Radom

Pozycjonowanie stron internetowych - Radom

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Cześć! Właśnie znalazłeś się we właściwym miejscu i czasie. Jesteśmy renomowaną agencją SEO, która od ponad 10 lat pomaga przedsiębiorcom z całej Polski w osiąganiu ich zamierzonych celów biznesowych. Jeśli do tej pory nie korzystałeś z usługi pozycjonowania, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Najlepsze jeszcze przed Tobą.

Jeśli prowadzisz swoją działalność już od jakiegoś czasu, z pewnością zauważyłeś, że w kontekście efektywnego pozyskiwania nowych klientów samo posiadanie strony internetowej nie zawsze wystarczy. Optymalizacja stron www pomoże Ci natomiast rozwinąć swój biznes. Jest to jedna z najskuteczniejszych form marketingu internetowego, która stanowi fundament prowadzenia promocji działalności nie tylko w sieci, ale także w ujęciu ogólnym.

Darmowa wycena
Pozycjonowanie sklepów internetowych

Po co jest pozycjonowanie stron internetowych?

Podstawowym celem pozycjonowania biznesowej strony www jest zwiększenie widoczności w sieci. Polega ono na windowaniu pozycjonowanej domeny w wynikach wyszukiwania Google poprzez dopasowanie jej specyfikacji do standardów wyszukiwarki. Google za pomocą algorytmów weryfikuje poziom jakości stron internetowych pod względem technicznym, funkcjonalnym i merytorycznym. Na tej podstawie proponuje je swoim użytkownikom w odpowiedzi na ich wyrażone za pomocą słów kluczowych potrzeby. Świadoma optymalizacja stron zwiększa szansę na uzyskanie wyższej pozycji w wyszukiwarce Google.

Pozycjonowanie strony - frazy typu „long tail”

Wysokość pozycjonowanej domeny w rankingu wyszukiwarki nie jest natomiast zależna jedynie od jej specyfiki i zawartości. Istotny jest także stopień powiązania zastosowanej przez internautę frazy kluczowej z charakterystyką oferty danej firmy. Przyjmuje się, że frazy długiego ogona, czyli takie, które zawierają więcej, niż trzy słowa generują nawet 70% ruchu pozyskanego z SEO. Dla porównania, frazy składające się z dwóch lub trzech słów kluczowych robią to tylko w 10-20%. Dłuższe frazy kluczowe stosują konsumenci na dalszym etapie lejka sprzedażowego. Dla przykładu fraza typu long tail dotycząca branży pozycjonowania mogłaby brzmieć: „Ile kosztuje pozycjonowanie?”. Do podstawowych zalet ich zastosowania należy niższy koszt, lepszy efekt oraz wysoka stabilność pozycji.

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie stron internetowych w Radomiu

Radom to drugie pod względem wielkości miasto województwa mazowieckiego. Podobna lokalizacja nie jest natomiast jego jedynym wspólnym mianownikiem ze stolicą kraju. Na arenie ogólnopolskiej Radom wyróżnia się nowoczesnym zarządzaniem sfery biznesowej miasta i optymalizacji jego rozwoju gospodarczego. W tym celu wykorzystuje bowiem skuteczność pozycjonowania stron internetowych. Świadomość względem marketingu internetowego wielu przedsiębiorców z Radomia ma bezpośredni wpływ nie tylko na eskalację biznesu lokalnego miasta, ale także na wyższy standard życia na jego terenie.

Pozycjonowanie stron www - audyt SEO

Audyt SEO polega na analizie specyfikacji pozycjonowanych witryn. Wskazuje on na ich ogólną kondycję oraz obszary wymagające poprawy lub optymalizacji. Na podstawie audytu SEO sporządza się „checklistę” koniecznych do wykonania czynności w tym celu. Stanowi ona punkt wyjściowy dla opracowania skutecznej strategii SEO w ujęciu czasowym i finansowym. Oprócz specyfikacji i zawartości pozycjonowanej strony audyt SEO ujmuje także takie czynniki pozycjonowania jak:

 • Charakterystyka branży,
 • Poziom aktywności konkurencji w sieci,
 • Bieżąca widoczność pozycjonowanej strony,
 • Grupa docelowa oferty firmy,
 • Potrzeby biznesowe klienta
 • Profil zewnętrzny linków.

Analiza witryny traktowana jest niekiedy jako odrębna usługa realizowana przez agencję SEO w celu zaplanowania strategii promocji firmy w perspektywie długofalowej. Jeżeli interesuje Cię wycena pozycjonowania Twojej biznesowej strony internetowej, skontaktuj się z nami już teraz lub wypełnij brief obecny na stronie Empressia.

Pozycjonowanie lokalne stron w Radomiu

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych objawia się przede wszystkim właściwym dopasowaniem działań optymalizacyjnych do charakterystyki działalności firmy. Zarówno dla mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw, które prowadzą głównie sprzedaż stacjonarną, pozycjonowanie o zasięgu ogólnopolskim może nie być najlepszym rozwiązaniem. Nie tylko nie przyniesie ono wówczas zaplanowanych rezultatów, ale może być powodem „przepalenia budżetu inwestycyjnego”. Aby tego uniknąć, istnieje możliwość zdecydowania się na pozycjonowanie lokalne.

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Pozycjonowanie stron - Radom

Lokalne pozycjonowanie stron i sklepów jest dedykowane tym firmom, których celem jest kierowanie oferty do konkretnej grupy odbiorców. Tworzą ją najczęściej osoby mające realną możliwość zakupu danego rodzaju produktów lub wykazują konkretne zainteresowanie nimi. Obszarem zasięgu oddziaływania pozycjonowania lokalnego może być teren miasta, dzielnica, a nawet ulica. Wszystko zależy od Twoich celów biznesowych i wielkości dysponowanego budżetu. Nieodłącznym lokalnego pozycjonowania stron www jest także założenie profilu Google Moja Firma.

Pozycjonowanie lokalne - zalety

 • Szybkie dotarcie do potencjalnych klientów,
 • Ułatwienie odbiorcom skorzystanie z oferty,
 • Oszczędności inwestycyjne w promocję firmy,
 • Szansa dla nowo powstałych firm na rynku lokalnym,
 • Szybciej widoczne efekty pozycjonowania.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie sklepów online bazuje na podobnych zasadach co pozycjonowanie standardowych stron ofertowych. Przed przystąpieniem do pozycjonowania własnego sklepu w sieci, warto jednak pamiętać, że większa liczba podstron wymaga większego zaangażowania. Co więcej, obecność produktów w przestrzeni witryny determinuje konieczność stworzenia wysokiej jakości contentu zawierającego właściwe słowa kluczowe. W przypadku sklepów online składają się na niego przede wszystkim opisy produktów i kategorii oraz artykuły blogowe. Nie można ponadto zapomnieć, że komfort użytkowania sklepu warunkuje:

 • Zoptymalizowane linkowanie wewnętrzne,
 • Szybkość ładownia podstron,
 • Mobilność i responsywność witryny,
 • brak błędów 404.

Widełki cenowe pozycjonowania niewielkich sklepów internetowych rozpoczynają się od około 4000 zł netto. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, wyślij do nas zapytanie za pośrednictwem briefu obecnego na naszej stronie.

Pozycjonowanie sklepu

Pozycjonowanie stron internetowych - Radom

Czy wiedziałeś, że to właśnie w Poznaniu swoją siedzibę ma najwięcej renomowanych agencji SEO w Polsce? Empressia należy do jednej z nich. Nasza agencja SEO znajduje się ponadto w TOP10 wyszukiwaniach na jedną z najtrudniejszych fraz kluczowych, jaką jest „pozycjonowanie”. Do tej pory wykorzystaliśmy swoje doświadczenie, by pomóc setkom przedsiębiorców z całej Polski. Wciąż wahasz się przed wyborem najlepszej agencji SEO? Radom i zadowoleni przedsiębiorcy na jego terenie nie pozostawiają natomiast żadnych wątpliwości. Sprawdź, co Ty możesz zyskać dzięki pozycjonowaniu.

Darmowa wycena

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Radomiu?

Cena pozycjonowania poszczególnych stron www uzależniona jest od wyjątkowo dużej liczby czynników. Każda witryna charakteryzuje się bowiem szczegółowymi specyfikacjami, które mogą wymagać zróżnicowanych działań optymalizacyjnych. Cennik pozycjonowania zależy między innymi od:

 • Rodzaju strony,
 • Popularności wyszukiwanych fraz,
 • Ilości zamówionych treści zawierających słowa kluczowe,
 • Dotychczasowe działania podjęte na rzecz domeny,
 • Liczba koniecznych do usunięcia błędów domeny,
 • Ilości technicznych aspektów optymalizacyjnych witryny.

Jeśli chciałbyś otrzymać bezpłatną wycenę swojej strony biznesowej - zapraszamy do kontaktu.

Kiedy pojawią się pierwsze efekty pozycjonowania?

Czas pierwszych wyników pozycjonowania jest trudny do oszacowania ze względu na niezależny proces indeksowania zachodzących zmian w obrębie witryny. Decydującym czynnikiem wpływającym na szybkość pojawienia się widocznych rezultatów jest natomiast wielkość konkurencji pozycjonowanej domeny. Przyjmuje się jednak, że pierwsze efekty pozycjonowania na frazy o średniej popularności pojawiają się mniej więcej po kilku miesiącach, a nawet tygodniach. Należy natomiast pamiętać, że jest to kwestia wysoce zindywidualizowana.

Nie ulega natomiast wątpliwości, że z pozycjonowaniem stron internetowych nie warto zwlekać zbyt długo. Osiąganie tych samych wyników w przyszłości z pewnością będzie znacznie trudniejsze do zrealizowania między innymi ze względu na wzrost podmiotów gospodarczych oraz ich wyższą aktywność w sieci.

Radom - pozycjonowanie podstawą zarządzania promocją firm

Prowadzisz swój biznes w Radomiu i obawiasz podjęcia się współpracy z firmą z Poznania? Jeśli jesteś pewny, że jesteś gotowy na przyjęcie nowych klientów - skontaktuj się z nami już dziś! Już na początku podjęcia współpracy zostanie Ci przypisany opiekun dedykowany, który w każdym momencie odpowie na Twoje pytania i wątpliwości. Każdy z naszych klientów otrzymuje ponadto dostęp do Konta Klienta, w którym zawierają się wszystkie raporty i wyniki bieżących działań przeprowadzanych na rzecz domeny.

Empressia SEO dysponuje ponadto zestawem narzędzi płatnych z zakresu marketingu internetowego, które nie tylko umożliwiają zaplanowanie i realizację procesu pozycjonowania, ale także monitorowanie jego przebiegu. Analityka i monitoring stanowią dla nas nieodłączny element windowania stron www. To na ich podstawie możliwa jest optymalizacja podejmowanych działań.

Oceń nasze usługi
4.4/5 na podstawie 8 głosów

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności