Płock

Pozycjonowanie stron internetowych - Płock

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Cześć, super Cię widzieć! Mieszkasz lub pracujesz w Płocku? Szukasz agencji SEO, która w profesjonalny sposób wypozycjonuje dla Ciebie biznesową stronę internetową? Świetnie trafiłeś! Od ponad 10 lat zajmujemy się zwiększaniem widoczności biznesów w całej Polsce. Do tej pory udało nam się pomóc setkom przedsiębiorców w realizowaniu ich celów zawodowych. Na tej podstawie wypracowaliśmy doświadczenie we współpracy z kontrahentami różnych branż, którym chętnie podzielimy się z Tobą!

Dostosujemy Twoją firmową stronę internetową, by pojawiła się w wysokich pozycjach na słowa kluczowe związane z ofertą Twojej firmy. Jakie płyną z tego korzyści? Przede wszystkim wzrost potencjalnych klientów, popularności witryny w sieci oraz lepsza sprzedaż towarów bądź usług. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Dopasowujemy działania do konkretnych potrzeb biznesowych Twojej działalności.

Darmowa wycena
Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na czym polega pozycjonowanie?

Celem pozycjonowania jest zwiększanie widoczności witryn w sieci oraz podnoszenie poziomu jakości ich użytkowania. Google dba o swoich klientów, dlatego strony internetowe weryfikuje za pomocą algorytmów. Stanowią one swojego rodzaju standardy, które odnoszą się do powiązania rodzaju ofert z rodzajem wyrażonej przez internautę potrzeby. Strona internetowa powinna być atrakcyjna pod względem merytorycznym, funkcjonalnym i wizualnym. Zwiększanie widoczności pozycjonowanej domeny w wyszukiwarce Google polega więc na systematycznym wykonywaniu określonych działań związanych z promocją Twojej strony.

Pozycjonowanie sklepów

Filary pozycjonowania stron internetowych

Ilość i szczegółowa specyfikacja algorytmów Google wciąż nie jest znana i pozostaje obiektem badań specjalistów branży. Zebrane doświadczenie pozycjonerów umożliwiło natomiast rozpoznanie trendów marketingu internetowego, których realizacja w sposób widoczny pomaga w osiąganiu zamierzonych rezultatów. Warto zauważyć, że ze względu na rosnącą aktywność zarówno małych, dużych, jak i średnich przedsiębiorstw w sieci pozycjonowanie staje się coraz bardziej skomplikowanym procesem. To natomiast powoduje, że z roku na rok wymaga on więcej czasu, pracy, zaangażowania i pieniędzy.

Skuteczne pozycjonowanie stron www - czynniki rankingowe

 1. Słowa kluczowe - frazy odzwierciedlające zawartość oferty pozycjonowanej firmy są podstawowym sposobem na rozpoznanie poszczególnych stron dopasowanych do wyrażonej odpowiedzi internauty. Bez ich obecności dotarcie do poszukiwanych usług i produktów przez użytkowników wyszukiwarki nie byłoby możliwe. Słowa kluczowe w treściach powinny się zawierać w sposób różnorodny i naturalny. Warto ponadto wiedzieć, że frazy typu „long tail” wykazują się największą skutecznością w kontekście współtworzenia konwersji strony oraz determinują powielanie unikalnych treści, które również w pozytywny sposób wpływają na pozycjonowanie.
 2. Content marketing - rolę content marketingu najlepiej obrazuje funkcja sprzedawcy w sklepie stacjonarnym. Jeśli wykazuje się on dużym zaangażowaniem i wysokim poziomem obsługi klienta, w niewątpliwy sposób podnosi poziom sprzedaży sklepu. Robi to, odpowiadając na pytania dotyczące produktów oraz zwiększając poziom zaufania potencjalnych klientów względem marki. O tym, dlaczego content marketing jest tak ważny i jak realizować go w optymalny sposób, opowiemy w dalszej części wpisu.
 3. Dane techniczne witryny - odpowiadają między innymi za komfort użytkowania strony. Optymalizację techniczną stron wykonuje się zazwyczaj już na samym początku procesu ich pozycjonowania. Odnoszą się do takich aspektów strony internetowej, jak szybkość jej ładowania, brak błędów 404, wysoki poziom bezpieczeństwa czy przyjazne adresy URL.
 4. Link building - linkownie jest jednym z najważniejszych komponentów procesu pozycjonowania w ujęciu całościowym. Na proces ten składają się działania zewnętrzne i wewnętrzne. Off site link building zajmuje się pozyskiwaniem linków prowadzących do pozycjonowanej domeny, które powinny cechować się przede wszystkim wysoką jakością i wysokim powiązaniem tematycznym. Linkowanie wewnętrzne natomiast trzyma piecze nawigacją użytkownika w obrębie witryny, wskazując na najważniejsze miejsca w jej obszarze.

Pozycjonowanie stron - jak realizować wysokiej jakości content marketing?

„Content is a King” - z tym stwierdzeniem zgodzi się prawdopodobnie każdy specjalista marketingu internetowego. Wysokiej jakości treści są mostem pomiędzy przedsiębiorcą a klientem i mają niebagatelny wpływ na wyniki procesu pozycjonowania stron www oraz sklepów internetowych.

Content marketing - jak pisać go dobrze?

 • Unikalność - istnieje wiele zasad dotyczących realizowania treści, ale najważniejszą z nich jest ich unikalność. Roboty Google wyjątkowo surowo każą strony www, w których znajdują się duplikowane treści. Co więcej, obniżają wiarygodność firmy i ich właścicieli.
 • Różnorodność - jedynym z podstawowych zastosowań treści na stronie internetowej jest zaangażowanie odbiorcy i zatrzymanie go możliwie najdłużej w jej obszarze. Można to uczynić za pomocą różnorodnego doboru tematyki form tekstowych i zawarcie w nich jak największej ilości praktycznej wiedzy.
 • Dopasowanie do grupy docelowej - przed stworzeniem strategii contentu warto kierować się zasadą mówiącą o tym, by pisać to, o czym określony odbiorca chce czytać, a nie o tym, co samemu twórcy wydaje się atrakcyjne i warte uwagi. W tym celu niezbędna jest szczegółowa analiza persony, do której kierowana jest oferta.
 • Wartość informacyjna - wiedza stanowi dobro niematerialne, które nie tylko buduje pozycja eksperta firmy na rynku, ale również ściąga na adres domeny więcej potencjalnych odbiorców. Zawarte informacje praktyczne w obszarze firmy wzmacniają ponadto profesjonalny wizerunek firmy oraz zaufanie względem oferowanych przez nią produktów.
 • Ilość - skupiając się na jakości realizowanych treści, często zapomina się o tym, że jej ilość również ma znaczenie. Powielanie formatów tekstowych pozwala na zawieranie w niej większej ilości słów kluczowych oraz wzmacnia domenę w ujęciu ogólnym.
 • Formatowanie - przeciętny użytkownik internetu, zanim zdecyduje się poświęcić czas na zapoznanie z określoną treścią, stara się ją zeskanować i rozpoznać, czy jest ona warta jego uwagi. Aby odbiorca nie poddał się na samym początku, warto nieco ułatwić mu ten proces. W tym celu najczęściej stosuje się nagłówki i pogrubienia najważniejszych informacji w tekście.

Pozycjonowanie lokalne w Płocku

Płock jest średniej wielkości miastem województwa mazowieckiego o dużym potencjale rozwoju gospodarczego i usługowego. Tej sferze miasta w sposób szczególny dedykowane jest pozycjonowanie lokalne. Polega ono na kierowaniu oferty do lokalnej społeczności, która ma realną możliwość skorzystania z określonych produktów i usług. Pozycjonowanie stron internetowych w Płocku pomoże znaleźć jego mieszkańcom interesujące ich usługi oraz produkty, a nowo powstałym działalnościom zdobyć nowych klientów.

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Pozycjonowanie stron - Płock dba o biznes lokalny miasta

Z pozycjonowania lokalnego najczęściej korzystają punkty usługowe, sklepy stacjonarne, lokale gastronomiczne, obiekty noclegowe oraz supermarkety i centra handlowe. Jego zastosowanie zwiększa skuteczność podejmowanych działań i pozwala na zaoszczędzenie funduszy inwestycyjnych. Nieodłącznym elementem jej strategii jest także założenie profilu Google Moja Firma.

Płock - pozycjonowanie stron sklepów internetowych

Czy chciałbyś, by Twój sklep online pojawił się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania Google, co w bezpośredni sposób zwiększy jego ruch na stronie? Cel ten jest możliwy do osiągnięcia za pomocą skutecznej strategii pozycjonowania. Pozycjonowanie sklepów internetowych kładzie szczególny nacisk na linkowanie wewnętrzne, powielanie treści oraz ich dane techniczne zwiększające komfort ich użytkowania. Jeśli budżet przedsiębiorcy na to pozwala, częstym elementem procesu zwiększania widoczności witryny w sieci jest założenie bloga.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się, ile będzie kosztowało pozycjonowanie Twojej strony internetowej, napisz do nas. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie bezpłatny audyt SEO, na podstawie którego określimy stan kondycji Twojej strony oraz rozpoznamy obszary wymagające poprawy i optymalizacji. Szacowany cennik pozycjonowania jest natomiast trudny do określenia, ponieważ wpływa na niego wyjątkowo duża liczba czynników. Należy do nich między innymi:

 • Rodzaj witryny,
 • Wiek domeny i zespół przeprowadzonych na jej rzecz działań,
 • Poziom konkurencji branży, w której funkcjonuje firma,
 • Ilość i poziom popularności słów kluczowych,
 • Liczba wad technicznych witryny konieczna do usunięcia,
 • Rodzaj i czas trwania umowy.

Aby otrzymać wycenę pozycjonowania swojej strony internetowej, wystarczy, że skontaktujesz się z nami bezpośrednio lub wypełnisz brief obecny na stronie naszej agencji.

Pozycjonowanie stron internetowych - Płock

Prowadzisz firmę w Płocku lub jego okolicach? Chcesz zdobywać nowych klientów? Wybierając naszą firmę, będziesz cieszyć się większym zainteresowaniem ze strony klientów już po pierwszych miesiącach współpracy. Pamiętaj, że sama strona internetowa nie zdziała tak wiele, jak jej pozycjonowanie. To właśnie my pomożemy Ci w zdobywaniu szczytów w Google. Dzięki wysokim pozycjom klienci szybciej odnajdą Twoją firmę, wpisując frazy kluczowe w wyszukiwarkę Google.

Darmowa wycena
Pozycjonowanie sklepu

Zwiększanie widoczności stron w internetowych w Płocku

W pozycjonowaniu stron nasza agencja SEO pomoże Ci jak nikt inny. Pozycjonujemy strony internetowe już od ponad 10 lat. Nasze doświadczenie opiera się o współpracę z kontrahentami różnych branż. Do tej pory zaufali nam przedsiębiorcy z całej Polski. Oprócz pełnego zaangażowania w kontekście realizacji projektu oferujemy:

 • Dostęp do profesjonalnych narzędzi marketingu internetowego,
 • Konto Klienta, w którym zawierają się wyniki i analizy działań podjętych na rzecz domeny,
 • Portfolio ukazujące pomyślność zrealizowanych dotychczas projektów,
 • Wsparcie opiekuna dedykowanego, z którym komunikacja pozostaje otwarta i elastyczna przez czas trwania umowy.
Oceń nasze usługi
4.5/5 na podstawie 10 głosów

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności