WOŚP był z nami od początku stycznia!


W agencji Empressia wszystkim dobrze znane czerwone serduszka, kolorowa puszka i plakat pojawiły się już na początku stycznia. Wtedy właśnie została uruchomiona też eSkarbonka, a nasz zespół zaczął działać. Podobnie jak w ubiegłych latach mogliśmy zaangażować się w finał WOŚP dzięki fundacji Wojtusiaki. To przedstawiciele ich sztabu umożliwili nam oficjalne rozpoczęcie zbióki.

Później zaczęło się prawdziwe kwestowanie – robiliśmy przelewy lub wrzucaliśmy datki do puszki. Nad wszystkim czuwała Copywriterka Julia i niezastąpiona Office Managerka Jagoda – to właśnie ona była odpowiedzialna za kontakt ze sztabem oraz koordynowanie przebiegu całej akcji. Jej stanowisko pracy stało się naszym centrum dowodzenia.

2024 WOśP

Empressia i WOŚP (2024) – nadszedł czas pomagania


Zespół agencji Empressia zmobilizował się i przez cały styczeń regularnie dokonywał wpłat do puszki oraz eSkarbonki 💰.W tegoroczny finał zaangażowało się naprawdę wiele osób.Ponadto zorganizowaliśmy specjalne zabawy, które miały na celu wsparcie fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jesteśmy wdzięczni za każdą złotówkę!

WOśP 32 finał

Warto także zaznaczyć, że do eSkarbonki datki wpłacał nie tylko zespół Empressia. Do akcji dołączyły także osoby spoza naszej agencji – z całego serca dziękujemy!

Finał WOŚP – podsumowanie zbiórki w Empressia


Koordynatorka tegorocznej akcji – Jagoda, dostarczyła fundacji Wojtusiaki puszkę, by rozliczyć tegoroczny finał. Jesteśmy dumni i wdzięczni z tego, co udało nam się zrobić dla WOŚP.

W 2024 roku dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebraliśmy 2797,02 zł, w tym:

  • 533,02 zł w puszce stacjonarnej,
  • 2264 zł w eSkarbonce.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli się na pomoc innym. Pozostaje nam nic innego, jak powiedzieć: do zobaczenia za rok – Siema!❤️

serduszko WOŚP