Kalisz

Tworzenie i pozycjonowanie stron www, Kalisz

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Mieszkasz lub prowadzisz biznes w Kaliszu i chcesz, żeby ktoś stworzył dla Ciebie stronę internetową? Jesteś w odpowiednim miejscu! Dlaczego?

Projektujemy i wdrażamy innowacyjne i responsywne strony www. Wykorzystujemy systemy CMS, a także tworzymy strony-wizytówki przy użyciu języka HTML. Wszystko po to, aby powołać do życia nowoczesną, nietuzinkową stronę internetową.

Tworzenie stron internetowych to tylko jedna z kilku usług, które możemy zaoferować naszym klientom z Kalisza. Działamy kompleksowo i chcemy, aby nasi klienci dostali u nas wszystko, czego potrzebują na najwyższym poziomie. Pozycjonowanie, kampanie w Google Ads, social media, a także tworzenie logotypu - to wszystko i więcej znajdziesz w naszej ofercie!

Darmowa wycena

Co nas wyróżnia?

Funkcjonalność

Prosta obsługa

Unikalny design

Łatwa rozbudowa

Szybkość działania

Co nas wyróżnia

Najlepszym dowodem na to, że mamy duże doświadczenie, jest nasze portfolio – znajduje się w nim już ponad 400 stron internetowych stworzonych w ciągu 9 lat przez zespół profesjonalistów i pasjonatów (w jednym :)). Co istotne – zawsze wykorzystujemy wyłącznie oryginalne oprogramowanie.

Stawiamy przede wszystkim na jakość. Próbkę naszych umiejętności znajdziesz w portfolio. Udowadniamy też, że przystępne ceny mogą iść w parze z profesjonalizmem. Posiadamy wielu zadowolonych klientów, także z Kalisza, którym stworzyliśmy nowoczesne strony internetowe czy je wypozycjonowaliśmy. To właśnie opinie naszych klientów są najlepszą rekomendacją jakości naszych usług. Chcesz do nich dołączyć? Już teraz skontaktuj się z naszą agencją i dowiedz się jak działamy.

Sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować

Twoją stronę internetową możemy stworzyć na podstawie indywidualnego projektu graficznego lub na przykładzie witryny powstałej w oparciu o szablon graficzny. Zależy nam na tym, abyś był zadowolony z efektu naszej pracy, dlatego jesteśmy otwarci na różne rozwiązania. Tworzymy strony nowoczesne, przyjazne dla użytkownika oraz responsywne. Stawiamy na jakość wykonywanych usług, które dopasowujemy do aktualnych trendów. Dzięki temu zyskujemy sobie przychylność naszych klientów, którzy są zadowoleni ze współpracy z naszą agencją.
Nasza oferta nie kończy się jednak na tworzeniu stron www. Zajmujemy się również między innymi:

  • reklamą w internecie,
  • pozycjonowaniem stron,
  • realizowaniem kampanii Google Ads (AdWords).

Dzięki temu nasze działania są wszechstronne. Zaopiekujemy się Twoją stroną również po jej uruchomieniu! Strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu, ale my dbamy o niego kompleksowo promując Twoje usługi w sieci i sprawiając, że Twoja firma stopniowo będzie stawać się widoczna dla potencjalnych klientów z Kalisza oraz obszarów, na których Ci zależy. Jeśli chcesz wiedzieć, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić, zajrzyj do zakładki Oferta.

Darmowa wycena

Cennik – jak wyceniamy tworzenie stron internetowych

Ceny naszych usług są uzależnione od stopnia skomplikowania realizowanych projektów. Wszystko zależy od tego, jak bardzo rozbudowana jest strona www, którą tworzymy. Możemy zapewnić Cię, że realizujemy projekty od kilkuset złotych nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych i do wszystkich podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat cennika stron www, przeczytaj ten artykuł.Pozycjonowanie stron internetowych Kalisz

Reklama internetowa w dzisiejszych czasach to podstawa. Dlaczego? Wiele możliwości oraz niekończące się pomysły na sukces - to domena świata online. Istniejąc w Internecie, możesz trafić do klientów z różnych stron Polski oraz tych, których masz w zasięgu ręki. Najważniejsze jest to, aby pojawić się właśnie, wtedy kiedy oni Cię szukają. Nie ma w Kaliszu agencji, której chciałbyś powierzyć to zadanie? Nie ma problemu, zajmiemy się pozycjonowaniem Twojej firmy z Kalisza na odległość. Współpracowaliśmy z wieloma klientami z różnych stron kraju, dlatego doskonale wiemy, jak robić to sprawnie i skutecznie.

Na czym polega pozycjonowanie?

Pozycjonowaniem nazywamy proces, za pomocą którego przekonujemy Google do Twojej strony www. Dlatego też dbamy o to, aby Twoja strona była wartościowa i zasługiwała na wysokie pozycje. Oczywiście na pozycje musisz poczekać, ale zaskakujące efekty wszystko zrekompensują. Pamiętaj, że raz wypozycjonowania strona internetowa nie będzie na topowych pozycjach cały czas. Algorytmy Google szybko się zmieniają, dlatego tak ważne jest stałe pozycjonowanie, aby zadbać o podtrzymywanie wyników. Jeśli powierzysz pozycjonowanie swojej firmy z Kalisza naszej agencji, będziesz miał pewność, że nasz profesjonalny i doświadczony zespół, dołoży wszelkich starań, aby Twoja strona była w wynikach jak najwyżej.

Pozycjonowanie Zielona Góra
Pozycjonowanie Zielona Góra

Jak działamy?

Na samym początku analizujemy obecny kod strony oraz jej zawartość wizualną. Takie działania nazywamy audytem strony. Następnie konsultujemy z Tobą zmiany, jakie chcemy wprowadzić. Wdrażamy poprawki pod pozycjonowanie: dodajemy wartościowe treści z zawartością słów kluczowych. Poprawiamy szybkość ładowania strony oraz zdobywamy linki dla Twojej strony. Taka optymalizacja strony wzbogacona o działania zewnętrzne, pozwoli nam uzyskać znakomite efekty, które przełożą się na Twoją sprzedaż.

Ile kosztuje pozycjonowanie w Kaliszu?

Cena pozycjonowania zależy od branży, a także ilości słów kluczowych i lokalizacji, na które będzie pozycjonowana strona www. Aby wykonać rzetelną wycenę, musimy zbadać sytuację indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu! Możesz wypełnić też brief na naszej stronie, a odeślemy Ci bezpłatną wycenę naszych usług.

Jak przebiega współpraca?

Nasze centrum dowodzenia znajduje się w Poznaniu, a to tylko niecałe 100 km od Leszna. W związku z tym możemy przyjechać do Ciebie i porozmawiać o realizowanym projekcie. Większość stron (około 78%) omawiamy zdalnie, wykorzystując do tego różne komunikatory, jednak jeśli zaistnieje potrzeba spotkania twarzą w twarz, zjawimy się w miejscu, które będzie dla Ciebie najbardziej wygodne.

Oceń nasze usługi
4.4/5 na podstawie 61 głosów

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 24h.

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności