porównaniu do wiedzy i stanowiska menadżerów firm pozostałych krajów Unii Europejskiej. Zjawisko to powoduje straty na tle finansowym oraz wizerunkowym naszej gospodarki. Nasza agencja SEO wychodzi temu naprzeciw. Aspiracją jest nie tylko sprzedaż usług z zakresu marketingu internetowego. Chcemy udowadniać naszym usługobiorcom, że reklama w internecie jest jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji biznesowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pozycjonowania i skutecznych strategii marketingowych ostatniej dekady - odezwij się do nas! Lubimy rozmawiać o rzeczach, które są naszą pasją i obiektem zainteresowania.
 • Pozycjonowanie sklepów internetowych

  Dlaczego warto inwestować w pozycjonowanie w Gdańsku?

  Skuteczne pozycjonowanie uznajemy za podstawę wszelkich działań promocyjnych firm w Gdańsku i okolicach. Istnieje wiele argumentów stojących za słusznością tego stwierdzenia. Należy do nich między innymi:

  • Rozwój branży e-commerce w internecie - z roku na rok coraz więcej internautów robi zakupy w sieci. W roku 2020 zdecydowało się na nie aż 73% polskich użytkowników internetu. Tendencja ta raczej już nigdy nie zwróci się ku gorszemu. Wykorzystaj więc ostatni moment i wypracuj pozycję leadera branży w sieci, zanim zrobi to za Ciebie ktoś inny.
  • Powszechność wyszukiwarki Google - internet staje się podstawowym źródłem wiedzy ze świata i informacji na temat poszczególnych produktów oraz usług. Warto dostrzec tę znaczącą okoliczność i dopasować się do zmieniających warunków społeczno-ekonomicznych. Inwestycja w budowę marki w internecie powinna być oczywista dla każdego przedsiębiorcy XXI wieku.
  • Wysoka skuteczność działań - pozycjonowanie cechuje się wysoką skutecznością osiągania wyników zarówno w przypadku małych, jak i średnich przedsiębiorstw. Decydując się na tego typu kampanię internetową, nic nie tracisz, a zyskać możesz wiele.
  • Niskie nakłady finansowe - pozycjonowanie w sieci w perspektywie długofalowej jest jedną z najskuteczniejszych form promocji firmy. Pamiętaj, że ostateczny cennik usług z zakresu reklamy w internecie może zostać dobrany do Twoich aktualnych możliwości budżetowych.
  • Możliwość budowy wizerunku eksperta w branży - umiejętność wykorzystania potencjału internetu daje wiele możliwości. Jedną z nich jest oferowanie odbiorcom wartościowych treści, które przykują uwagę i wzbudzą zaufanie Twoich potencjalnych klientów.
  • Trafianie do grupy docelowej firmy - złotą zasadą planowania swojego biznesu jest określenie grupy docelowej. Podstawową regułą marketingu jest natomiast umiejętność trafienia do niej z ofertą. To gwarantuje właśnie pozycjonowanie!
  Pozycjonowanie sklepów

  Pozycjonowanie lokalne firm z Gdańska

  Prowadzisz punkt usługowy lub sklep stacjonarny w Gdańsku i poszukujesz skutecznych rozwiązań w zakresie pozyskiwania większej ilości klientów? To świetnie się składa, bo pozycjonowanie lokalne jest do tego wprost stworzone. Strategia opiera się na skierowaniu Twojej oferty do odbiorców, którzy:

  • są nią potencjalnie zainteresowani,
  • oraz
  • mają realną możliwość skorzystania z niej.

  Odbiorcami oferty wypromowanej lokalnie są więc osoby mieszkające lub aktualnie przebywające w domyślnym zasięgu działania Twojej firmy. W przypadku firm z Gdańska zasięg reklamy lokalnej może zostać zwężony nawet do konkretnej dzielnicy. Zabieg ten optymalizuje skuteczność kampanii pozycjonowania i zmniejsza wkład środków inwestycyjnych. Warto jednak pamiętać, że każdy przypadek jest inny, dlatego tak ważne jest przeprowadzenie audytu strony internetowej firmy oraz zaprojektowanie jej planu rozwoju z uwzględnieniem dotychczasowych działań.

  Dlaczego nasze usługi pozycjonowania są tak skuteczne?

  Osiąganie zamierzonych wyników umożliwia nam ciągła aktualizacja wiedzy na temat zmieniających się algorytmów Google. Co więcej, na skuteczne pozycjonowanie składa się wiele skomplikowanych procesów, które dogłębne zrozumienie warunkuje wieloletnie doświadczenie w pracy w tym zawodzie. Zaufaj naszej agencji SEO, tak jak zrobiło to już wiele firm z całej Polski!

  Przed rozpoczęciem współpracy z kontrahentem przeprowadzamy profesjonalny audyt strony internetowej, która pomoże wskazać nam najlepsze rozwiązania dla rozwoju danej firmy. Skuteczne i szybkie wyniki może więc zapewnić tylko najlepsza agencja SEO w branży, którą jesteśmy właśnie my! Z przyjemnością zajmiemy się pozycjonowaniem Twojej strony i przekażemy Ci kilka wskazówek dotyczących tego, jak samodzielnie możesz wpływać na widoczność swojej firmy w sieci. Nie zwlekaj i nie pozwól wyprzedzić Cię Twojej konkurencji!

  Cennik pozycjonowania stron www - co wpływa na koszt reklamy w sieci?

  • Audyt SEO - profesjonalna agencja SEO analizuje wówczas takie elementy strony internetowej jak: domena, kod HTML, jej indeksowanie, UX, mobilność, linkowanie i wiele innych. Do tego celu wykorzystuje nie tylko wiedzę, ale także profesjonalne narzędzia, takie jak Google Speed Insight, GT Metrix czy Screaming Frog. Wielkość audytu zależy od stopnia złożoności strony internetowej.
  • Analiza konkurencji - poziom zagrożenia w tym kontekście określa nie tylko liczba podmiotów konkurencyjnych, ale także ich aktywność. Intensywna praca rywali w kontekście pozycjonowania może znacznie utrudnić osiągnięcie wysokich pozycji w wynikach Google. To pokazuje, jak ważne jest szybkie działanie w zakresie promocji firmy w internecie. Analiza konkurencji uwzględnia poniekąd także charakterystykę branży, w której funkcjonuje firma.
  • Dobór słów kluczowych - cenę w zakresie doboru fraz warunkuje przede wszystkim ich popularność. Frazy kluczowe dzielimy na mało-, średnio- i wysoko konkurencyjne. Wyszukanie jednej frazy może wahać się w granicach kilkudziesięciu złotych. Inaczej wycenione zostanie natomiast wyszukanie frazy ogólnej, a inaczej frazy w stylu long tail.
  • Content marketing - cennik tworzenia wartościowych treści z uwzględnieniem słów kluczowych, czyli copywriting SEO określa liczba zamówionych treści, ich długość, a także rodzaj i miejsce publikacji. Inaczej wycenia się bowiem treści na stronę, a inaczej artykuły blogowe czy sponsorowane.
  • Link building - przyjmuje się, że około 50% środków przeznaczonych na działania SEO zostaje poświęconych właśnie na link building. Nie ulega wątpliwości, że ostateczna cena poszczególnych linków zależy od ich rodzaju i jakości.
  • Monitoring pozycji - tylko uważny monitoring efektów przeprowadzanych działań umożliwia ich optymalizację. W tym kontekście potrzebne są narzędzia, czas i umiejętność interpretacji wyników SEO-wca.

  Bezpłatna wycena

  Jeśli chcesz otrzymać wycenę pozycjonowania swojej witryny, możesz wypełnić formularz ze strony internetowej naszej agencji lub skontaktować się z nami telefonicznie. Twój dedykowany opiekun pomoże Ci wybrać optymalną strategię pozycjonowania stron internetowych.

  Pozycjonowanie stron - Gdańsk

  Skontaktuj się z nami już dziś i przedstaw nam swoje cele i pragnienia. Jesteśmy tutaj po to, by pomóc Ci zyskać silną pozycję w branży i udowodnić, że z nami nie ma rzeczy niemożliwych. Praca na odległość nie sprawia nam żadnego problemu. Udowadniają to nasze aktualne relacje biznesowe z licznymi klientami z Gdańska. Informacje przekazujemy między innymi przez:

  • telefon,
  • wideorozmowę,
  • e-mail,
  • komunikatory typu LinkedIn

  Możliwe jest także bezpośrednie spotkanie w naszym biurze w Poznaniu lub w siedzibie Twojej firmy w Gdańsku.

  Oceń nasze usługi
  4.5/5 na podstawie 97 głosów

  Darmowa wycena

  Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

  Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.

  cookie

  Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

  Polityka prywatności