Darmowa konsultacja i audyt SEO

analiza e-sklepu dla klientów Sky-Shop

Czy Twój sklep internetowy jest przyjazny dla użytkowników? Czy jest obecnie skutecznie pozycjonowany? Jak postrzegają go roboty Google? Jakie masz szanse, żeby dotrzeć do potencjalnych klientów i efektywnie promować swoją działalność? Poznaj odpowiedzi poparte faktami.

Skuteczne działania SEO i zwiększenie widoczności sklepu internetowego w wyszukiwarce Google musi być poprzedzone dokładną analizą. Wypełnij formularz, żeby otrzymać darmową konsultację SEO swojego sklepu internetowego. Wykonamy ją dla Ciebie za darmo.

Wypełnij formularz i odbierz audyt SEO

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Empressia.co spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Kościuszki 76/5, 61-892 Poznań. Więcej informacji o Administratorze

Dlaczego my?

Brak umów długoterminowych

Działamy na KPI (wyznaczamy konkretne i mierzalne cele)

96% umów trwa dłużej niż 12 miesięcy

Po zakończeniu współpracy nie usuwamy linków

Szczegóły poznasz na darmowej konsultacji.

Opinie naszych klientów

Zapoznaj się z opiniami naszych klientów, których zdanie najlepiej potwierdza jakość świadczonych przez nas usług SEO.

„...Panowie z Empressi po prostu znają się na rzeczy, nie czarują, nie obiecują gruszek na wierzbie, ale mówią, co można rzeczywiście osiągnąć i w jakim czasie. Efekt? Każda fraza w pierwszej piątce wyszukiwarki – 50-60% fraz na pierwszym miejscu, wzrost zapytań o co najmniej 80%, wzrost przychodów również dwucyfrowy. Profesjonalne przygotowanie, szybka reakcja, rzetelna i pełna informacja. Gorąco polecam!...”
Piotr Nowatkowski, Tłumacz Przysięgły Języka Włoskiego
“...Tak nas wypozycjonowaliście, że się nie wyrabiamy, a jeszcze sezon się nie zaczął. Jestem tak zadowolony, że aż zły z nadmiaru sprzedaży.”
Jakub Tomaszewski, Polargos.pl
„...Obserwujemy cały czas Wasze efekty w postaci wzmożonych zapytań i ruchu mailowego. Dziękuję za naprawdę rzetelną robotę...”
Marek Benedykciński, właściciel EKO-PROJEKT
„...Jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy naturalnie dalej działać... ; Wynik jest o tyle super, że więcej już nie możemy wyprodukować. Zatem jest to bardzo dobra informacja, ponieważ linia jest w pełni obciążona i o to chodziło...”
Tomasz Witkowski, właściciel Kotły Witkowski

Case Study

U nas każdy klient jest traktowany indywidualnie. Opracowujemy strategię SEO i realizujemy zamierzony plan krok po kroku. Jednak… nie musisz wierzyć nam na słowo - zaufaj efektom. Sprawdź wyniki i statystyki naszych projektów.

SEO Case Study

O tym jak zwiększyliśmy ruch w sklepie internetowym w sześć miesięcy

SEO Case Study

Efekty pozycjonowania po 12 miesiącach prac

SEO Case Study

O tym, jak poprawiliśmy ruch o 530% dzięki recyklingowi treści

Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt, poza nami, nie wie, co robimy.
~ Henderson Stuart
Postaw na ⬆️ zwiększenie widoczności swojej witryny w wynikach wyszukiwania Google. Zrób pierwszy krok i wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą. ✌️
Pamiętaj…
Trzymamy Twoją stronę! ;)
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Empressia.co spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Kościuszki 76/5, 61-892 Poznań. Więcej informacji o Administratorze

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.