Gorzów

Gorzów – tworzenie stron internetowych

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Witamy Cię u siebie! :) Jeśli tu trafiłeś, prawdopodobnie szukasz kogoś, kto stworzy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową.
Zostań z nami – jesteś w odpowiednim miejscu!

Darmowa wycena

Co wyróżnia nasze serwisy?

Funkcjonalność

Prosta obsługa

Unikalny design

Łatwa rozbudowa

Szybkość działania

Czym się zajmujemy?

Przede wszystkim tworzymy nowoczesne i responsywne strony internetowe, które odpowiadają na aktualne trendy, a do tego są funkcjonalne, niezawodne i intuicyjne.
Projektujemy i wdrażamy zarówno proste strony-wizytówki (z wykorzystaniem języka HTML), jak i strony www z wykorzystaniem systemów CMS. Korzystamy wyłącznie z oryginalnego oprogramowania!
Możemy stworzyć stronę www na podstawie spersonalizowanego projektu graficznego lub innej strony stworzonej na bazie szablonu graficznego. Działamy elastycznie i jesteśmy otwarci na różne rozwiązania. Wszystko po to, aby efekt naszej pracy był dla Ciebie zadowalający.
Poza tym, że tworzymy strony www, zajmujemy się także pozycjonowaniem stron w wyszukiwarkach, wdrażaniem kampanii Google AdWords i ogólnie pojętą reklamą w internecie. Dzięki temu możemy działać na szeroką skalę i nie tylko stworzyć Twoją stronę, ale także ją wypromować.

Kim jesteśmy i co nas wyróżnia?

Już od 9 lat zajmujemy się tworzeniem stron www. W naszym portfolio znajduje się ponad 400 zrealizowanych stron, a ich liczba systematycznie rośnie! Wszystko dzięki naszemu zespołowi, który tworzą profesjonaliści, kochający swoją pracę!
Zawsze najważniejsza była, jest i będzie dla nas jakość! Możesz przekonać się o tym, zaglądając do zakładki Portfolio. Poza tym oferujemy przystępne ceny oraz pełen profesjonalizm – udowadniamy, że takie połączenie jest możliwe.Tworzenie stron www – ile to kosztuje?

Ceny stron internetowych, które tworzymy, są uzależnione od stopnia skomplikowania i skali zlecenia. Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem stron w kwocie od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz i jaki jest Twój budżet. Możesz mieć pewność, że do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie – z takim samym zaangażowaniem. Więcej informacji na temat cen stron internetowych znajdziesz w tym artykule.

Darmowa wycena

Strony internetowe w Gorzowie – jak przebiega współpraca

Aż w 78% procentach przypadków omawianiem stron internetowych zajmujemy się zdalnie. Jest to możliwe dzięki dostępności wielu komunikatorów, które ułatwiają i przyspieszają komunikację. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby spotkać się twarzą w twarz. :)

Na co dzień nasz zespół pracuje w Poznaniu, a to przecież tylko 1,5 godziny drogi od Gorzowa. W związku z tym, jeśli będziesz chciał spotkać się w mieście lub jego okolicach, nie będzie najmniejszego problemu – przyjedziemy do Ciebie i porozmawiamy o Twojej nowej stronie internetowej.

Oceń nasze usługi
4.8/5 na podstawie 50 głosów

Zobacz również naszą ofertę dla innych miast:

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę swojej strony internetowej?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 24h.

Jeśli chcesz otrzymać precyzyjną wycenę strony internetowej, e-sklepu lub pozycjonowania, wypełnij krótki brief a wycenę otrzymasz w ciągu 24h.

Szczegółowe sprecyzowanie wymagań pozwoli nam przedstawić dokładną wycenę.

Podstawowe Informacje

Strona www z panelem administracyjnym do zarządzania treścią oraz zdjęciami na stronie internetowej.

Indywidualny projekt graficzny
Szablon graficzny

Wybierz jedną z opcji.

Podaj orientacyjną liczbę podstron w Twoim serwisie (o firmie, oferta, aktualności itp.)

Strona będzie dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Dodatkowe funkcjonalności

Mapa Google wskazująca lokalizację firmy.

Formularz kontaktowy składający się z podstawowych pól do wypełnienia przez Klienta.

Instalacja wtyczek społecznościowych na stronie www.

Zaznacz jeśli chcesz aby strona www została wykonana również w dodatkowych wersjach językowych.

Podaj liczbę dodatkowych wersji językowych.

Zaznacz jeśli planujesz na stronie www galerię zdjęć

Zaznacz jeśli jesteś też zainteresowany pozycjonowaniem strony internetowej

Dane kontaktowe

Pozycjonowanie

Dane kontaktowe

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności