Przemyśl

Pozycjonowanie stron internetowych - Przemyśl

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Cześć! Jak dobrze, że jesteś! Właśnie postawiłeś właściwy krok w stronę rozwoju swojego biznesu w prawdopodobnie jednym z ostatnich, właściwych momentów. Co myślisz o tym, byśmy porozmawiali o możliwościach marketingu internetowego, jakie możemy Ci zaoferować? Tak się składa, że mamy kilka sprawdzonych rozwiązań w rękawie, którymi od kilkunastu lat dzielimy się z naszymi kontrahentami. Pomagamy przedsiębiorcom z całej Polski w pozyskiwaniu nowych klientów i budowaniu stabilnej pozycji w sieci.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i od dłuższego czasu zastanawiasz się nad efektywnymi sposobami promocji swojej firmy w sieci i nie tylko, to z pewnością choć raz spotkałeś się z terminem pozycjonowania. Warto byś wiedział, że jest to temat, z którym nie warto zwlekać zbyt długo. Wysoka aktywność konkurencji w sieci oraz powstawanie nowych biznesów może sprawić, że już za kilka lub kilkanaście miesięcy wypracowanie tych samych efektów będzie kosztowało znacznie więcej czasu i pieniędzy.

Darmowa wycena
Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych to nic innego jak zwiększanie widoczności witryn w sieci. Objawia się przede wszystkim poprzez windowanie stron internetowych na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google na wybrane słowa kluczowe. O pozycjach w rankingu decyduje stopień powiązania potrzeby lub zapytania internauty za pomocą określonej frazy, a także atrakcyjność witryny pod względem funkcjonalnym, praktycznym i merytorycznym. Jeśli interesuje Cię, jak można optymalizować swoją biznesową stronę internetową - zostań nieco dłużej z nami!

Audyt SEO - punkt wyjściowy skutecznej strategii pozycjonowania

Jasność i kompleksowe podejście do tematu, jakim jest pozycjonowanie stron, umożliwia opracowanie skutecznej strategii SEO. Uwzględnia ona aspekty związane z zawartością witryny, jej uwarunkowaniami technicznymi oraz optymalizacją SEO. Na obszary witryny wymagające poprawy w wymienionych aspektach wskazuje profesjonalnie przeprowadzony audyt SEO. Analiza strony przewiduje użycie takich narzędzi jak: Surfer SEO, Ahrefs czy Google Search Console.

Przemyśl - pozycjonowanie stron

Pozycjoner przeprowadzający audyt pozycjonowanej strony internetowej wykazuje się umiejętnością obsługi narzędzi internetowych, zmysłem analitycznym oraz doświadczeniem umożliwiającym poprawną interpretację danych. Kondycję witryny określają takie czynniki jak:

 • Właściwy dobór słów kluczowych,
 • Jakość merytoryczna treści,
 • Bieżący poziom widoczności witryny w sieci,
 • Zawartość strony pod względem struktury i szaty wizualnej,
 • Dane strukturalne,
 • Szybkość ładowania strony,
 • Przyjazne adresy URL.
Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie stron - Przemyśl

Profesjonalna analiza strony ocenia jej miejsce w sieci w znacznie szerszej perspektywie. Uwzględnia ona bowiem także aspekty związane z poziomem aktywności konkurencji, trendami oraz charakterystyką branży. Doświadczenie we współpracy agencji SEO z kontrahentami z różnych branż potwierdza zasadność skorzystania z jej usługi w tym zakresie. Warto ponadto zaznaczyć, że audyt SEO może zostać potraktowany jako osobna usługa. Sporządzenie checklisty zadań umożliwi optymalizację strategii w ujęciu czasowym i budżetowym.

4 filary pozycjonowania stron internetowych

 1. Content Marketing - wysokiej jakości treści na stronie pełnią niezliczoną ilość funkcji. Są jak sprzedawca sklepu stacjonarnego, który przekazuje najważniejsze informacje o firmie i produktach, odpowiada na nurtujące pytania, rozwiewa wątpliwości, a nawet inspiruje do zakupu. Niebagatelnym zadaniem contentu jest także natomiast stanowienie nośnika słów kluczowych, dzięki którym potencjalny klient będzie miał możliwość dotarcia do interesującej go oferty. Angażujące artykuły, wpisy lub inne formaty tekstowe ponadto zatrzymują użytkownika na dłużej w obrębie witryny, zwiększając jej konwersję.
 2. Link building - kto kiedykolwiek miał styczność z pozycjonowaniem stron internetowych, doskonale zdaje sobie sprawę z istoty i ważności tego segmentu. Linkowanie dzieli się na zewnętrzne i wewnętrzne. Niekiedy aż 50% budżetu pozycjonowania stron przeznacza się na skuteczny link building. Linkowanie zewnętrzne jest formą zdobywania linków prowadzących do domeny, a wewnętrzne za nawigowanie użytkownika w przestrzeni witryny. Przyjmuje się, że działania wewnętrzne mają większy wpływ na pozycjonowanie stron niż te zewnętrzne.
 3. Dane techniczne witryny - weryfikację uwarunkowań technicznych strony przeprowadza się zazwyczaj na samym początku jej optymalizacji. Nie ulega wątpliwości, że determinują one poziom komfortu użytkowania witryny. W tym kontekście zawierają się najczęściej takie działania jak: optymalizacja pliku robots.txt, wdrożenie danych strukturalnych na stronę, przekierowanie błędów 404, zadbanie o przyjazne adresy URL, optymalizacja szybkości ładowania się strony, czy jej poprawność wyświetlania się na urządzeniach mobilnych. Działanie te mają także nieodzowny wpływ na SEO pozycjonowanie strony.
 4. Optymalizacja SEO - dedykowana jest przede wszystkim robotom Google odpowiedzialnym za indeksowanie zmian zachodzących na stronie. Często podkreślamy, że Search Engine Optimization nie jest tym samym co, pozycjonowanie. SEO stanowi natomiast nieodłączny element strategii zwiększania widoczności witryn w sieci, bez którego nie mogłoby się ono udać. Wiele działań z zakresu SEO odnosi się do sfery technicznej witryny.

Pozycjonowanie - jak dobrać słowa kluczowe?

Treści są najważniejszym składnikiem strony internetowej. Nie ulega wątpliwości, że kluczowym komponentów tekstów natomiast są optymalnie dobrane słowa kluczowe. Istnieje kilka kluczowych zasad, którymi warto się kierować, przystępując do tego etapu pozycjonowania:

 • Korzystaj z profesjonalnych narzędzi do wyszukiwania fraz kluczowych, takich jak Surfer SEO, Ahrefs czy Senuto. Niezywkle pomocny może okazać się także Planner Słów Kluczowych Google lub Google Trends.
 • Zbuduj obszerne zaplecze treści. Większe ilości tekstu pozwalają na naturalne i kreatywne zamieszczanie słów kluczowych, co jest pożądanym aspektem zarówno przez roboty wyszukiwarki Google, jak i odbiorców fizycznych.
 • Określ cele biznesowe firmy. Może być nim na przykład nacisk na sprzedaż określonej grupy produktów.
 • Korzystaj z fraz typu long tail. Frazy długiego ogona zwiększają prawdopodobieństwo dotarcia potencjalnego klienta o nieco bardziej sprecyzowanych potrzebach. Niewątpliwie zwiększa to efektywność podejmowanych działań w zakresie pozycjonowania stron.
 • Dobieraj określone frazy kluczowe do charakteru strony i jej zawartości oraz do etapów świadomości konsumenta.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie sklepów zazwyczaj jest nieco bardziej wymagającym procesem względem zwiększania widoczności standardowych stron ofertowych firm. Na stopień jego złożoności wpływa między innymi:

 • Ostateczna ilość podstron,
 • Ilość oferowanych produktów,
 • Ilość zamówionych treści w postaci opisów kategorii i produktów, a także artykułów blogowych i sponsorowanych,
 • Ilość linków zewnętrznych,
 • Linkowanie pomiędzy podstronami sklepu.
Pozycjonowanie sklepu internetowego

Odezwij się do nas już dziś, a z przyjemnością wykonamy dla Ciebie profesjonalny audyt SEO pozycjonowania Twojego sklepu online.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Przemyślu?

Cennik pozycjonowania stron internetowych w sieci jest wysoce niejednoznaczny. Fakt ten ma związek przede wszystkim ze zróżnicowanymi specyfikacjami poszczególnych witryn. Każda z nich stanowi metaforę złożonego organizmu, który może wymagać zupełnie innej strategii podnoszenia jego kondycji. Za niezwykle istotny aspekt w tym kontekście można natomiast uznać poziom konkurencyjności branży, w której funkcjonuje firma. Im większa popularność wyszukiwanych słów kluczowych, tym większych kosztów pozycjonowania można się spodziewać. Na ten aspekt niebagatelny wpływ ma także:

 • wiek domeny,
 • rodzaj strony,
 • dotychczasowe działania przeprowadzone na rzecz domeny,
 • ilość koniecznych do usunięcia błędów,
 • rodzaj i długość trwania umowy zawartej z agencją SEO,
 • wielkość i rodzaj określonych celów biznesowych.

Jeśli chciałbyś otrzymać bezpłatnę wycenę swojej biznesowej strony internetowej, odezwij się do nas bezpośrednio lub wypełnij brief, który znajdziesz na stronie głównej Empressia. Z przyjemnością odpowiemy ponadto na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczących samego procesu pozycjonowania stron lub szczegółów współpracy.

Pozycjonowanie sklepu

Pozycjonowanie stron internetowych - Przemyśl

Rozkwitu sfery biznesowej i gospodarczej miejscowościom wschodniej części Polski nie można zaprzeczyć. Stanowią one bowiem coraz dogodniejsze tereny do zamieszkania i realizacji inwestycji biznesowych. Nie inaczej jest w przypadku Przemyśla. Na wspomnianą sytuację wpłynęły nie tylko liczne dotacje Unii Europejskiej, ale pogłębienie świadomości przedsiębiorców w kontekście nowoczesnego zarządzania firmami i ich promocją. Podstawą rozwoju biznesu wielu miast jest marketing internetowy, w tym pozycjonowanie. Przemyśl jest tego natomiast doskonałym przykładem.

Darmowa wycena

Pozycjonowanie stron - Przemyśl poznał jego następujące korzyści:

 • Zwiększenie widoczności witryny w wyszukiwarce Google.
 • Oszczędności finansowe w kontekście promocji firmy w sieci.
 • Szansa dla małych i nowo powstałych biznesów.
 • Stworzenie nowoczesnej wizytówki firmy.
 • Inwestycja w dominujący kanał komunikacyjny z odbiorcami.
 • Możliwość monitorowania wyników i nieustannej optymalizacji działań.

Pozycjonowanie stron - jaka agencja SEO okaże się najlepsza?

Jeśli to Twój początek przygody z pozycjonowaniem, warto byś wybrał agencję SEO bezwarunkowo godną zaufania. Na wiarygodność specjalistów branży pozycjonowania stron wpływa natomiast przede wszystkim ich wieloletnie doświadczenie oraz styczność z wieloma gałęziami gospodarki. Niebagatelne znaczenie ma również dostęp do profesjonalnej wiedzy i narzędzi z zakresu pozycjonowania.

Co może Ci zaoferować Empressia?

 • Wieloletnie doświadczenie w branży.
 • Portfolio ukazujące dziesiątki pomyślnie zrealizowanych projektów.
 • Doświadczenie we współpracy z przedsiębiorcami różnych branż i gałęzi gospodarki.
 • Dostęp do płatnych narzędzi z obszaru marketingu internetowego.
 • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i optymalizacja aktualnej strategii SEO.
Oceń nasze usługi
5/5 na podstawie 1 głosów

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności