Spis treści

Kupony Google AdWords na 1200 zł – super, tylko właściwie, po co mi kampania reklamowa w Google?


Google Ads (dawniej Google AdWords) to jedna z najskuteczniejszych platform marketingu internetowego – nie ma co do tego wątpliwości. W wielu przypadkach pozwala ona na znaczne zwiększenie konwersji i tym samym obrotów nawet wśród firm, które dopiero wkroczyły na rynek lub są obecne w sieci od niedawna. Jedną z dużych zalet Google Ads jest możliwość elastycznego podejścia do ustalania budżetu przeznaczonego na reklamy. Oczywiście – im więcej przeznaczymy na kampanię Google Ads, tym lepsze będą zwykle efekty (chociaż i tutaj występuje sporo niuansów).

Inwestycja w kampanię reklamową to zwykle dobrze ulokowane pieniądze, a dodatkową zachętą są organizowane w ramach specjalnych ofert promocje Google Ads. Obecnie bardzo popularne są kody promocyjne Google Ads 1200 zł – to ciekawa promocja, dzięki której można jednorazowo poszerzyć swój budżet na kampanię reklamową o wspomnianą kwotę. Pozwala to na całkiem niezły start Twojej kampanii Google!

Kupon AdWords na 1200 zł – o co z nim chodzi?


„No dobra, zapisujcie mnie i poproszę moje 1200 zł!” Chwila moment, najpierw wyjaśnijmy sobie szczegóły przyznania tego bonusu dla konta Google Ads. Aby bowiem nie było wątpliwości – omawiana kwota pojawi się na koncie Google Ads i będzie ją można wykorzystać wyłącznie na prowadzenie kampanii reklamowych. Nie ma więc opcji, by kupony AdWords odsprzedać, przekazać czy wymienić na gotówkę albo środki na koncie bankowym. No ale na pewno i tak uda Ci się dobrze wydać te bonusowe środki, prawda? :)

Aby skorzystać z kodu promocyjnego, konieczne będzie utworzenia konta Google Ads oraz kliknięcie przycisku związanego z tym kodem promocyjnym. Następnie musisz uruchomić jedną lub kilka kampanii reklamowych – zgodnie z modelem pay per click muszą one osiągnąć koszt przynajmniej 1200 zł. Warto dodać, że musisz wygenerować taki koszt w ciągu 60 dni od uruchomienia promocji na koncie. Jeśli wszystko poszło zgodnie z podanym powyżej planem, otrzymasz kolejne 1200 zł do wykorzystania na reklamy przez następne 60 dni. Na środki bonusowe poczekasz zwykle do około miesiąca, a dokładnie do 35 dni. Szczegółową instrukcję, jak uzyskać kod promocyjny Google Ads znajdziesz poniżej.

kupony adwords

Kto może wykorzystać kupony Google Ads?


Już nie możesz się doczekać, aż dodatkowe reklamy Twojej firmy pojawią się na ekranach kolejnych użytkowników? Spokojnie, najpierw sprawdź, czy na pewno możesz skorzystać z tej promocji. Przede wszystkim musisz być przedsiębiorcą, który dopiero rozpoczyna przygodę z Google Ads. Krótko mówiąc, kupony Google Ads są przeznaczone tylko dla osób, które właśnie założyły konta. Musi to być także Twoje pierwsze konto na Google Ads oraz musisz mieć adres rozliczeniowy na terenie Polski.

Aby aktywować kod promocyjny AdWords, konieczne będzie skonfigurowanie metody płatności, czyli przypisanie do konta karty kredytowej. Warto dodać, że kupon AdWords można aktywować maksymalnie po 14 dniach od pierwszego wyświetlenia reklamy. Jeśli spełniłeś te wszystkie warunki, to gratulacje – kupon Google AdWords masz już w zasięgu ręki!

Jak zdobyć 1200 zł na konto Google Ads? Instrukcja krok po kroku


Wiesz już, jak działa kupon Google Ads na 1200 zł. No to najwyższa pora zrobić z niego pożytek! Z naszym wsparciem na pewno uda Ci się to bez żadnego problemu! Przedstawiamy instrukcję krok po kroku:

  1. Załóż nowe konto na Google Ads, a podczas rejestracji koniecznie skonfiguruj formę płatności.
  2. Kliknij odpowiedni link na panelu Google Ads. Kod promocyjny został aktywowany!
  3. Od tego momentu masz 60 dni na wygenerowanie kosztów kampanii reklamowych na poziomie przynajmniej 1200 zł. Istnieje także kilka szczegółowych kryteriów, które omówimy poniżej.
  4. Jeśli spełniłeś wszystkie warunki promocji i postępowałeś zgodnie z instrukcjami, to bonusowe środki właśnie są w drodze na Twoje konto Google Ads! Zwykle musisz uzbroić się w nieco cierpliwości i poczekać na nie do 35 dni, chociaż przyznanie środków może oczywiście nastąpić także sporo wcześniej. Regularnie zerkaj na stronę „Podsumowanie płatności” na koncie Google Ads.
  5. Po przyznaniu środków masz 60 dni na ich wykorzystanie w ramach dowolnych kampanii reklamowych. Pamiętaj, że środków tych nie możesz wykorzystać na spłatę należności powstałych przed skorzystaniem z oferty.
  6. Po wykorzystaniu bonusowych środków korzystasz dalej z konta w normalny sposób, a  niewykorzystane środki promocyjne przepadają. Podobnie jeśli przekroczysz kwotę 1200 zł, to kolejne koszta będą naliczane w standardowy sposób. Saldo sprawdzisz w zakładce „Oferta” znajdującej się na stronie o nazwie „Płatności” w panelu Google Ads. Tutaj także sprawdzisz, ile czasu pozostało Ci do wykorzystania bonusu.

Teraz już wiesz, jak działa ta prowadzona przez Google Ads promocja. Pamiętaj jednak, że jest to instrukcja skrócona i zachęcamy do zerknięcia na szczegółowe warunki, które podajemy niżej, a także do lektury regulaminu promocji dostępnego na stronie Google Ads.

kod promocyjny google ads

O czym pamiętać, korzystając z promocji Google Ads?


Chociaż 1200 zł na reklamę w Google Ads to miły bonus, lepiej nie spieszyć się z jego aktywacją i skrupulatnie przeczytać szczegółowe warunki jego uzyskania. Po pierwsze pamiętaj, że nie wystarczy wpłacić na konto Google Ads 1200 zł, muszą one zostać wykorzystane na kampanię reklamową. Jeśli uruchomiłeś kampanię reklamową przed aktywacją promocji, to masz na tę aktywację 14 dni od pierwszego wyświetlenia reklamy w Twojej kampanii. Konieczny do wygenerowania koszt 1200 zł jest jednak naliczany jedynie od momentu aktywacji kodu promocyjnego, więc warto uruchomić promocję jak najszybciej.

Jest jeszcze kilka niuansów dotyczących tej promocji, o których trzeba wspomnieć. Przede wszystkim gdy już będziesz się cieszyć bonusem 1200 zł, to nie zapomnij, że po przekroczeniu tej kwoty koszty będą naliczane normalnie. Dobrze jest więc regularnie pilnować salda promocyjnego (w dziale „Płatności” -> „Oferta”) i ewentualnie wstrzymać kampanię jeśli nie chcesz ponosić dalszych kosztów.

Promocja może być wykorzystana tylko jednokrotnie przez danego reklamodawcę, nie ma także możliwości przekazywania czy sprzedaży środków innym osobom. Wydatek początkowych 1200 zł koniecznych do przyznania bonusu może wiązać się z dodatkowymi kosztami, takimi jak podatki – ich kwota nie jest jednak wliczana na poczet spełnienia tego warunku przyznania promocji. Podobnie wymagana kwota wydatków może się różnić, jeśli korzystasz na koncie z różnych walut, wtedy będzie to zależne od ich aktualnego kursu wymiany. Ostatnim ograniczeniem jest zakaz wykorzystywania środków do reklam politycznych. Teraz już masz kompleksową wiedzę dotyczącą kuponu na 1200 zł w Google Ads i możesz śmiało korzystać z tej promocji.

Na co wydać dodatkowe 1200 zł?


Dostępny w Google Ads kupon na 1200 zł jest przewidziany jako zachęta i wsparcie dla nowych przedsiębiorców zamierzających reklamować swoje usługi i produkty w internecie. To świetna sposobność, aby zwiększyć swoją widoczność w internecie, budować świadomość marki, zwiększyć ruch na stronie internetowej i poziom konwersji. Zwykle kwota kilku tysięcy złotych, jaką możesz uzyskać, łącząc swój wkład z promocyjnymi środkami, wystarczy, aby przeprowadzić całkiem skuteczną kampanię.

Swój budżet możesz w prosty sposób kontrolować, ustalając stawki za reklamę, maksymalne dzienne oraz miesięczne koszta i oczywiście regularnie sprawdzając swoje saldo promocyjne, gdy korzystasz z dodatkowego 1200 zł. Sam budżet to jednak nie wszystko. Jeśli chcesz, aby Twoje reklamy trafiały do potencjalnych klientów, muszą być trafne, dobrze zaprojektowane i odpowiadać potrzebom odbiorców. W końcu szkoda byłoby wykorzystać te bonusowe 1200 zł bez uzyskania oczekiwanego efektu, prawda?

kupon google ads

Empressia – stwórz z nami skuteczną kampanię Google Ads i w pełni wykorzystaj swój bonus 1200 zł!


Jeśli rozważasz wkroczenie ze swoją firmą w świat marketingu internetowego, to zapewne przyda Ci się profesjonalna pomoc. Na pewno warto założyć konto reklamowe w Google Ads i wykorzystać omawiany powyżej bonus 1200 zł. Aby jednak te środki zostały dobrze wykorzystane, przyda się nieco doświadczenia i umiejętności. Zamiast spędzać godziny na opanowywaniu tajników Google Ads i ryzykowaniu swoimi środkami, lepiej zgłoś się do nas :)

Empressia otrzymała certyfikat Google Partner – możemy pochwalić się statusem ekspertów w dziedzinie prowadzenia kampanii Google dla wielu różnorodnych klientów. To jednak tylko jeden z powodów, dla których warto nam zaufać! Wszystkie kwestie związane z Twoimi kampaniami Google Ads, także te dotyczące budżetu, ustalamy wspólnie z Tobą, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania i cele długofalowe. Nie musisz znać się na zaawansowanych narzędziach analitycznych ani złożonych zagadnieniach związanych z kampaniami Google Ads.

Co ważne, na równi z efektami liczy się dla nas optymalizacja kosztów, dlatego możesz mieć pewność, że każda wydana złotówka (także ta promocyjna ;)) będzie ciężko pracowała na Twój sukces podczas każdej kampanii. Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem, dlatego jeśli interesuje Cię optymalne wykorzystanie Twoich środków na reklamę w Google Ads, to koniecznie się z nami skontaktuj!

wyceń Google Ads

FAQ:

1. W jakiej formie przysługuje mi 1200 zł w ramach promocji Google Ads?

Dodatkowe środki w wysokości 1200 zł otrzymujesz na konto Google Ads do wykorzystania na kolejne reklamy. Najpierw musisz jednak w ciągu 60 dni od aktywacji promocji wygenerować koszt 1200 zł na reklamę w kampanii Google Ads. Promocyjne środki możesz przeznaczyć wyłącznie na reklamę Google Ads i nie podlegają one wymianie na ekwiwalent pieniężny.

2. Co się stanie, jeśli nie wykorzystam bonusowych 1200 zł w 60 dni?

W takim wypadku niewykorzystane na czas środki przepadną. Jednakże te z nich, które zdążysz wykorzystać, zostaną bez problemu przeznaczone na cele aktualnej kampanii. Mimo wszystko warto pilnować terminów i regularnie sprawdzać czas pozostały na wykorzystanie środków w odpowiedniej zakładce Google Ads.

3. Chcę wykorzystać kod promocyjny na 1200 zł jeszcze raz. Czy mogę założyć kolejne konto Google Ads na moją firmę?

Zdecydowanie odradzamy takie próby – to niezgodne z regulaminem i zapewne skończy się blokadą konta Google Ads dla danego przedsiębiorstwa, a nawet całkowitym wykluczeniem firmy z możliwości korzystania z tej usługi. Z kuponu na 1200 zł może skorzystać tylko pierwsze, nowe konto danego przedsiębiorcy.