Chorzów

Tworzenie stron internetowych i skuteczne pozycjonowanie – Chorzów

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Szukasz profesjonalisty, który wykona dla Ciebie oryginalną i funkcjonalną stronę internetową? Masz mnóstwo pomysłów, ale nie do końca wiesz, w jaki sposób ująć to wszystko w jednym projekcie? Dobrze trafiłeś!

Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i już dziś zdecyduj się na współpracę. Tworzymy zespół doświadczonych grafików i programistów, który naprzeciw wszelkim przeciwnościom i z ogromnym zaangażowaniem, realizuje proste i skomplikowane projekty. Chorzów to miasto, w którym można nas znaleźć.

Darmowa wycena

Co wyróżnia nasze serwisy?

Funkcjonalność

Prosta obsługa

Unikalny design

Łatwa rozbudowa

Szybkość działania

Co możesz nam zlecić?

W naszym zespole znaleźć można wykwalifikowanych i zarazem doświadczonych specjalistów, którzy tworzą nowoczesne strony www, sklepy internetowe, aplikacje webowe, aplikacje mobilne, projekty logo, materiały drukowane, a do tego jeszcze oferują szeroki zakres usług, jak chociażby pozycjonowanie. Dbając o zadowolenie naszych klientów, dokładamy wszelkich starań do tego, aby świadczyć im usługi na najwyższym poziomie. Social Media, pakiety reklamowe, Google Adwords, integracje systemów IT – wszystko to znajdziesz w naszej ofercie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, w celu ustalenia szczegółów.

Wykonujemy proste i skomplikowane strony internetowe, w tym wizytówki, projekty w języku HTML, a także oparte o system CMS. Nieustannie śledzimy stale zmieniające się trendy, dzięki czemu możemy oferować klientom modne i ciekawe rozwiązania. W pracy posługujemy się wyłącznie wysoce wyspecjalizowanymi narzędziami, które nie tylko ułatwiają nam wykonywanie poszczególnych czynności, ale jednocześnie stwarzają zupełnie nowe możliwości w tym właśnie zakresie.

Pozycjonowanie Chorzów – skuteczna promocja Twojej firmy

Estetyczna i praktyczna strona internetowa to nie wszystko. To pierwszy krok ku nowym klientom. Teraz pora na promocję Twojej strony www. Najbardziej efektywnym oraz opłacalnym rozwiązaniem w skali długofalowej jest pozycjonowanie stron internetowych w Google. Polega ono na działaniach zarówno na Twojej witrynie internetowej, jak i poza nią, które mają windować ją na wiele fraz w wyszukiwarce. Te frazy wpisują Twoi potencjalni klienci, więc niezwykle istotne jest, by mogli Ciebie znaleźć na pierwszej stronie. I w tym Ci pomożemy.

Jak działamy w ramach pozycjonowania?

  • Przeprowadzamy audyt SEO strony oraz dotychczasowych działań.
  • Dobieramy adekwatne do Twojej branży słowa kluczowe – ogólne i składające się z kilku słów.
  • Przedstawiamy Tobie strategię działań.
  • Wykonujemy optymalizację techniczną w kodzie strony.
  • Przygotowujemy obszerne treści na stronę www.
  • Zdobywamy linki zewnętrzne do Twojej domeny (to kluczowy element pozycjonowania).
  • Co 3 miesiące przedstawiamy Ci raporty z dotychczasowych działań oraz efektów.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Pozycjonowanie strony internetowej nie ma określonej, sztywnej ceny. Koszt usługi zależy od branży, trudności fraz kluczowych czy też obszaru działalności. O wiele łatwiej można wypozycjonować stronę nakierowaną na Chorzów i okolicę niż na całą Polskę. Dlatego też pozycjonowanie lokalne mniej obciąży Twój budżet, a przyniesie sporo klientów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dla nas tworzenie stron i świadczenie pozostałych usług dostępnych w naszej ofercie to sama przyjemność. Specjalizujemy się w tej branży od wielu lat. Wszystkim klientom zapewniamy fachowe doradztwo. Oferujemy usługi w przystępnych cenach. Zapewniamy krótki czas realizacji poszczególnych zleceń. To dzięki nam strony www są takie wyjątkowe, a ich pozycjonowanie przynosi oczekiwane efekty.
Bez względu na to, czy zlecisz nam:

  • aplikacje webowe,
  • aplikacje mobilne,
  • stworzenie strony,

czy rozreklamowanie jej, wyświadczymy te usługi na najwyższym poziomie, spełniając Twoje oczekiwania i wykonując wszystkie czynności w oparciu o najnowsze technologie. Jeżeli chcesz zlecić projektowanie stron, sklepów, tworzenie aplikacji i innych rozwiązań, zgłoś się do nas. Z przyjemnością podejmiemy się realizacji każdego zadania.

Darmowa wycena

Profesjonalne usługi w najlepszych cenach

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nikt nie chce przepłacać i wydawać dużych kwot na strony internetowe, pozycjonowanie czy inne tego typu rozwiązania. W końcu prowadzenie własnego biznesu to nie tylko zyski, ale też mnóstwo kosztów. Dlatego w naszej ofercie znaleźć można usługi świadczone na wysokim poziomie, ale za to po przystępnej cenie. Proponujemy klientom korzystne pakiety, oferty specjalne. Zresztą już dziś, sam możesz się o tym przekonać. Sprawdź cennik naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy do współpracy!Chorzów to miasto, w którym oferujemy swoje usługi

Wszystkie usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, m.in. z Chorzowa. Jesteśmy znani na rynku, jako zespół młodych, zdolnych ludzi, wykonujących powierzone zadania z pasją i zaangażowaniem.

Oceń nasze usługi
4.7/5 na podstawie 3 głosów

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności