Legionowo

Pozycjonowanie stron internetowych - Legionowo

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Cześć! :) Fajnie, że do nas wpadłeś. Musimy jednak przyznać, że nie znalazłeś się tutaj całkiem przypadkowo. Wysłaliśmy Ci swoistego rodzaju zaproszenie w postaci skutecznej kampanii pozycjonowania i zwiększenia widoczności naszej biznesowej strony w sieci. Jeśli zależy Ci na podobnym efekcie w kontekście swojej firmy, zostań z nami nieco dłużej, a z przyjemnością opowiemy Ci, jak możesz go osiągnąć.

Czy Twoja biznesowa strona internetowa działa bez zarzutu, jej szata wizualna prezentuje się atrakcyjnie, a funkcjonalność nie ma więcej do życzenia? Mimo to wciąż nie przynosi oczekiwanych rezultatów? Pozwól, że wykonamy dla Ciebie profesjonalny audyt SEO, który wskaże obszary strony wymagające poprawy. Na jego podstawie zdecydujesz się na działania z uwzględnieniem swoich możliwości finansowych i oczekiwań.

Darmowa wycena
Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych?

Z wyszukiwarki Google korzysta aż 97% polskich internautów. Stanowi ona doskonałe źródło potencjalnych klientów i dogodny sposób na komunikację z odbiorcami. Użytkownicy w poszukiwaniu odpowiedzi na konkretne zapytania lub potrzeby wpisują w okno wyszukiwania określone słowa kluczowe. Im większy ich stopień powiązania ze specyfiką Twojej oferty, tym większe prawdopodobieństwo, że odpowiedzią na jego prośbę będzie właśnie Twoja domena. To natomiast tylko jedna strona medalu.

Google pragnie proponować swoim użytkownikom najwyższej jakości strony internetowe pod względem funkcjonalnym, wizualnym oraz merytorycznym. Zadaniem każdego pozycjonera jest optymalizacja witryny w kontekście potrzeb użytkowników fizycznych, ale także odpowiedź na wymogi stawiane przez algorytmy wyszukiwarki. Konieczność ta warunkuje zdobywanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie stron internetowych

Algorytmy Google są swojego rodzaju standardami, których celem jest spełnienie potencjalnych oczekiwań użytkowników wyszukiwarki. Stanowią sposób na rzetelną i obiektywną weryfikację poziomu jakości stron www. Ich docelowa ilość i szczegółowa specyfikacja wciąż nie jest znana. Co więcej, algorytmy podlegają nieustannym modyfikacjom, choć dzisiaj są one znacznie mniej drastyczne niż kilka lat temu. Doświadczenie pozycjonerów umożliwia natomiast oszacowanie trendów wyszukiwarki i osiąganie zamierzonych rezultatów względem widoczności witryny w sieci.

Poprawa widoczności strony internetowej w sieci

Istnieje wiele czynników wpływających na uznanie pozycjonowanej strony internetowej przez roboty indeksujące Google. Warto jednak pamiętać, że decydujący wpływ na proces i szybkość osiągania wyników pozycjonowania ma także poziom aktywności konkurencji firmy w sieci.

Czynniki rankingowe Google

 1. Słowa kluczowe - umożliwiają dotarcie potencjalnego klienta do oferty firmy. Ich właściwe zastosowanie cechuje naturalność i różnorodność. Frazy typu „long tail” cieszą się największym wzrostem konwersji witryny. Frazy długiego ogona determinują ponadto zwiększenie ilości treści w obszarze witryny, co również korzystnie wpływa na jej pozycjonowanie. Dobór słów kluczowych przeprowadza się z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi, takich jak Senuto, Ahrefs, Surfer SEO, a także Google Trends.
 2. Content marketing - mówi się, że pełni rolę sprzedawcy stacjonarnego w sklepie online. Odpowiada bowiem za kompleksową komunikację z klientem, atrakcyjne przedstawienie wizerunku marki i oferty firmy oraz wypracowanie pozycji eksperta w sieci. Niezwykle ważna jest jego unikalność i różnorodność. Słowa kluczowe w treściach powinny zostać zawarte w sposób naturalny. „Content is King” - to stwierdzenie sprawdza się zarówno w przypadku sklepów internetowych, jak i standardowych stron www.
 3. Link building - dzieli się na linkowanie zewnętrzne i wewnętrzne. Działanie poza obszarem witryny polega na pozyskiwaniu wartościowych linków stanowiących jej odnośniki. Wprowadzenie algorytmu Pingwin w 2013 roku zaważyło o tym, że nie ważna jest ilość, lecz jakość pozyskiwanych linków. Istotne jest także, by pochodziły pokrewnych tematycznie witryn. Drugi rodzaj link buildingu przeprowadza się w obszarze strony. O linkowaniu wewnętrznym strony www opowiemy więcej w dalszej części wpisu.
 4. Dane techniczne strony - kwestie techniczne stron internetowych w sposób bezpośredni podnoszą poziom komfortu ich użytkowania. Decyduje o tym między innymi szybkość ładowania strony, bezpieczeństwo witryny oraz brak błędów 404. W zakresie optymalizacji technicznej witryny przygotowuje się także między innymi dane strukturalne strony, atrybuty ALT, sitemapę, przyjazne adresy URL i wiele innych. Są to aspekty doceniane zarówno przez algorytmy Google, jak i użytkowników fizycznych witryny.
 5. Działania SEO - wiele z wyżej wymienionych czynników poszczególnych kategorii odnosi się do optymalizacji SEO witryny. Search Engine Optimization jest dopasowywaniem specyfikacji strony względem algorytmów wyszukiwarek. Bez dobrego SEO skuteczne pozycjonowanie jest niemożliwe. W zakres SEO wchodzi: optymalizacja techniczna witryny i treści w niej zawartych, plik robots.txt, linkowanie wewnętrzne, meta tagi, UX czy przekierowania. Specjalista SEO musi wykazać się wówczas wiedzą z różnych obszarów marketingu internetowego.

Pozycjonowanie stron - linkowanie wewnętrzne

Przyjmuje się, że linkowanie wewnętrzne stanowi fundament optymalizacji SEO strony oraz komfortu jej użytkowania. Nawiguje ono bowiem odbiorcę w obszarze witryny, wskazując na najważniejsze aspekty jej zawartości. Za jego pośrednictwem użytkownik dociera do całego contentu strony www. Link building wewnętrzny ponadto porządkuje treści i ułatwia indeksowanie witryny przez roboty Google. Linki umieszcza się zarówno na stronie głównej, w menu bocznym oraz samej treści.

Link building wewnętrzny - podstawowe funkcje:

 • Nawigacja użytkownika w obszarze witryny,
 • Pozytywny wpływ na pozycjonowania stron www poprzez dobrze dobrane anchory,
 • Zmniejszenie współczynnika odrzuceń witryny,
 • Realizacja „Cross sellingu”, czyli proponowania produktów pokrewnych,
 • Poprawa User Experience.

Lokalne pozycjonowanie - Legionowo

Pozycjonowanie lokalne charakteryzuje się oferowaniem oferty firmy osobom znajdującym się w zasięgu jej działalności. Oznacza to, że ta strategia pozycjonowania dedykowana jest działalnościom prowadzącym głównie sprzedaż stacjonarną. Korzystają z niej przede wszystkim:

 • Punkty usługowe (np. branży beauty),
 • Obiekty noclegowe,
 • Lokale gastronomiczne,
 • Supermarkety i sklepy spożywcze,
 • Innego rodzaju sklepy stacjonarne.

Pozycjonowanie lokalne wiąże się z takimi zaletami jak oszczędności finansowe względem reklamy w sieci oraz zwiększenie skuteczności podejmowanych działań. Zdecydowała się na nią większość biznesów Legionowa i okolic.

Legionowo - pozycjonowanie stron internetowych w ujęciu lokalnym

Nieodzownym elementem lokalnego pozycjonowania strony jest założenie profilu Google Moja Firma. Jest ona fundamentem promocji firmy w sieci bez względu na rodzaj działalności. Profil Google Moja Firma ułatwia:

 • szybkie i dogodne pozyskiwanie najważniejszych informacji o firmie,
 • kontakt ze sprzedawcą sklepu,
 • dotarcie do miejsca siedziby firmy.

Rzetelnie wypełniona wizytówka Google wzmacnia wiarygodność firmy, wpływa na proces pozycjonowania strony www i zwiększa prawdopodobieństwo pozyskania nowych klientów.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie sklepów internetowych i tradycyjnych stron ofertowych jest z reguły podobne. W przypadku sklepów online wyjątkowy nacisk kładzie się natomiast na:

 • Linkowanie wewnętrzne, czyli nawigowanie użytkownika w obszarze witryny,
 • Powielenie treści, które odnosi się zarówno do artykułów blogowych oraz sponsorowanych, jak i opisów produktów i kategorii,
 • Atrakcyjne przedstawienie oferty uwzględniające misję marki oraz skoncentrowanie na potrzebach klienta,
 • Wersję mobilną sklepu - według raportu Deloitte z 2020 roku aż 6 na 10 użytkowników dokonywało zakupów online na urządzeniach mobilnych.

Cena pozycjonowania sklepów internetowych w wyszukiwarce Google uzależniona jest od ilości jej podstron, ilości oferowanych produktów oraz ilością koniecznych do usunięcia błędów. Zazwyczaj waha się ona w granicach od 4000 do 7000 zł netto.

Pozycjonowanie stron - Legionowo

Legionowo jest średniej wielkości miejscowością należącą do aglomeracji warszawskiej. To najmłodsze miasto województwa mazowieckiego charakteryzuje się niezwykle intensywną fazą rozwoju. W 2020 roku Legionowo zostało nagrodzone Perłą Samorządu. Wysoki współczynnik wykorzystania potencjału biznesowego miasta wskazuje na wysoką świadomość przedsiębiorców na jego terenie nie tylko względem zarządzania, ale także promocji biznesów. Fundamentem pomyślności gospodarczej Legionowa są nie tylko środki finansowe pozyskane z Unii Europejskiej i pomocowe środki krajowe, ale także skuteczna kampania reklamy firmy w sieci.

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w Legionowie?

Każda z pozycjonowanych stron różni się specyfikacjami, które wymagają odmiennych działań optymalizacyjnych. To powoduje, że punktem wyjściowym wyceny pozycjonowania określonej strony internetowej jest przeprowadzenie profesjonalnego audytu SEO. Określa on ogólną kondycję witryny, wskazując na jej zalety oraz obszary wymagające poprawy. Na tej podstawie możliwe jest sporządzenie checklisty zadań koniecznych do wykonania na rzecz domeny. Na cenę pozycjonowania w sposób nieodzowny mają także takie czynniki jak:

 • wiek domeny i podjęte wcześniej na jej rzecz działania,
 • poziom aktywności konkurencji w sieci,
 • charakterystyka branży,
 • ilość i poziom popularności wyszukiwanych fraz kluczowych,
 • rodzaj i forma zawartej umowy z agencją SEO.
Pozycjonowanie sklepu

Pozycjonowanie stron internetowych - Legionowo

Pozycjonowanie stron internetowych od lat stanowi fundament skutecznego osiągania planów biznesowych. Jeśli swoją działalność prowadzisz już od jakiegoś czasu, do tego stwierdzenia z pewnością nie musimy Cię przekonywać. Mamy natomiast dla Ciebie dobrą wiadomość. Właśnie znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie. Jest to bowiem prawdopodobnie jeden z ostatnich właściwych momentów na podjęcie wyzwania, jakim jest zwiększenie widoczności witryny w sieci. Ze względu na dużą aktywność firm w sieci osiągnięcie tych samych wyników za kilka lat może okazać się znacznie trudniejsze.

Darmowa wycena

Legionowo - pozycjonowanie stron

Bez względu na to, czy znalazłeś się u nas ze względu na brak satysfakcji z usług poprzedniej agencji SEO, czy dopiero zaczynasz przygodę z pozycjonowaniem - zrobimy co w naszej mocy, by odpowiedzieć na Twoje biznesowe plany i potrzeby. Na początku każdej współpracy z naszymi kontrahentami przeprowadzamy audyt strony, który odnosi się nie tylko do specyfikacji strony, ale także do:

 • aktualnej widoczności witryny w sieci,
 • wielkości i aktywności konkurencji firmy,
 • charakterystyki branży,
 • osobistych potrzeb i celów biznesowych przedsiębiorcy.

Agencja SEO - Legionowo otwiera się na nowe możliwości

Skuteczne pozycjonowanie stron w sieci umożliwia profesjonalna agencja SEO. Do pozyskiwania wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania Google Empressia podchodzi w sposób kompleksowy, uwzględniając możliwości inwestycyjne przedsiębiorcy oraz specyfikę branży, w której funkcjonuje. Każdy z nowych klientów naszej agencji otrzymuje nieograniczony dostęp do Konta Klienta, który zawiera raporty i wyniki podjętych na rzecz domeny działań.

Legionowo - agencja SEO stanowi szansę na drugie życie biznesu

Chcesz móc zaufać agencji SEO i nie martwić się o pozycjonowanie strony biznesowej? Jeśli prowadzisz swoją działalność na terenie Legionowa, nie musisz obawiać się współpracy zdalnej z agencją Empressia. Nie obniża ona bowiem efektywności podejmowanych działań na rzecz pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google. Od ponad 10 lat pomagamy biznesom z całej Polski, czego dowodem jest portfolio potwierdzające setki pomyślnie zrealizowanych projektów.

Oceń nasze usługi
4.3/5 na podstawie 6 głosów

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.