“Ślusarstwo-Kotlarstwo Bogdan Witkowski” to jeden z czołowych graczy wśród producentów kotłów C.O. w Polsce. Wieloletnie doświadczenie oraz ponad 20 000 sprzedanych kotłów robi ogromne wrażenie. Firma działa na terenie całej Europy ciesząc się coraz większym zaufaniem wśród nowych i starych Klientów.

Cel do zrealizowania

Klient trafił do nas po przejściach z pseudo-agencjami. Musieliśmy udowodnić, że warto z nami współpracować. Zostaliśmy obdarzeni zaufaniem i przystąpiliśmy do ustalenia celów.

  • Naszym podstawowym celem było utworzenie nowoczesnego, responsywnego serwisu www na bazie systemu CMS. Witryna miała charakteryzować się niesztampową oprawą graficzną. Miała także zawierać katalog produktów wraz z pełną ofertą kotłów. Całość miała przede wszystkim wyglądać nowocześnie, zastępując poprzednią, przestarzałą wersję witryny.
  • Drugim założeniem było zwiększenie naturalnego ruchu z wyszukiwarki Google poprzez proces pozycjonowania serwisu. Mieliśmy świadomość jak wielkim i trudnym zadaniem będzie uzyskanie wysokich pozycji na najbardziej konkurencyjne słowa kluczowe w tej branży, jednak znaliśmy swą wartość i umiejętności. Przystąpiliśmy do realizacji założeń.

Efekty naszej pracy

Serwis www

Nowa wersja strony www mocno przyciąga uwagę. Postawiliśmy na to co najważniejsze czyli ‘User Experience’ a także na nowoczesne rozwiązania graficzne.

  • czas ładowania strony poprawił się o 1,2 sekundy
  • współczynnik odrzuceń strony www został zmniejszony o 14%
  • średni czas spędzony w serwisie wzrósł o 38%

Reklama w sieci

Dzięki zabiegom link buildingu a także dokładnej optymalizacji witryny uzyskaliśmy efekty pozwalające na wzrost sprzedaży oraz pozyskiwanie Klientów na zupełnie nowe produkty, które do tej pory stanowiły niewielki odsetek sprzedaży. Rzetelna praca z zakresu SEO zawsze przynosi satysfakcjonujące rezultaty

  • organiczne wejścia z Google na stronę www odbywają się z ponad 2300 fraz!
  • miesięczny ruch wynikający z naturalnych odwiedzin Google wzrósł o ponad 40%.

Co dalej?

Najlepszą rekomendacją dla naszych poczynań jest fakt, że w ostatnim czasie przystąpiliśmy do kolejnej realizacji w postaci sklepu internetowego. Oczekiwania Klienta są oczywiście równie wysokie jak do tej pory i wiecie co? Świetnie! Uwielbiamy wyzwania! :)

Referencje

referencje Kotły Witkowski

Liczby projektu

10

projektów podstron

140

godzin pracy
webdeveloperów

20

godzin testowania

150

wartościowych linków przychodzących

50

postów na FB i
nadal rośnie

Spodobał Ci się ten projekt?

Skontaktuj się z nami

biuro@empressia.pl (+48) 661 282 522

© Copyright 2024 Agencja SEO Empressia | All Rights Reserved.

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności