Chorzów

Pozycjonowanie stron internetowych - Chorzów

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Cześć! Jak dobrze, że u nas jesteś! Prawdopodobnie zauważyłeś, że w kontekście efektywnego pozyskiwania nowych klientów i zwiększenia ilości zleceń samo posiadanie biznesowej strony internetowej nie wystarczy. Powinna ona bowiem stać się optymalnie atrakcyjna nie tylko dla użytkowników fizycznych wyszukiwarki, ale także robotów indeksujących Google. Jak to zrobić?

Jest to prawdopodobnie jeden z ostatnich właściwych momentów do rozpoczęcia pracy nad swoją domeną w wyszukiwarce Google. Intensywna aktywność konkurencji w internecie sprawia, że osiąganie tych samych wyników z roku na rok staje się trudniejsze. Pozycjonowanie jest formą marketingu internetowego, na który decyduje się większość przedsiębiorców w Polsce. Jego rezultaty nie tylko zwiększają widoczność witryny w sieci, ale wzmacniają profesjonalny wizerunek marki na rynku.

Darmowa wycena
Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na czym polega pozycjonowanie?

Pozycjonowanie jest formą zwiększania widoczności witryn w wyszukiwarce Google poprzez dopasowywanie ich specyfikacji do wymogów stawianych przez jej algorytmy. Skuteczność tego procesu objawia się poprzez zajęcie przez pozycjonowaną domenę wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google oraz wzrostem jej konwersji. Ostatecznym celem pozycjonowania stron www jest pozyskanie nowych klientów i optymalizacja wizerunku marki na rynku.

Pozycjonowanie stron w Chorzowie

Chorzów znajduje się w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, stanowiąc lokalny ośrodek gospodarczy, biznesowy i kulturalny. Na rozwój przedsiębiorstw tego okręgu wpływ miały uwarunkowania związane z dotacjami unijnymi, lokalizacją, infrastrukturą, dostępem do szerokich kadr pracowniczych, ale nie tylko. Podstawą efektywnego zarządzania promocją firmy jest bowiem działalność w sieci, na którą wiele lat temu zdecydowali się przedsiębiorcy z Chorzowa. Profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych zwiększa atrakcyjność firm nie tylko w oczach potencjalnych klientów i kontrahentów, ale także inwestorów zagranicznych.

Pozycjonowanie - Chorzów inwestuje w content marketing

Nie ulega wątpliwości, że wysokiej jakości treści są fundamentem pozycjonowania stron w sieci. Content marketing wchodzi bowiem w rolę sprzedawcy w sklepie stacjonarnym, który przedstawia ofertę, odpowiada na pytania, wzbudza zaufanie, przekazuje wiedzę i odnajduje trafne odpowiedzi na konkretne potrzeby klientów. Priorytetem w tworzeniu contentu w sieci jest wysoka jakość, naturalność i różnorodność. Wartości te weryfikowane są zarówno przez odbiorców fizycznych, jak i roboty indeksujące Google.

Pozycjonowanie sklepów

„Content is a King” - dlaczego?

