Spis treści

Empressia ponownie partnerem barcampu SEO Poland On Tour by Linkhouse


Zeszłoroczna impreza SEO Poland On Tour 2022 w Poznaniu tak nam się spodobała, że i w tym roku zdecydowaliśmy ponownie zostać Partnerem Premium tego barcampu. Znów spotkamy się zatem w Poznaniu, ale tym razem w Galerii MM na ul. Św. Marcin (a dokładniej – w Restauracji MK Bowling), czyli bardzo blisko naszego biura na ul. Kościuszki.

Konkurs – Prym za rym: wygraj bilet na SEO Poland On Tour w Poznaniu… wierszem!


Lubimy się angażować w nieoczywisty sposób, dlatego organizujemy również konkurs, w którym można wygrać wejściówkę na poznański barcamp.

Zasady są proste: wystarczy, że ułożysz wierszyk mówiący o tym, dlaczego warto pójść na barcamp. Szczegóły i odpowiedzi w naszym poście konkursowym na Facebooku:

🎫 KONKURS 🎫

Biorąc udział, akceptujesz Regulamin konkursu.

Prelekcja reprezentanta agencji Empressia: Dariusza Maćczaka – Oh sheet! Jak wykorzystać arkusze Google w SEO


Zapewne każdy z nas przynajmniej raz skorzystał z Excela lub Arkuszy Google (inaczej: Google Sheets), czyli edytorów arkuszy kalkulacyjnych. Jednak nie każdy wie, że taki program można wykorzystać w pozycjonowaniu stron internetowych – m.in. przygotowywaniu strategii, wykonywaniu audytów czy raportowaniu wyników. O tym właśnie opowie Darek na poznańskim barcampie.

zapowiedź barcampu SEO Poland On Tour w Poznaniu

Nasz reprezentant ma kilkuletnie doświadczenie w SEO i, co ważne, przeszedł przez wszystkie stanowiska związane z pozycjonowaniem! Od copywritera, przez linkbuildera, aż po eksperta SEO, który cały czas się rozwija. Na naszym blogu występował jako autor świetnych publikacji, opisywaliśmy również jego poprzednie prelekcje, ale tym, z czego słynie Darek w branży, są… piosenki o SEO!

Choć trudno w to uwierzyć, ale w naszym specjaliście kryje się zarówno analityczna dusza, która po przebłysku własnego geniuszu skutecznie przemierza tabelki i tworzy nowe formuły, jak i wirtuoz gitary klasycznej, tekściarz oraz kompozytor. Co wydarzenie, to liczymy, że Darek coś zaśpiewa – zwłaszcza kultowe przeboje z branży SEO, które nagrał.

Możemy zdradzić Wam mały sekret, że w zeszłym roku na afterparty Darek rzeczywiście zaśpiewał te (i inne) przeboje, a publiczność szalała! To jeden z powodów, dla którego warto przyjść na barcamp 😎

A jakie są pozostałe?

SEO Poland On Tour by Linkhouse – Poznań (2023)


 • Lokalna impreza w centrum stolicy SEO
 • Poznań miasto doznań
 • Kilka merytorycznych prelekcji
 • Spotkania z branżowymi ekspertami
 • Networking
 • Luźna atmosfera
 • Konkurs z nagrodami

 1. Kiedy: 30.06.2023 r. (piątek), godz. 18:00
 2. Gdzie: Restauracja MK Bowling, Galeria MM, ul. Św. Marcin 24, 61-805 Poznań
 3. Bilety: Evenea
 4. Wydarzenie na FB: WYDARZENIE
 5. Nasz konkurs z darmowymi wejściówkami do zgarnięcia: KONKURS
 6. Informacje od organizatora: seopoland.pl/spot/poznan

Zapraszamy! Do zobaczenia w piątek!

wyceń pozycjonowanie strony internetowej