Kaszubska książka

Popularna księgarnia działająca na kaszubskim rynku wydawniczym zdecydowała się na aktualizację oprogramowania swojego sklepu internetowego oraz odświeżenie jego warstwy wizualnej.

Pierwszym krokiem była migracja danych z przestarzałej wersji PrestaShop na wersję najnowszą. Następnie wdrożyliśmy wybrany przez Klienta szablon graficzny i dostosowaliśmy jego kolorystykę zgodnie z otrzymanymi wytycznymi.

W kolejnym kroku zajęliśmy się integracją z przewoźnikami oraz operatorem płatności. Do tego integracja z Freshmail, wdrożenie modułu blogowego, a to jeszcze nie koniec! Kaszubskaksiazka.pl obecna jest także na Allegro, dlatego wdrożyliśmy moduł zarządzania sprzedażą na Allegro. Z panelu administracyjnego PrestaShop nasz Klient może w pełni zarządzać aukcjami, stanem magazynowym produktów oraz przesyłkami - wygodne, prawda? :)

W czasie naszych prac strona księgarni działa bez zmian, a uruchomienie nowej, zaktualizowanej wersji sklepu nastąpiło w momencie, gdy nowa wersja spełniała wszystkie wymagania naszego Partnera.

Wykorzystane technologie:

prestashop system cms rwd figma
Klient:

Kaszubska książka

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności