semKRK Awards 2023 – finaliści SEO


semKRK Awards 2023 finaliści Empressia

  • Empressia – Case study: Dominacja w branży – siła konsekwencji, contentu i publikacji zewnętrznych
  • NProfit – Case study: Samomonetyzujące się SEO w branży erotycznej
  • Oponeo.pl – Case study: Ranking Miast Przyjaznych Kierowcom – Content Marketing i PR w służbie SEO
  • Sempai – Case study: Jak silosy tematyczne sprawdziły się w pozycjonowaniu sklepu?
  • SEOgroup Interactive SA – Case study: Jak osiągnęliśmy TOP1 dla SEO360® w Google.pl?

To właśnie z takimi agencjami i studiami przypadku zmierzymy się w finale. Wyniki już 7 czerwca, czyli na głównej konferencji semKRK BIG w Krakowie, na której oczywiście będziemy obecni.

Empressia debiutuje w finale semKRK Awards


To nasz debiut w roli finalistów prestiżowego konkursu semKRK Awards. Co roku większe i mniejsze agencje SEO (i nie tylko!) zgłaszają swoje projekty po to, żeby zdobyć tytuł najlepszej kampanii SEO w Polsce.

Cieszymy się, że w tym roku nasz projekt dostał się do ścisłego finału, w którym jest łącznie tylko 5 miejsc. Dla nas to już namiastka wygranej oraz ogromne wyróżnienie!

Dodatkową nagrodą jest to, że nasze praktyki, kultura pracy i strategie pozycjonowania coraz częściej wychodzą na światło dzienne. Możemy być inspiracją dla innych ekspertów w branży i sprawiać, że pozycjonowanie stron internetowych jest coraz lepsze oraz skuteczniejsze.

Do zobaczenia na rozdaniu nagród podczas semKRK Awards 2023 r.


Dziękujemy za dotychczasowe gratulacje i obietnice, że będziecie trzymać kciuki. Dzięki takiemu wsparciu wiemy, że zrobiliśmy dobrze, zgłaszając projekt pokazujący synergię pracy różnych działów w SEO. Warto wspomnieć, że na czele całego projektu stoi nasz Specjalista SEO Dariusz Maćczak, któremu również serdecznie gratulujemy tego sukcesu, kreatywności oraz wytrwałości w pozycjonowaniu strony naszego klienta.

Przy okazji wróćmy na chwilę do relacji z semKRK BIG z 2022 r.. Zobaczcie, że naprawdę warto tam być!

A jeżeli i Wy chcecie powierzyć stronę finalistom konkursu na najlepszą kampanię SEO – nie pozostaje nic innego, jak wypełnić brief i rozpocząć z nami współpracę!

wyceń pozycjonowanie strony internetowej