 • Słowa kluczowe - content marketing jest głównym nośnikiem słów kluczowych, dzięki którym klienci mają możliwość dotarcia do oferty firmy. Internauci wpisują w wyszukiwarkę określone frazy, dzięki którym wyrażają swoje potrzeby. Im wyższy poziom ich powiązania z charakterystyką Twojego produktu, tym większe prawdopodobieństwo, że Google w pierwszej kolejności poleci właśnie Twoją domenę. Słowa kluczowe w treściach powinny zawierać się w sposób możliwie najbardziej naturalny. Ich liczba i złożoność determinuje z kolei powielanie unikalnych form tekstowych, co również dobrze wpływa na pozycjonowanie.
 • Wartość informacyjna - wiedza jest wartością niematerialną, która w sposób bezpośredni przyciąga odbiorców do określonej domeny. Praktyczne i zgodne z rzeczywistością informacje wzmagają ponadto zaufanie do marki, budując jej wiarygodność i profesjonalizm. Szczegółowa wiedza na temat produktów, a także tematów pokrewnych niejednokrotnie popycha konsumentów do dalszych etapów lejka sprzedażowego. Praktyczna wiedza jest szybko weryfikowana i doceniana przez grono odbiorców firmy.
 • Zaangażowanie - regularnie udostępniane treści nie tylko stanowią punkt odniesienia dla efektywnej komunikacji z potencjalnymi odbiorcami, ale także budują z nimi relacje. Ich różnorodność, praktyczność i powiązanie z grupą docelową determinuje chęć powrotu odbiorców do domeny oraz ich dzielenie się nią z innymi. W tym przypadku liczy się konsekwencja i elastyczność działania.
 • Inspiracja - przykłady wykorzystania produktów oferowanych przez firmę współtworzą trendy zakupowe w poszczególnych grupach docelowych. Do tego celu stosuje się takie formaty tekstowe jak opisy kategorii i produktów oraz artykuły blogowe czy sponsorowane. Niezwykle istotne jest także zawieranie w nich misji marki, która powinna odpowiadać charakterystyce danej grupy docelowej.

Pozycjonowanie sklepów internetowych w Chorzowie

W ujęciu ogólnym zasady dotyczące pozycjonowania sklepów online i standardowych stron ofertowych pozostają wspólne. Nie ulega natomiast wątpliwości, że zwiększanie widoczności domen z branży e-commerce z reguły wymaga więcej czasu, zaangażowania i pieniędzy. Wpływa na to przede wszystkim większa złożoność sklepów oraz większą ilością podstron i oferowanych produktów. Pozycjonowanie sklepów internetowych kładzie szczególny nacisk na linkowanie wewnętrzne, powielanie treści zawierających słowa kluczowe, szybkość ładowania podstron czy dopasowanie do urządzeń mobilnych. Cena pozycjonowania średniej wielkości sklepu online rozpoczyna się od 5000 zł netto.

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Pozycjonowanie stron www - korzyści

 1. Wzrost widoczności witryny w wyszukiwarce Google - czy wiedziałeś, że Google przetwarza aż 3,5 mld wyszukiwań dziennie? To niewątpliwie podstawowe źródło informacji o świecie internautów. Zdecydowana część fraz wpisywanych w wyszukiwarkę dotyczy natomiast produktów i usług lokalnych oraz branży e-commerce. Wykorzystanie tego potencjału jest fundamentem działań promocyjnych większości firm w Polsce. Zapewnia je przede wszystkim skuteczne pozycjonowanie.
 2. Wizerunek eksperta w branży - pozycjonowanie i zwiększanie widoczności witryny w sieci w sposób nieodłączny wpływa na jakość oferowanych przez firmę treści oraz na poziom profesjonalizmu strony. Biorąc pod uwagę aktualną charakterystykę przeciętnego konsumenta i jego ścieżkę zakupową czynniki te stanowią fundament budowania wizerunku firmy.
 3. Inwestycja w przyszłość firmy - pozycjonowanie stron internetowych w sieci jest jedną z najbardziej intratnych inwestycji, jakiej dokonują przedsiębiorcy w zakresie zarządzania promocją firmy. Sukcesywna i konsekwentna praca nad jakością witryny przyniesie rezultaty w przyszłości i zadecyduje o jej przewadze nad konkurencją.
 4. Oszczędności finansowe - rozłożenie działań z zakresu pozycjonowania stron www w czasie pozwala na relatywne zmniejszenie kosztów kampanii, nie obniżając wielkości rezultatów tego procesu. Sukces związany z promocją firmy w sieci opiera się bowiem przede wszystkim na konsekwencji działania.
 5. Szansa dla małych biznesów - realizacja „checklisty” zadań współtworząca określoną strategię pozycjonowania może zostać rozłożona w czasie. Fakt ten otwiera możliwości dla nowo powstałych firm, które charakteryzuje często ograniczony budżet inwestycyjny. Pozycjonowanie nie jest więc zarezerwowane tylko dla rozwiniętych przedsiębiorstw na rynku.
 6. Oszczędności finansowe - pozycjonowanie jest niezwykle skuteczną formą promocji przedsiębiorstw. Jego rezultaty przynoszą wymierne korzyści dla firmy, które pozostają odczuwalne nawet wiele miesięcy po zakończeniu kampanii. Możliwość rozłożenia kosztów związanych z pozycjonowaniem nie obciąża ponadto portfela inwestycyjnego, co czyni do dostępnym dla większej ilości przedsiębiorców.
 7. Wyprzedzenie konkurencji - szybkie rozpoczęcie pracy nad biznesową witryną w sieci pomoże Ci zyskać przewagę nad konkurencją. Stwierdzenie to potwierdza między innymi fakt, że praca tworzeniem wysokiej jakości treści wymaga czasu. Co więcej, dla robotów Google nie liczy się tylko ich jakość, ale także ilość.
Pozycjonowanie sklepu

