Tarnów

Pozycjonowanie stron internetowych - Tarnów

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Witamy Cię serdecznie na naszej stronie! Lubimy poznawać przedsiębiorców wkładających zaangażowanie w przyszłość swojej firmy. Pozwól, że dołożymy swoją cegiełkę do Twojego biznesowego sukcesu. Zostań z nami nieco dłużej, a opowiemy Ci, jak możemy to uczynić! Profesjonalne pozycjonowanie strony www to nasza specjalność od ponad 10 lat. Skuteczne pozycjonowanie możesz powierzyć naszej agencji SEO.

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie jest dzisiaj fundamentem strategii promocji i reklamy wszystkich firm w Polsce. Jeśli jeszcze nie podjąłeś się działań w zakresie pozycjonowania stron www — najlepsze jeszcze przed Tobą. Z procesem zwiększania widoczności witryn w sieci nie warto natomiast zwlekać zbyt długo. Osiągnięcie tych samych wyników za kilka lat może okazać się znacznie trudniejsze.

Darmowa wycena
Pozycjonowanie sklepów internetowych

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron internetowych jest aktualnie dość złożonym procesem, którego celem jest zwiększanie widoczności witryn w sieci. Windowanie stron www na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google wymaga natomiast optymalizacji stron internetowych, w taki sposób, by odpowiadały na wymagania stawiane przez algorytmy Google. Za ich pośrednictwem wyszukiwarka weryfikuje strony i ich poziom atrakcyjności pod względem funkcjonalnym, merytorycznym i technicznym.

Standardy pozycjonowania strony

Docelowa ilość i specyfikacja algorytmów nie jest w pełni znana i wciąż pozostaje obiektem badań specjalistów branży. Profesjonalnym pozycjonerom SEO udało się natomiast określić trendy wyszukiwarki, którymi kierowanie się umożliwia osiąganie zamierzonych celów biznesowych w sieci. Dzięki temu znacznie bardziej przejrzyste stało się także pozycjonowanie stron. Tarnów i wiele miast Polski czerpie w tym kontekście niewątpliwe korzyści biznesowe.

4 filary pozycjonowania stron internetowych

 • Słowa kluczowe — dzięki nim odbiorcy mają szansę na odnalezienie interesującej ich oferty. Istnieją różne słowa kluczowe, których podstawowym kryterium rozróżnienia jest poziom ich złożoności. Do najefektywniejszych fraz kluczowych należą frazy typu „long tail”. Co więcej, im większa liczba słów, z których się składają, tym mniejsza konkurencyjność i cena. Do wyszukiwania optymalnych fraz wykorzystuje się takie narzędzia jak Senuto, Surfer SEO, Google Trends, Ahrefs, czy Planner Słów Kluczowych Google.
 • Content marketing - zawartość stron www jest niezwykle istotna ze względu na wiele zróżnicowanych czynników. Wysokiej jakości treści odpowiadają za kompleksową komunikacją z klientem oraz stanowią podstawowy nośnik słów kluczowych. Punktem wyjściowym dla opracowania skutecznej strategii pozycjonowania w jego przypadku jest charakterystyka grupy docelowej.
 • Link building — linkowanie odnosi się do działań zarówno w obrębie strony, jak i poza nią. Linkowanie zewnętrzne odpowiada za pozyskiwanie odnośników do pozycjonowanej domeny w postaci linków znajdujących się na innych, powiązanych tematycznie stronach. W tym kontekście najważniejsze znaczenie ma ich wysoka jakość. Linkowanie wewnętrzne nawiguje użytkownika w obszarze witryny, zwiększając między innymi intuicyjność i poziom użytkowania strony.
 • Dane techniczne witryny - optymalizacja techniczna stron internetowych nie ma decydującego wpływu na wyniki pozycjonowania, jednak z pewnością w sposób widoczny wspomaga ten proces. Odpowiada za takie cechy jak szybkość ładowania strony, poziom jej bezpieczeństwa, brak błędów 404, zoptymalizowany plik robots.txt, mobilność i responsywność strony oraz wiele innych. Bez działań technicznych SEO kompleksowe zadbanie o stronę internetową jest niemożliwe.

Dlaczego warto zainwestować w pozycjonowanie stron internetowych?

 • Wysoka widoczność w wyszukiwarce Google — aż 97% polskich internautów korzysta z wyszukiwarki Google, która stanowi dzisiaj także podstawowe źródło informacji o świecie. Duża widoczność biznesowej w sieci optymalizuje funkcjonowanie firmy. Jej obecność w TOP10 wyszukiwaniach Google realizuje średnio 90% jej konwersji oraz zwiększa prawdopodobieństwo pozyskania nowych klientów nawet kilkunastokrotnie.
 • Szansa dla małych biznesów — proces pozycjonowania ze względu na możliwość rozłożenia kosztów w czasie jest dostępny nawet dla przedsiębiorców o ograniczonym budżecie inwestycyjnym. W pozycjonowaniu liczy się bowiem przede wszystkim konsekwencja i zaangażowanie w działaniu.
 • Intratna inwestycja w przyszłość firmy — digitalizacja coraz większych obszarów naszej rzeczywistości determinuje konieczność stawania się coraz większą częścią przestrzeni wirtualnej. Dzięki pozycjonowaniu już dziś możesz zadbać o bezpieczną pozycję witryny w sieci i zyskać przewagę nad konkurencją w przyszłości.
 • Oszczędności finansowe w zakresie reklamy oferty — biorąc pod uwagę skuteczność i długotrwałość rezultatów pozycjonowania, można określić, że należy do relatywnie tanich kampanii marketingowych stron biznesowych.
 • Dbałość o nowoczesną wizytówkę firmy — nie ulega wątpliwości, że biznesowa strona internetowa jest dzisiaj podstawowym źródłem informacji o firmie. Co więcej, daje ona wyjątkowo duże możliwości w zakresie atrakcyjnego przedstawienia oferty lub misji marki. Za pomocą bodźców wizualnych, informacyjnych, a nawet dźwiękowe (poprzez promocyjne filmy video) można wpływać na wyobraźnię klienta.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Jeśli prowadzisz swój biznes w sieci, z pewnością spotkałeś się już choć raz z terminem "pozycjonowania sklepów online". Pozycjonowanie sklepów oraz pozycjonowanie standardowych stron ofertowych bazują na wspólnych zasadach. Warto jednak podkreślić, że zwiększanie widoczności domen z branży e-commerce jest nieco bardziej wymagającym i czasochłonnym procesem. Ma to związek z następującymi aspektami:

 • Sklepy składają się z większej ilości podstron,
 • Obecność produktów w obszarze witryn sklepów determinuje konieczność tworzenia opisów i produktów,
 • Popularnym elementem wchodzącym w skład content marketingu sklepu jest blog firmowy,
 • Wyjątkowo rozbudowane linkowanie wewnętrzne w sposób niepodważalny podnosi komforty użytkowania strony, nawigując użytkownika w jego obszarze,
 • Konieczność dopasowania witryny do urządzeń mobilnych, na których odbywa się aktualnie większość działań branży e-commerce.
Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie lokalne firm w Tarnowie

Uważasz, że jeśli prowadzisz działalność stacjonarną, to działania w sieci nie przyniosą Ci żadnych realnych korzyści? Nic bardziej mylnego! Przyjmuje się bowiem, że pozycjonowanie lokalne cieszy się jeszcze większą skutecznością niż pozycjonowanie ogólnopolskie. Jeszcze o nie nie zadbałeś? Przynajmniej możesz mieć pewność, że czas największego rozwoju Twojego stacjonarnego sklepu jeszcze przed Tobą. Za pośrednictwem pozycjonowania lokalnego trafisz do większej ilości potencjalnych klientów, nie przepalając budżetu inwestycyjnego w reklamę w sieci.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

 • Kierowanie oferty firmy do wysoce sprecyzowanej grupy docelowej, do której należą osoby zamieszkujące lub tymczasowo przebywające na określonym terenie (szacowanym zasięgu oddziaływania firmy).
 • Możliwość ustawienia zasięgu oddziaływania kampanii na podstawie lokalizacji potencjalnych klientów. Może być nim miasto, dzielnica, a nawet ulica.
 • Założenie profilu Google Moja Firma, który powinien zawierać wszystkie aktualne i najważniejsze informacje o firmie.

Sferę lokalnego biznesu miast wspiera przede wszystkim pozycjonowanie. Tarnów w tym przypadku nie jest wyjątkiem. Nie pozwól, by konkurencja wyprzedziła Cię zbyt mocno. Zacznij działać już dziś!

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Ile kosztuje pozycjonowanie stron - Tarnów?

Cena pozycjonowania określonej strony internetowej będzie zależała od jej określonych specyfikacji i liczby obszarów wymagających optymalizacji. Aby je poznać, konieczne jest przeprowadzenie audytu SEO, który stanowi punkt wyjściowy dla stworzenia strategii pozycjonowania. Analiza witryny umożliwia stworzenie „checklisty” zadań koniecznych do wykonania na rzecz domeny, które następnie zostają ujęte w kontekście czasowym i finansowym. Decydujący wpływ na cenę i czas trwania pozycjonowania stron www ma poziom aktywności konkurencji w sieci. Ich wyprzedzenie w rankingu pozycjonowania Google staje się wówczas znacznie trudniejsze. Na cennik pozycjonowania wpływa również:

 • Rodzaj strony,
 • Poziom popularności wyszukiwanych fraz,
 • Liczba koniecznych do usunięcia błędów,
 • Ilość zamówionych treści zawierających słowa kluczowe,
 • Liczba pozyskanych linków.
Pozycjonowanie sklepu

Pozycjonowanie stron internetowych — Tarnów

Odezwij się do nas już dziś, a z przyjemnością wykonamy dla Ciebie audyt SEO, na podstawie którego wspólnie zaplanujemy efektywną ścieżkę rozwojową Twojej strony internetowej. Skuteczne zwiększanie widoczności Twojej witryny w sieci umożliwi nam dostęp do szeregu płatnych narzędzi analitycznych oraz doświadczenie we współpracy z kontrahentami różnych branż. Nasza agencja SEO składa się ze specjalistów wykwalifikowanych w różnych obszarach marketingu internetowego. Usługi SEO i realizacja strategii pozycjonowania strony internetowej oraz zgłębianie tajników trendów i algorytmów Google to nasza pasja.

Darmowa wycena

Tarnów — pozycjonowanie stron

Mieszkasz w Tarnowie i obawiasz się, że korzystając z usług firmy, znajdującej się w Poznaniu nie będziesz miał pełnej kontroli nad realizacją usług? Zupełnie niepotrzebnie. Pozycjonowanie stron internetowych naturalnie przebiega w sferze online, co nie obniża efektywności osiągania zamierzonych wyników oraz jakości komunikacji z klientem. Od ponad 10 lat realizujemy kampanie pozycjonowania dla firm z całej Polski. Naszą współpracę optymalizują dwa kluczowe aspekty:

 • Opiekun dedykowany — nad każdym podejmowanym przez nas projektem czuwa dedykowany specjalista SEO, który nie tylko nadzoruje strategię pozycjonowania, ale odpowiada także na wszelkie pytania i wątpliwości klientów.
 • Konto Klienta - na czas trwania współpracy daje nieograniczony dostęp do informacji dotyczących przebiegu pozycjonowania oraz na bieżąco osiąganych rezultatów.
Oceń nasze usługi
4.3/5 na podstawie 10 głosów

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności