Zielona Góra

Strony www i reklama w internecie, Zielona Góra

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Mieszkasz bądź pracujesz w Zielonej Górze i potrzebujesz firmy, która stworzy dla Ciebie profesjonalną stronę www lub zapewni Ci skuteczną reklamę w internecie? Doskonale trafiłeś!
Nasz zespół zajmuje się tworzeniem oraz wdrażaniem nowoczesnych, responsywnych stron internetowych! Realizujemy zarówno zlecenia na proste strony-wizytówki, tworzone z zastosowaniem języka HTML, jak i na zaawansowane strony, przy których wykorzystujemy systemy CMS.
Sprawdź, jak wiele możemy Ci zaoferować!Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi?

Empressia to zespół, który tworzą profesjonaliści z ogromną wiedzą, bogatym doświadczeniem, a także prawdziwą pasją. Przez 9 lat wspólnej pracy stworzyliśmy ponad 400 stron internetowych (a liczba ta codziennie rośnie!).
Każdy projekt, który wychodzi spod naszych rąk, wyróżnia się doskonałą jakością. Nie musisz jednak wierzyć nam na słowo! Sprawdź nasze portfolio – to nasza najlepsza reklama.

Darmowa wycena

Co wyróżnia nasze serwisy?

Funkcjonalność

Prosta obsługa

Unikalny design

Łatwa rozbudowa

Szybkość działania

Co możemy zaoferować?

Nadrzędnym celem naszej pracy jest Twoja satysfakcja. Jesteśmy otwarci na różnorodne rozwiązania i dokładamy wszelkich starań, by efekt naszej pracy odpowiadał Twoim potrzebom i oczekiwaniom – niezależnie od tego, jaki jest Twój budżet, czy jak szalony może wydawać się Twój pomysł. Strony www tworzymy zarówno na podstawie indywidualnych projektów graficznych, jak i w oparciu o gotowe szablony. Co ważne, ZAWSZE pracujemy na oryginalnym oprogramowaniu. Aby zapewnić Ci kompleksową obsługę, zajmujemy się również reklamą w internecie. Dzięki naszym działaniom, takim jak pozycjonowanie stron czy wdrażanie kampanii AdWords, skutecznie wypromujesz swoją stronę www! Co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie? Sprawdź, klikając w zakładkę „oferta”!


Ile kosztuje strona www?

Koszt strony internetowej zależny jest od stopnia jej skomplikowania. Ceny projektów, które realizujemy, wahają się od kilkuset złotych do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Za każdym razem jednak, nie zależnie od skali zlecenia, naszym klientom poświęcamy tyle samo zaangażowania i profesjonalizmu. Więcej o cenach stron www dowiesz się z naszego artykułu „Ile kosztuje strona internetowa?”.

Darmowa wycena

Pozycjonowanie Zielona Góra – efektywna promocja w Google

Pozycjonowanie stron internetowych to jedna z najbardziej efektywnych metod promocji w Internecie. Polega na stałych, profesjonalnych działaniach on-site (SEO) i off-site (link building), które zwiększają widoczność strony internetowych w wyszukiwarce Google.

W ramach prac stałe monitujemy trendy w branży i reagujemy wprowadzaniem zmian pod najnowsze wytyczne od Google.

Aby pozycjonowanie przebiegało skutecznie, stawiamy na regularny i partnerski kontakt z klientem. Poprzez informowanie oraz doradztwo biznesowe budujemy zaufanie – w ten sposób osiągamy nie tylko wysokie pozycje, ale również pomagamy w rozwoju firm naszych klientów.

Pozycjonowanie Zielona Góra
Pozycjonowanie Zielona Góra

Jakie są zalety pozycjonowania lokalnego?

Cały proces pozycjonowania niesie za sobą wiele strategicznych walorów dla Twojego biznesu.

Oto one:

  • Promujemy Twoją firmę na danym obszarze (najczęściej konkretne miasto, np. Zielona Góra). Dlatego, gdy prowadzisz salon fryzjerski, Twoja strona www wyświetli się wysoko na frazę ,,fryzjer Zielona Góra" w tzw. mapkach lub wynikach naturalnych.
  • Jeśli proponujesz usługi, dotarcie do klienta w okolicy jest niezwykle ważne. Odbiorcy zdecydowanie bardziej wolą skorzystać z oferty firmy w pobliżu niż na końcu miasta.
  • Generujemy wyłącznie trafny ruch – z danego miasta, a nie np. z oddalonego o 100 km.
  • Pozycjonowanie lokalne daje szybsze efekty niż działania ogólnopolskie. Dzięki temu już po 3 miesiącach będą znaczne szanse na zdobycie klientów i szybsze uzyskanie satysfakcjonujących efektów pozycjonowania
  • Zakładamy i optymalizujemy wizytówkę Twojej firmy w Google Moja Firma. To wartość dodana, która stale będzie pracować na rzecz Twojego biznesu.

Współpraca

Jak może wyglądać nasza współpraca? Nasz kontakt z klientami często opiera się na różnego rodzaju komunikatorach. Dzięki temu możemy w szybki i bardzo komfortowy sposób omawiać szczegóły dotyczące realizowanych przez nas zleceń. Z naszych szacunków wynika, że aż 78% stworzonych przez nas stron www powstało z wykorzystaniem zdalnych narzędzi komunikacji.
Wolisz spotkanie twarzą w twarz w Zielonej Górze? Nie ma problemu! Odległość pomiędzy naszym biurem w Poznaniu a Twoim miastem to niewiele ponad 150 kilometrów. Chętnie odwiedzimy Cię w wybranym przez Ciebie miejscu w Zielonej Górze i porozmawiamy o Twojej stronie www.

Oceń nasze usługi
4.5/5 na podstawie 59 głosów

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 24h.

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności