Sosnowiec

Pozycjonowanie stron internetowych - Sosnowiec

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Cześć! Serdecznie witamy Cię na naszej stronie! Jesteśmy renomowaną agencją SEO, która od ponad 10 lat zajmuje się profesjonalnym pozycjonowaniem witryn w sieci. Rezultaty osiągamy dzięki doświadczeniu naszych pozycjonerów, wykwalifikowanych w różnych obszarach marketingu internetowego. Zostań z nami chwile dłużej i przekonaj się, co ma do zaoferowania nasza agencja SEO.

Sosnowiec - pozycjonowanie stron

Pozwolimy sobie przypuszczać, że trafiłeś tu nieprzypadkowo. Z pewnością poszukujesz dróg rozwoju firmy oraz sposobów na skuteczne pozyskiwanie nowych klientów. Jeśli prowadzisz swoją działalność od jakiegoś czasu, z pewnością zauważyłeś, jak istotna jest obecność strony internetowej w sieci. Dzisiaj równie ważna jest natomiast praca nad widocznością witryny w sieci. Z naszą agencją SEO Sosnowiec może liczyć na wymierne rezultaty pozycjonowania strony biznesowej.

Darmowa wycena
Pozycjonowanie sklepów internetowych

Znaczenie pozycjonowania stron internetowych

Użytkownicy internetu w poszukiwaniu odpowiedzi na swoje potrzeby lub zainteresowania wpisują w wyszukiwarkę Google określone słowa kluczowe. W rezultacie otrzymują listę propozycji stron internetowych powiązanych z określoną grupą produktów, usług lub informacji. Ich kolejność nie jest przypadkowa. Google proponuje swoim internautom strony, które nie tylko spełniają oczekiwania tematyczne klientów, ale są także atrakcyjne pod względem funkcjonalnym, merytorycznym i wizualnym. Wyszukiwarka weryfikuje je i ocenia na podstawie algorytmów. Ich docelowa liczba i specyfikacja nie jest w pełni znana. Doświadczenie pozycjonerów pozwoliło natomiast określić trendy marketingu internetowego umożliwiające windowanie stron internetowych w wynikach wyszukiwania Google. To z kolei ma niebagatelny wpływ na zwiększenie liczby pozyskiwania potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie stron - Sosnowiec

Sosnowiec należy do jednych z najprężniej rozwijających się miast Polski. Znajduje się on w Zagłębiu Dąbrowskim, czyli części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Na pomyślność działań w sferze biznesowej miasta wpływa szereg instytucji wspierających tworzenie korzystnych warunków dla przedsiębiorczości na jego terenie. Nie bez znaczenia pozostaje także nowoczesne zarządzanie firmami zarówno w kontekście ich funkcjonowania, jak i reklamy i promocji. Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych stymuluje wzrost liczebności inwestycji zagranicznych oraz optymalizuje rozwój biznesu lokalnego.

Pozycjonowanie stron www — jak dobierać słowa kluczowe?

Właściwy dobór słów kluczowych stanowi jeden z podstawowych czynników pozycjonowania stron www w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki nim potencjalni klienci mają możliwość odnalezienia interesujących ich ofert. Każda z fraz charakteryzuje się określonym poziomem popularności. Jego wysokość wpływa na cenę pozycjonowania i szybkość osiąganych wyników. Do wyszukiwania optymalnych słów kluczowych pozycjonerzy używają płatnych narzędzi marketingu internetowego, takich jak Surfer SEO, Senuto, Google Trends, Ahrefs i wiele innych.

Jak dobierać słowa kluczowe?

 • Korzystaj z profesjonalnych narzędzi do wyszukiwania fraz kluczowych.
 • Nie koncentruj się tylko na podstawowych frazach kluczowych, poszerzając zakres możliwych do wykorzystania sformułowań. Taka strategia pozwala na tworzenie zróżnicowanych treści i większe zaangażowanie odbiorców.
 • Określ cele biznesowe, którym może być między innymi nacisk na sprzedaż określonej grupy produktów Twojego sklepu internetowego lub budowa wizerunku marki.
 • Wybieraj frazy typu „long tail”, które charakteryzują się znacznie wyższym współczynnikiem konwersji. Wyższy poziom szczegółowości fraz pozwala na dotarcie do oferty konsumentom przekonanym do zakupu.
 • Dobieraj frazy adekwatne do rodzaju ich zastosowania. Dla przykładu, w przypadku sklepu online lepiej sprawdzą się frazy produktowe, aniżeli poradnikowe.

Pozycjonowanie stron — pozostałe czynniki rankingowe Google

 • Content marketing — pełni funkcję sprzedawcy w sklepie stacjonarnym. Odpowiada na wszystkie ewentualne pytania odbiorców oraz zwiększa ich zaufanie względem marki. Słowem klucz opracowania skutecznej strategii contentu strony jest jej grupa docelowa. Determinuje ona wybór tematyki formatów tekstowych oraz ogólnego sposobu komunikacji. Warto pisać to, co odbiorca prawdopodobnie chce przeczytać lub z czym się utożsamić. Warto wobec tego nieustannie odnosić się do wartości i misji marki, zgodną z charakterystyką odbiorcy. Treści na stronie są istotne nie tylko z perspektywy odbiorców fizycznych, ale także robotów Google. Stanowią podstawowy nośnik słów kluczowych, a od 2020 roku za pomocą algorytmu BERT weryfikowana jest także ich wartość merytoryczna.
 • Link building — kolejny filar pozycjonowania, bez którego jego skuteczność nie byłaby niemożliwa do osiągnięcia. Pozycjonowanie zewnętrzne odpowiada za zdobywanie linków prowadzących do pozycjonowanej domeny. Priorytetem jest wysoka jakość ich źródła oraz powiązanie tematyczne. Linkowanie wewnętrzne natomiast nawiguje użytkownika w obszarze witryny i sprawia, że zapoznaje się on z najważniejszymi jej obszarami.
 • Dane techniczne witryny — optymalizację techniczną strony przeprowadza się zazwyczaj na początku procesu jej pozycjonowania. Podstawowym celem czynności w tym kontekście jest podwyższanie komfortu użytkowania witryny. Ich zakres jest wyjątkowo szeroki i wpływa na takie aspekty, jak: szybkość ładowania strony, poziom jej bezpieczeństwa, brak błędów 404, sitemapa, plik robots.txt, poprawność wyświetlania strony na urządzeniach mobilnych i wiele innych.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych - Sosnowiec?

Cennik pozycjonowania trudno jednoznacznie określić. Każda z pozycjonowanych stron różni się bowiem określonymi specyfikacjami, które wymagają często zróżnicowanych działań optymalizacyjnych. Punktem wyjściowym wyceny strony internetowych jest przeprowadzenie profesjonalnego audytu SEO, który nie tylko określa ogólną kondycję witryny i jej aktualną widoczność w sieci, ale wskazuje także na obszary wymagające poprawy. Na jego podstawie sporządza się „checklistę” zadań wartych do zrealizowania na rzecz witryny. Zaplanowanie ich realizacji w kontekście czasowym i finansowym jest pierwszym etapem tworzenia skutecznej strategii pozycjonowania. Na cennik pozycjonowania niewątpliwy wpływ ma między innymi:

 • rodzaj strony,
 • poziom popularności i ilość wyszukiwanych fraz kluczowych,
 • rodzaj dotychczasowych działań podjętych na rzecz domeny,
 • ilość koniecznych błędów do usunięcia,
 • rodzaj i czas trwania umowy,
 • konkretne cele biznesowe klienta.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie sklepów online nie różni się szczególnie od pozycjonowania standardowych stron ofertowych. W jego strategii można natomiast wyszczególnić priorytety pewnego rodzaju priorytety, które dotyczą:

 • Rozbudowanego content marketingu — forma sklepu online determinuje obecność opisów kategorii i produktów. Pozycjonowaniu sklepu sprzyja także stworzenie bloga zawierającego artykuły blogowe.
 • Linkowania wewnętrznego — ułatwia poruszanie się użytkownika w obszarze witryny. Odnosi się do komponentów podstron, jak i poruszania się pomiędzy nimi.
 • Właściwej struktury sklepu — istotne, by była ona przejrzysta i zgodna ze standardami efektywnego UX.
 • Mobilności witryny — większość zakupów w branży e-commerce odbywa się za pomocą urządzeń mobilnych. Optymalizacja strony internetowej w tym zmniejsza współczynnik jej odrzuceń i zwiększa konwersję.
 • Adresów URL — dobrze stworzone adresy URL charakteryzują się dopasowaniem treści domen, względem zawartości. Dzięki temu użytkownicy wiedzą, czego mogą się po niej spodziewać.
 • Meta tagów — meta title i meta description bezpośrednio zwiększają stosunek klikalności względem wyświetleń.

Pozycjonowanie lokalne stron internetowych w Sosnowcu

Twoja działalność charakteryzuje się przede wszystkim sprzedażą stacjonarną? Oznacza to, że powinieneś postawić na jej pozycjonowanie lokalne. Proces ten polega na kierowaniu oferty do wysoce sprecyzowanej grupy docelowej. Głównym kryterium wyboru w tym kontekście jest aktualna lokalizacja potencjalnych klientów, znajdujących się w szacowanym zasięgu działalności firmy. Pozycjonowanie lokalne doskonale sprawdza się w przypadku punktów usługowych, lokali gastronomicznych, obiektów noclegowych oraz wszelkich miejsc rozrywkowych. Pozwala na większą skuteczność działań oraz oszczędności finansowe w kontekście inwestycji w proces pozycjonowania stron w Sosnowcu i pozostałych miast Polski.

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Wizytówka Google Maps

Nieodłącznym elementem pozycjonowania lokalnego jest założenie profilu Google Moja Firma. Powinien zawierać on aktualne i najważniejsze informacje dotyczące firmy, ułatwiające dotarcie klientom do miejsca jej siedziby. Jeśli zależy Ci na wysokiej pozycji biznesowej strony www w wyszukiwarce Google, nie może go zabraknąć.

Pozycjonowanie sklepu

Sosnowiec odkrywa potencjał marketingu internetowego

Być może zastanawiasz się, po czym rozpoznać dobrą agencję SEO. Nie ulega wątpliwości, że podstawowym czynnikiem wyboru w tym kontekście powinny stanowić umiejętności i kwalifikacje pozycjonerów oraz portfolio wskazujące na szereg pomyślnie zrealizowanych przez nich projektów. Empressia wyróżnia się doświadczeniem w pracy z kontrahentami zróżnicowanych branż, co ułatwia dopasowanie działań do określonych potrzeb biznesowych firmy. Pomyślność zaplanowania i realizacji strategii pozycjonowania gwarantuje natomiast dostęp do profesjonalnych narzędzi marketingu internetowego oraz nieustanna aktualizacja wiedzy na temat zmieniających się trendów marketingu internetowego. Pozycjonowaniem stron zajmujemy się od kilkunastu lat. Odkryj, co może dać Ci skuteczne pozycjonowanie stron. Sosnowiec zrobił to już dawno temu.

Darmowa wycena

Co może zaoferować Ci nasza agencja SEO?

Na początku każdej współpracy nasi klienci otrzymują nieograniczony dostęp do Konta Klienta. Znajdują się w nim informacje dotyczące podejmowanych działań na rzecz domeny oraz na bieżąco osiągane rezultaty. Jeśli obawiasz się nawiązania współpracy z agencją znajdującą się kilkaset kilometrów od siedziby firmy — nie ma takiej potrzeby. Zdalna realizacja strategii pozycjonowania nie obniża bowiem efektywności osiągania zamierzonych rezultatów. Dowodzą temu setki zadowolonych klientów z całej Polski, którym w rozwoju ich biznesów pomogło właśnie realizowane przez nas pozycjonowanie. Sosnowiec jest tego doskonałym przykładem. Co więcej, na wszelkie pytania i wątpliwości na każdym etapie współpracy gotowy będzie odpowiedzieć dedykowany opiekun.

Oceń nasze usługi
4.3/5 na podstawie 6 głosów

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.