Pozycjonowanie lokalne w Chorzowie

Skuteczne pozycjonowanie stron w sieci powinno być dopasowane do konkretnych potrzeb biznesowych firm. Dla przykładu, w przypadku działalności prowadzących przede wszystkim sprzedaż stacjonarną najlepiej sprawdza się pozycjonowanie lokalne. Polega ono na kierowaniu oferty do osób, znajdujących się w obrębie szacowanego zasięgu działalności danej firmy. Zazwyczaj są nimi mieszkańcy miasta lub osoby tymczasowo przebywające na jego terenie. Obszar oddziaływania pozycjonowania lokalnego może sprowadzać się także do konkretnych dzielnic, a nawet ulic. Zastosowanie pozycjonowania lokalnego zwiększa skuteczność działań, szybkość osiągania zamierzonych rezultatów oraz umożliwia zachowanie większych oszczędności inwestycyjnych. Lokalne pozycjonowanie przewiduje także założenie profilu Google Moja Firma.

Darmowa wycena

Pozycjonowanie stron internetowych - Chorzów wybiera najlepszych specjalistów w branży

Jesteśmy agencją SEO, która profesjonalnym pozycjonowaniem stron internetowych zajmuje się już od ponad 10 lat. Od momentu rozpoczęcia działalności pomogliśmy setkom przedsiębiorców z całej Polski. Doświadczenie w pracy z kontrahentami różnych branż umożliwia nam podejmowanie działań w sposób elastyczny. Naszą firmę tworzy zespół zgranych ludzi wyspecjalizowanych w różnych obszarach marketingu internetowego. To sprawia, że nie zastąpi nas żaden freelancer lub początkująca agencja SEO. Odkryj siłę, jaką może dać Twojej działalności pozycjonowanie stron. Chorzów zrobił to już dawno temu!

Optymalizacja SEO - Chorzów

Wykorzystaj fakt, że branża pozycjonowania umożliwia wybór najlepszych specjalistów na rynku. Empressia przygotuje dla Ciebie darmowy audyt SEO witryny, na podstawie którego opracuje skuteczną strategię pozycjonowania dopasowaną do możliwości finansowych Twojej firmy. To, ile kosztuje pozycjonowanie, zależy od wielu złożonych poszczególnych specyfikacji witryn, które wymagają odmiennych działań optymalizacyjnych. Odezwij się do nas już dziś, a z przyjemnością wykonamy dla Ciebie pozycjonowanie strony, które zawiera nie tylko podstawowe działania z tego zakresu, ale także monitorowanie ich wyników, w tym ruchu na stronie.

Oceń nasze usługi
4.6/5 na podstawie 12 głosów

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności