Konin

Strona internetowa dla mieszkańców lub przedsiębiorców z Konina? Jesteś we właściwym miejscu!

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Niezwykle miło jest nam Cię gościć! Poszukujesz sprawdzonej, zaufanej firmy, zajmującej się tworzeniem stron www? Doskonale trafiłeś! Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Darmowa wycena

Co wyróżnia nasze serwisy?

Funkcjonalność

Prosta obsługa

Unikalny design

Łatwa rozbudowa

Szybkość działania

Profesjonalne strony www i skuteczna reklama w sieci

Strony internetowe to najważniejszy i centralny element naszej działalności. W zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań możemy stworzyć dla Ciebie zarówno rozbudowane, pokaźne strony www, jak i minimalistyczne, nieskomplikowane strony-wizytówki.
Jesteśmy elastyczni! Tworząc strony internetowe, korzystamy zarówno z języka HTML, jak i systemów CMS. Pracujemy na gotowych szablonach, a także w oparciu o indywidualne projekty graficzne. Nasze rozwiązania w pełni dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Niezależnie więc od tego, jakim budżetem dysponujesz, lub jak szalony może wydawać się Twój pomysł – sprawdź nas!
Chcesz, aby Twoja strona była widoczna w internecie? Aby ruch na niej stale wzrastał? Nie ma problemu! Poza tworzeniem stron www zajmujemy się również reklamą w internecie – możemy zadbać o to, by Twoja strona dobrze pozycjonowała się w wyszukiwarkach lub zrealizować dla Ciebie kampanię AdWords.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i sprawdź, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić!

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Nasz zespół realizuje wiele zróżnicowanych zleceń. Czasem są to nieskomplikowane strony wizytówki, a czasem bardzo zaawansowane i rozbudowane strony www. W związku z tym zakres cen jest szeroki – od kilkuset złotych do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ostateczny koszt zawsze dostosowany jest do wymagań oraz budżetu, jakim dysponują nasi klienci. Więcej informacji o cenach tworzenia stron www znajdziesz w naszym artykule: „Ile kosztuje strona internetowa?”.

Darmowa wycena

Spotkajmy się w Koninie

Z naszych szacunków wynika, że średnio aż 78 ze 100 stworzonych przez nas stron www powstało bez spotkań osobistych z klientami. Dzięki omawianiu szczegółów przez telefon lub komunikatory internetowe współpraca przebiegała szybko i owocnie. Zdarza się jednak, że spotkania są niezbędne – w takim wypadku z chęcią przyjedziemy do Twojego biura, domu lub innego dogodnego dla Ciebie miejsca w Koninie. Zwłaszcza, że Poznań, gdzie znajduje się nasze biuro i Konin leżą tak blisko siebie.

Oceń nasze usługi
4.6/5 na podstawie 54 głosów

Zobacz również naszą ofertę dla innych miast:

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę swojej strony internetowej?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 24h.

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności