Label Magazine

Label Magazine to serwis i magazyn dla ludzi, którzy pasjonują się designem, sztuką, fotografią oraz architekturą.

Naszym zadaniem było stworzenie dostosowanej do indywidualnych wymagań realizacji dla kreatywnego magazynu. Ten projekt jest wyjątkowy pod wieloma względami: artystyczne i przyjemne dla oka animacje, unikatowe funkcje, a do tego rozwiązania pod e-commerce. Wszystko to zarządzane z poziomu prostego i intuicyjnego panelu.

Stworzyliśmy:

  • Narzędzie, które umożliwia tworzenie własnych moodboardów ze wszystkich dostępnych zdjęć w artykułach. Użytkownik korzysta z dostępnych publikacji i szuka w nich inspiracji. To za mało? Może oznaczyć swoje ulubione artykuły, żeby o nich nie zapomnieć!
  • Niestandardowy kreator stron dla artykułów. Zbudowaliśmy go od zera na potrzeby tego projektu. Zależało nam na tym, żeby był w 100% zgodny z designem i łatwy w użyciu tak, jak to tylko możliwe. Dzięki temu zapewniliśmy dobre rozwiązania również użytkownikom, którzy chcą przesłać publikacje i zostać autorami.
  • Sklep, dzięki któremu można zamówić produkty fizyczne, prenumeraty wszystkich magazynów Label i wydań online, które można również przeglądać na stronie.
  • Wbudowany system powiadomień, który przesyła użytkownikom informacje o nowym numerze czy ważnych i ciekawych artykułach.

Design & UX - Damian Skotzke - tzke.pl

Wykorzystane technologie:

joomla system cms sylius react
Klient:

Label Magazine

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności