Chełm

Pozycjonowanie stron internetowych - Chełm

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Hej! :) Miło witać Cię na naszej stronie! Od ponad 10 lat zajmujemy się promocją biznesów w internecie z całej Polski. Do tej pory pomogliśmy setkom małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w pozyskaniu stabilnej pozycji na rynku oraz zwiększeniu ich poziomu sprzedaży. O osiągnięciu wspomnianych wyników zadecydowała niewątpliwie skuteczna strategia pozycjonowania biznesowej strony internetowej w sieci.

Zainwestuj w pozycjonowanie strony z naszą agencją SEO i sprawdź, jak najpopularniejsza strategia marketingu internetowego wpłynie na rozwój Twojej firmy! Nie zwlekaj - wypracowanie tych samych efektów za kilka lat, a nawet miesięcy będzie kosztowało znacznie więcej czasu i pieniędzy. Bądź zawsze o krok dalej od swojej konkurencji.

Darmowa wycena
Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych - od czego zacząć?

Nie ulega wątpliwości, że filarem wszystkich działań związanych z pozycjonowaniem stron internetowych jest profesjonalny audyt SEO. Za pośrednictwem odpowiednich narzędzi marketingu internetowego, takich jak Google Analytics lub Google Search Console pozycjoner wskazuje na wady i zalety danej strony internetowej zarówno pod względem technicznym, praktycznym, jak i merytorycznym. Pozwala to na określenie ogólnej kondycji witryny oraz jej aktualnego poziomu widoczności w sieci. Analiza pozycjonowanej powinna uwzględniać między innymi takie aspekty jak:

 • poziom konkurencji witryny oraz rodzaj jej aktywności,
 • dobór słów kluczowych,
 • charakterystyka branży oraz grupy docelowej,
 • dane techniczne witryny,
 • zawartość witryny pod względem wizualnym, strukturalnym i merytorycznym,
 • metadane,
 • szybkość ładownia strony,
 • responsywność,
 • mobilność,
 • analiza adresów URL.

Ilość aspektów koniecznych do ujęcia zarówno podczas analizy strony, jak i jej pozycjonowania wskazuje na obszerną wiedzę techniczną i kompetencje profesjonalnych pozycjonerów. Skuteczne pozycjonowanie konkurencyjnej witryny biznesowej wymaga niekiedy udziału całego zespołu agencji SEO o specjalizacji w różnych obszarach.

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie stron - content marketing

Oprócz optymalizacji SEO i danych technicznych witryny bierzemy pod uwagę również inne czynniki pozycjonowania. Należy do nich między innymi dobrze zaplanowany content marketing witryny. Wysokiej jakości treści obecne na stronie pełnią swojego rodzaju funkcję sprzedawcy stacjonarnego, którego zadaniem jest:

 • atrakcyjne przedstawienie oferty,
 • odpowiedź na wszelkie pytania lub wątpliwości konsumentów,
 • inspiracja do zakupu,
 • edukacja w zakresie tematów około branżowych,
 • współtworzenie trendów zakupowych.

Pozycjonowanie stron - Chełm

Artykuły blogowe i sponsorowane oraz wszelkie inne formaty tekstowe obecne w obszarze witryny powinny się charakteryzować:

 • Wysokim ładunkiem informacyjnym - jedną z zasad, której lubimy się trzymać podczas tworzenia treści, jest zawieranie jak najwięcej wartości merytorycznej, w jak najmniejszej ilości słów.
 • Optymalnie dobranymi frazami kluczowymi - w tym kontekście ważny jest sposób powiązania potrzeb grupy docelowej z charakterystyką oferty firmy. Dobrze, jeśli pośród nich znajdą się także frazy długiego ogona. Podstawową zasadą stosowania słów kluczowych jest naturalne umieszczanie ich w tekstach.
 • Różnorodnością - jedną z podstawowych funkcji wysokiej jakości treści jest jak najdłuższe zatrzymanie potencjalnego klienta w obszarze witryny. Ciekawe i angażujące formy tekstowe wpływają na pozytywne skojarzenia z marką firmy oraz zwiększają prawdopodobieństwo jego powrotu na adres domeny. Fakt ten zwiększa konwersję strony i bezpośrednio wpływa na uzyskanie przez nią lepszych pozycji w wynikach wyszukiwania Google.
 • Poprawnością - teksty zawierające błędy rzeczowe lub językowe automatycznie niszczą wizerunek firmy w sieci, odbierając jej wiarygodność i profesjonalizm.

Etapy świadomości klienta w SEO copywritingu

Tworzenie wysokiej jakości content marketingu witryny jest niebywale istotne zarówno z perspektywy robotów indeksujących stronę, jak i jej realnych użytkowników. Tak jak w przypadku wszystkich pozostałych aspektów pozycjonowania, osiągnięcie zamierzonych rezultatów wspomóc może zaplanowanie skutecznej strategii. W kontekście SEO copywritingu wykorzystać można między innymi aspekt 5 stanów świadomości konsumenta. Pozycjonowanie stron internetowych oraz wiele jego aspektów, zostały opisane na naszym firmowym blogu.

Pozycjonowanie stron internetowych - Chełm

Wiedza na temat świadomego tworzenia content marketingu wymaga od copywritera zarówno wyobraźni, jak i wiedzy technicznej. Treści powinny być jednolite oraz zawierać skonkretyzowane przesłanie, czyli misję firmy odzwierciedlającą insight grupy docelowej. Mimo że copywriting SEO jest dzisiaj realizowany na szeroką skalę w branży pozycjonowania oraz brand managementu wciąż bardzo trudno o wysokiej jakości angażujące treści dopasowane do profilu potencjalnego klienta z uwzględnieniem ich optymalizacji SEO. Jest to aspekt stanowiący najczęstsze źródło rozczarowania usługami realizowanymi przez agencje SEO w Polsce.

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Korzyści wynikające z pozycjonowania stron internetowych

 • Większa widoczność w wyszukiwarce Google - jak wskazują dane Polskich Badań Internetu, w 2019 roku z sieci korzystało aż 84,5% społeczeństwa polskiego. Z wyszukiwarki Google korzysta natomiast około 97% internautów. Biorąc pod uwagę fakt, że na wybór określonego produktu przez konsumenta aż w 70% wpływają informacje pozyskane z sieci, sugeruje wniosek, że korzyść ta ma niebagatelny udział w rozwoju każdego biznesu.
 • Budowa wizerunku firmy w internecie - za pośrednictwem efektywnej komunikacji z odbiorcami możliwe jest kreatywne przedstawienie misji firmy, która powinna być zgodna z insightem jej grupy docelowej. W procesie rozpoznawania uświadomionych i nieuświadomionych potrzeb konsumentów pomocne może okazać się opracowanie persony, do której kierowana jest oferta. Krok ten stanowi poniekąd podstawę planowania strategii content marketingu.
 • Relatywnie niskie koszty reklamy firmy w sieci - rezultaty i wielkość korzyści, jakie można osiągnąć za pośrednictwem pozycjonowania w perspektywie długofalowej, skłaniają ku refleksji, że stanowi ono wyjątkowo intratną inwestycję w zakresie promocji firmy. Co więcej, możliwość rozłożenia kosztów pozycjonowania w czasie sprawia, że staje się ono dostępne także dla przedsiębiorstw ograniczonych finansowo.
 • Optymalizacja wizytówki firmy - sprostanie wymaganiom algorytmów Google w sposób nieodłączny idzie w parze z optymalizacją witryny, która powinna być atrakcyjna pod względem wizualnym, merytorycznym i praktycznym. Zadbana strona internetowa pełni funkcję nowoczesnej wizytówki, która buduje pierwsze wrażenie konsumenta na temat firmy.
 • Zwiększenie poziomu sprzedaży - nie ulega wątpliwości, że punktem docelowym zwiększenia konwersji strony, budowy wizerunku firmy, optymalizacji kontaktu z klientem jest zwiększenie jej poziomu sprzedaży. Windowanie stron internetowych w rankingu Google i dotarcie domeny do TOP10 wyszukiwań Google zwiększa prawdopodobieństwo sukcesu w tym zakresie nawet kilkunastokrotnie.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne dedykowane jest przede wszystkim punktom usługowym, hotelom, lokalom gastronomicznym, oraz sklepom prowadzącym sprzedaż stacjonarną. Pomaga w skierowaniu oferty do sprecyzowanej grupy docelowej, która nie tylko w danym momencie jest zainteresowana konkretnym produktem lub usługą, ale także ma fizyczną możliwość ich zakupu. Warto zauważyć, że niebagatelnym czynnikiem wpływającym na decyzje konsumentów jest także lokalizacja bliska ich aktualnemu położeniu. Pozycjonowanie sklepów jest skutecznym sposobem na rozwój lokalnego biznesu.

Pozycjonowanie sklepu

Pozycjonowanie - Chełm

Pozycjonowanie lokalne jest z reguły nieco tańszą wersją pozycjonowania ogólnego, które nie tylko zwiększa skuteczność podejmowanych działań w tym zakresie, ale pozwala także na większe oszczędności finansowe. Aby otrzymać bezpłatną wycenę pozycjonowania lokalnego swojej strony internetowej, możesz wypełnić brief obecny na naszej stronie lub skontaktować się z naszą agencją SEO bezpośrednio.

Darmowa wycena

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w Chełmie?

Cennik pozycjonowania stron internetowych jest aspektem wysoce zindywidualizowanym. Każda z witryn charakteryzuje się zróżnicowanymi specyfikacjami, które wymagają niekiedy odmiennych działań optymalizacyjnych. Doskonałym punktem wyjścia wstępnej wyceny pozycjonowania strony jest przeprowadzenie audytu SEO. Na jego podstawie można sporządzić check-listę zadań do realizacji w porządku priorytetowym z uwzględnieniem możliwości budżetowych danego klienta. Na cenę pozycjonowania wpływają ponadto takie czynniki jak:

 • Popularność i ilość wyszukanych fraz kluczowych,
 • Poziom aktywności konkurencji w branży,
 • Wiek domeny oraz jakość dotychczasowo przeprowadzonych działań w zakresie jej pozycjonowania (niekiedy konieczne jest usunięcie błędów popełnionych przez poprzednich pozycjonerów),
 • Rodzaj i czas trwania umowy.

Chełm - pozycjonowanie stron

Nie ulega wątpliwości, że wywindowanie pozycjonowanej domeny do TOP10 wyszukiwań Google jest odwiecznym celem każdego pozycjonera. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że osiąganie zamierzonych celów w tym zakresie jest zależne przede wszystkim od poziomu konkurencyjności branży pozycjonowanej firmy.

Jeśli wpisałeś w wyszukiwarkę słowo „pozycjonowanie”, następnie z listy zaproponowanych stron internetowych przez Google zdecydowałeś się odwiedzić właśnie nas, to stałeś się świadkiemskutecznej kampanii pozycjonowania. Naszym celem było zwrócenie Twojej uwagi na adres naszej domeny za pośrednictwem dopasowania jej specyfikacji do standardów ustanowionych przez wyszukiwarkę Google. Konkurencyjność i poziom trudności frazy, jaką jest „pozycjonowanie” stanowi potwierdzenie skuteczności działań podejmowanych przez naszą agencję.

Zainwestuj w pozycjonowanie swojej witryny z firmą Empressia

Pozycjonowanie z naszą agencją SEO przewiduje założenie Konta Klienta, które daje nieograniczony dostęp do raportów i wyników działań podjętych na rzecz pozycjonowanej domeny. Jego obecność niewątpliwie podkreśla fakt, że współpraca zdalna podjęta z agencją SEO w żaden sposób nie obniża skuteczności podejmowanych działań oraz poziomu komunikacji pomiędzy usługodawcą a klientem. Skorzystaj z zalet charakterystyki branży, jaką jest pozycjonowanie i wybierz jednych z najlepszych specjalistów pozycjonowania w Polsce. Nawet 550 km, jakie dzielą Chełm od Poznania, nie staną na przeszkodzie w realizacji skutecznej strategii zwiększenia widoczności Twojej witryny w sieci.

Nasza agencja SEO z przyjemnością zaoferuje Ci także:

 • portfolio potwierdzające wyniki i skuteczność podejmowanych przez nas działań,
 • dostęp do profesjonalnych narzędzi z obszaru marketingu internetowego,
 • aktywną optymalizację zaplanowanej strategii pozycjonowania,
 • nieustanny monitoring trendów oraz optymalizację działań.
Oceń nasze usługi
4.5/5 na podstawie 8 głosów

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.