Poznaj nas od środka! W wirtualnym wywiadzie, czyli #e-interview, znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące kariery w agencji SEO Empressia, codziennej pracy w firmie, a nawet życia poza budynkiem firmy, które zdecydowanie ma wpływ na to, z kim pracujemy. Na końcu z kolei znajdziesz pytania Extra, które... mogą Cię zaskoczyć!

1. Czym zajmujesz się w agencji Empressia?


Zajmuję stanowisko Sales & Partnership Manager. Pracuję aktywnie nad rozwojem firmy poprzez nawiązywanie relacji biznesowych z firmami. Daję im szansę na korzystanie z dobrodziejstw, jakie zyskują dzięki naszym usługom, takim jak np. pozycjonowanie stron.

Andrzej Podwyszyński Sales & Parthership Manager Empressia

2. Jakie umiejętności są potrzebne do pracy jako Sales & Partnership Manager?


Przede wszystkim trzeba mieć „to coś”, czyli po prostu bliżej nieokreślony talent do kontaktów międzyludzkich. Niektórzy po prostu rodzą się z idealnym zestawem cech, które pomagają osiągnąć sukces w tym zawodzie.

W moim przypadku częścią wspomnianego zestawu jest umiejętność wczucia się w sytuację rozmówcy, czyli potocznie mówiąc: empatia.

Z pewnością najlepszym przedstawicielom tego zawodu zadanie ułatwia:

  • charyzma,
  • analityczny umysł,
  • umiejętna gra słowem werbalnym/pisanym,
  • wytrzymałość.

Trzeba być twardym. :)

3. Jak wygląda Twoja ścieżka kariery w naszej firmie?


Moja ścieżka kariery w Empressia ewoluuje dość naturalnie - zacząłem tutaj przygodę na stanowisku Sales Managera, co od początku zawierało elementy kontaktów z agencjami partnerskimi. Stąd dość szybkie rozszerzenie mojego firmowego tytułu na Sales & Partnership Managera.

Andrzej Podwyszyński ścieżka kariery w Empressia

4. Pamiętasz swoją rozmowę kwalifikacyjną w agencji Empressia? Jak wyglądała?


Wszystko zaczęło się na LinkedIn - to tam odezwał się do mnie Tomek z propozycją współpracy. Po szybkiej wymianie wstępnych informacji umówiliśmy się na rozmowę video.

Jak przebiegała? Szczerze mówiąc... to pytanie uświadomiło mi, że niewiele z niej pamiętam! Głupia sprawa, choć wynika to z ogromu pozytywnych emocji, jakie odczuwałem w tym momencie: szczęście, wizja rozwoju, nowa szansa na życiowo-zawodowym horyzoncie.

A w trakcie wyłączył mi się Internet. Na szczęście są jeszcze telefony!

5. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?


Najbardziej odpowiada mi różnorodność. Nie jest to czas spędzony monotonnie, każdy dzień przynosi nowe historie, nowe ciekawostki. Dużym plusem jest możliwość poznania wielu interesujących person, a często wyjątkowych branż, o których niektórym się nawet nie śniło.

Za to dzięki agencji Empressia mam możliwość swobodnego wykonywania mojej codziennej funkcji, co jest ogromnym atutem i ułatwia rozwój osobisty. Dużą rolę odgrywa także obustronne zaufanie, dzięki czemu nie czuję się zwykłym pracownikiem, ale partnerem we wspólnej misji.

6. Wiemy, że życie to nie tylko praca! Co robisz poza nią?


Zapewne zabrzmi to nieoryginalnie, ponieważ lubię dobrze zjeść, obejrzeć dobry film, zająć się gamingiem i spędzić czas z moją rodziną, której częścią jest moje oczko w głowie, czyli Lulu widoczna na zdjęciu. :)

Lulu

Swojego życiowego hobby aktywnie poszukuję, stawiam pierwsze (amatorskie) kroki w fotografii, w potrzebie okazuję się złotą rączką, chłonę wiedzę o inwestowaniu, jednak moim marzeniem jest postawienie domu, dzięki któremu zyskam przestrzeń na zorganizowanie prywatnego warsztatu, gdzie zajmę się pracą w drewnie.

Andrzej Podwyszyński i Lulu

7. To nie jest pytanie z serii „Jak widzisz siebie za 5 lat”, ale… jakie masz plany na przyszłość?


Planem, który uskuteczniam pełną parą, jest zapewnienie sobie i mojej rodzinie warunków do życia w spokoju: własny dom poza miastem, duży ogród, trawnik do koszenia, płot do pomalowania, czyli krótko mówiąc - stabilizacja i egzystowanie bez żadnych zmartwień.

Pytanie Extra: Co było pierwsze: jajko czy kura?


Wielki wybuch.

Pytanie Extra: Jaką supermoc chciałbyś mieć?


Mieć szczęście - najpotężniejsza z supermocy.

Pytanie Extra: Czy wszechświat jest nieskończony?


Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.

Andrzeju, dziękuję za rozmowę w ramach cyklu #e-interview 💙!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu i być częścią Ekscytującej przygody w agencji Empressia? Szukasz pracy w dziale SEO lub DEV? Sprawdź zakładkę Kariera albo zgłoś się do nas bezpośrednio!