Tychy

Pozycjonowanie stron internetowych - Tychy

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Hej, hej! :) Twoja obecność na naszej stronie każe nam przypuszczać, że poszukujesz optymalnych dróg rozwoju dla swojej firmy. Dobrze trafiłeś, bo jeśli marzysz o zdobyciu szerszego grona potencjalnych klientów, pozycjonowanie stron internetowych może Ci w tym pomóc.

Współpracę nawiązujemy z przedsiębiorcami z całej Polski. Zdalna realizacja skutecznej strategii pozycjonowania stron www nie tylko nie obniża efektywności osiągania zamierzonych rezultatów, ale także daje możliwość wyboru najlepszych specjalistów w branży. Pozwól, że podzielimy się z Tobą swoim doświadczeniem i zwiększymy widoczność Twojej biznesowej witryny w wyszukiwarce Google. Jeśli jesteś gotowy na przyjęcie większej ilości zleceń, odezwij się do nas już dziś!

Darmowa wycena
Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie to zespół działań zmierzających ku zwiększeniu widoczności stron www w sieci. Jest to proces, na który składają się działania optymalizacyjne na stronie, w taki sposób, by stała się ona atrakcyjna nie tylko dla odbiorców fizycznych, ale także dla robotów wyszukiwarki. Google za pomocą algorytmów weryfikuje oraz ocenia witryny, a na tej podstawie decyduje, które z nich obejmą wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. W tym kontekście liczy się natomiast także stopień powiązania wyrażonych za pomocą słów potrzeb internautów kluczowych z charakterystyką oferty firmy.

Pozycjonowanie sklepów

Tychy - pozycjonowanie stron internetowych

Mimo że Tychy etap pełnego rozkwitu miasta mają jeszcze przed sobą, to już od lat współpracują z inwestorami z całego świata. Na gospodarczy charakter miasta niewątpliwie wpływa na niego także lokalizacja. Tychy położone są bowiem w Aglomeracji Śląskiej, co warunkuje dobrze rozwiniętą infrastrukturę techniczną oraz dostęp wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Swoje walory inwestycyjne miasto przedstawia przede wszystkim w sieci, gdzie za pomocą wysokiej jakości stron internetowych nie tylko atrakcyjnie przedstawia ofertę i dobre warunki życia mieszkańców. Spełnienie określonych warunków względem standardów wyszukiwarki Google umożliwiło zwiększenie widoczności domen firm w Tychach zarówno na arenie międzynarodowej, jak i lokalnej.

Skuteczne pozycjonowanie a audyt SEO - Tychy

Analiza witryny jest punktem wyjściowym opracowania skutecznej strategii pozycjonowania zarówno stron internetowych, jak i sklepów online. Audyt SEO określa ogólną kondycję witryny oraz jej obszary wymagające poprawy lub optymalizacji. Pozycjonerzy w celu profesjonalnej analizy strony wykorzystują profesjonalne narzędzia marketingu internetowego, takie jak Google Speed Insight, Screaming Frog, czy GT Metrix. Specjaliści SEO, aby poprawnie interpretować, dane muszą wykazać się nie tylko znajomością narzędzi, ale również doświadczeniem i umiejętnościami analitycznymi. Audyt strony obejmuje zarówno analizę słów kluczowych, treści zawartych na stronie oraz jej danych technicznych, jak i:

 • Stopień wielkości i aktywności konkurencji,
 • Charakterystykę branży,
 • Aktualny poziom widoczności pozycjonowanej witryny,
 • Charakterystykę sprecyzowanej grupy docelowej.

Właściwie przeprowadzony audyt SEO jest podstawą dla opracowania skutecznej strategii windowania witryny. Stanowi także punkt wyjścia wstępnej wyceny usługi pozycjonowania w określonym przypadku biznesowym.

Pozycjonowanie stron internetowych – Tychy odkryły korzyści tego procesu

 • Widoczność w wyszukiwarce Google - 97% polskich użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google, jako podstawowego źródła informacji o świecie.
 • Zwiększenie ruchu na stronie - wzrost konwersji strony internetowej bezpośrednio przekłada się na wielkość pozyskiwania nowych klientów,
 • Długotrwałe rezultaty - efekty pozycjonowania utrzymują się nawet kilka miesięcy po zakończeniu kampanii. Bezpośredni wzrost jakości strony internetowej i jej zawartości jest jedną z podstawowych zalet pozycjonowania organicznego.
 • Oszczędności finansowe - możliwość rozłożenia działań z zakresu pozycjonowania w czasie daje możliwość stopniowego korzystania z usługi bez nadmiernego obciążania budżetu inwestycyjnego w krótkim ujęciu czasowym.
 • Szansa dla młodych biznesów - szybkość realizacji działań optymalizacyjnych lub tych dotyczących tworzenia content marketingu witryny dopasowana jest do możliwości finansowych przedsiębiorców. To między innymi decyduje o wysokiej dostępności usług pozycjonowania.
 • Optymalizacja nowoczesnej wizytówki - nieodłącznym elementem procesu pozycjonowania jest optymalizacja specyfikacji strony internetowej, która stanowi dzisiaj obecnie podstawowe źródło informacji o firmie.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Tychach

Pozycjonowanie lokalne dedykowane jest firmom, których działalność opiera się przede wszystkim na sprzedaży stacjonarnej. Z jego strategii korzystają między innymi punkty usługowe, lokale gastronomiczne, obiekty noclegowe oraz miejsca rozrywki. Skuteczność pozycjonowania lokalnego polega na kierowaniu oferty tylko do tej grupy osób, która w danym momencie ma możliwość skorzystania z usługi. Zazwyczaj są to osoby zamieszkujące dany obszar lub przebywające na nim tymczasowo. Nieodłącznym elementem strategii pozycjonowania lokalnego jest także założenie profilu Google Moja Firma, która powinna zawierać aktualne i najważniejsze informacje o firmie.

Zalety pozycjonowania lokalnego:

 • Szybkie dotarcie do grupy docelowej,
 • Wysoka skuteczność działań,
 • Oszczędność finansowa,
 • Możliwość zdobycia nowych klientów mimo silnej konkurencji,
 • Przedstawienie najważniejszych informacji o firmie.

Sprawdź, co może dać Ci lokalne SEO Twojej strony www. Nic nie tracisz, a zyskać możesz bardzo wiele.

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Pozycjonowanie sklepów internetowych - Tychy

Strategia pozycjonowania sklepów online a standardowych stron ofertowych składa się tych samych etapów. W obydwóch przypadkach kładzie się natomiast zróżnicowany nacisk na poszczególne jej komponenty. Pozycjonowanie sklepów internetowych kładzie szczególny nacisk na następujące aspekty:

 • Rozbudowany content marketing - powielenie treści w przypadku sklepów online determinuje przede wszystkimobecność produktów i kategorii oraz najczęściej także bloga firmowego. Co więcej, im więcej treści, tym więcej miejsca na słowa kluczowe, także tych długiego ogona.
 • Link building wewnętrzny - zwiększa zaangażowanie użytkowników względem zapoznania się z ofertą firmy i pozostania dłużej na stronie. Co więcej, nawiguje użytkownika w obszarze witryny, wskazując mu jej kluczowe elementy.
 • Poprawa szybkości ładowania strony - sklep internetowy musi cechować się wysokim komfortem użytkowania, na który szybkość ładowania poszczególnych podstron ma decydujący wpływ. Co więcej, przyjmuje się, że jeśli długość oczekiwania użytkowników na załadowanie strony przekracza 4 sekundy, współczynnik odrzuceń witryny wzrasta nawet o 70%. Taka sytuacja dodatkowo karana jest przez roboty Google. Aby przeciwdziałać wolnemu otwieraniu się strony, przeprowadza się między innymi kompresję obrazów.
 • Responsywna wersja strony (RDW) - najwyższej jakości dopasowanie witryny do urządzeń mobilnych to już dzisiaj konieczność i absolutna podstawa działań. Według statystyk Mobirank.pl udział internautów korzystających z internetu na smartfonie lub telefonie komórkowym wzrasta w zawrotnym tempie.

Powyższa lista działań optymalizacyjnych nawet w najmniejszym stopniu nie wyczerpuje tematu pozycjonowania sklepów online. To wskazuje między innymi na wyjątkową złożoność strategii SEO i zasadność korzystania z pomocy agencji SEO w tym zakresie.

Ile kosztuje pozycjonowanie - Tychy?

Cena pozycjonowania zależna jest od wielu czynników. To dlatego jej choćby przybliżone oszacowanie bez wykonania profesjonalnego audytu SEO jest tak trudne. Warto pamiętać, że specyfikacja poszczególnych witryn jest wyjątkowo zróżnicowana i może wymagać innych działań optymalizacyjnych. Co więcej, na cenę pozycjonowania określonej witryny i osiągnięcie zamierzonych celów biznesowych klienta wpływa przede wszystkim poziom konkurencji w danej branży. Wyprzedzenie wysokiej jakości stron internetowych w rankingu Google wymaga znacznie więcej zaangażowania, pracy, wiedzy i doświadczenia pozycjonerów SEO. Skuteczność naszej agencji SEO w tym zakresie potwierdza natomiast utrzymanie wysokiej pozycji domeny Empressia na jedną z najtrudniejszych fraz, jaką jest „pozycjonowanie”.

Jeśli interesuję Cię cena pozycjonowania Twojej biznesowej strony internetowej - napisz do nas. Na podstawie audytu opracujemy dla Ciebie skuteczną strategię SEO w ujęciu czasowym i finansowym.

Pozycjonowanie strony - co wpływa na cenę?

 • Rodzaj strony,
 • Popularność wyszukiwanych fraz,
 • Liczba błędów koniecznych do usunięcia,
 • Ilość optymalizacji technicznych witryny,
 • Rodzaj i czas trwania umowy.

Pozycjonowanie stron - Tychy

Zastanawiasz się, co możesz zrobić w celu zwiększenia widoczności swoich stron? Pozycjonowanie i starannie dopasowane działania przyczyniają się do umiejscowienia witryny na możliwie najwyższej pozycji. To automatycznie zwiększa ilość jej odwiedzin przez potencjalnych klientów oraz buduje firmie pozycję eksperta w branży. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć ponadto na fachowe doradztwo i pełne zaangażowanie względem realizacji projektu. Do każdego otrzymanego przez nas zlecenia przypisujemy specjalistę SEO, który staje się swoistego rodzaju managerem działań przeprowadzanych na rzecz Twojej domeny. Poziom skuteczności naszych strategii SEO jest doświadczenie we współpracy z kontrahentami różnych branż.

Darmowa wycena
Pozycjonowanie sklepu

Co może zaproponować Ci nasza agencja SEO?

 • Dostęp do płatnych narzędzi marketingu internetowego,
 • Kilkunastoletnie doświadczenie w branży,
 • Wsparcie opiekuna dedykowanego,
 • Elastyczną formę umowy,
 • Dopasowanie działań do określonych celów biznesowych,
 • Nieustanną optymalizację strategii i poszukiwanie rozwiązań.
Oceń nasze usługi
4.4/5 na podstawie 10 głosów

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności