Piła

Piła – tworzenie stron www i reklama w internecie

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Witaj na naszej stronie! Niezmiernie miło Cię widzieć! Skoro tu jesteś, zapewne szukasz zaufanej firmy, która stworzy dla Ciebie wyjątkową stronę www. Trafiłeś pod właściwy adres – znajdziesz u nas wszystko to, czego potrzebujesz!

Darmowa wycena

Co wyróżnia nasze serwisy?

Funkcjonalność

Prosta obsługa

Unikalny design

Łatwa rozbudowa

Szybkość działania

Czym się zajmujemy?

Nasze działania koncentrują się przede wszystkim na tworzeniu funkcjonalnych i responsywnych stron internetowych. Nasze projekty wyróżniają się nowoczesnością, intuicyjną obsługą i zgodnością z bieżącymi trendami.

Tworzymy zarówno nieskomplikowane strony-wizytówki, projektowane w języku HTML, jak i złożone, zaawansowane strony www, oparte o systemy CMS. Za każdym razem pracujemy tylko i wyłącznie na oryginalnym oprogramowaniu.

W swojej pracy jesteśmy elastyczni i chętnie korzystamy z różnych rozwiązań – wszystko po to, by strona www, która wychodzi spod naszych rąk, w pełni wpisywała się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Pracujemy zarówno na gotowych szablonach, jak i na podstawie indywidualnych projektów graficznych.
Na tworzeniu stron www nasza oferta się jednak nie kończy. Możemy zrobić dla Ciebie o wiele więcej – na przykład skutecznie wypromować Twoją stronę dzięki profesjonalnemu pozycjonowaniu w wyszukiwarkach czy wdrożeniu kampanii AdWords. Sprawdź nas i przekonaj się, jak wiele może dać Ci skuteczna reklama w internecie!

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy wyjątkowym zespołem, w skład którego wchodzą profesjonaliści z pasją. Już od 9 lat zajmujemy się projektowanie i wdrażaniem stron internetowych. Przez ten czas stworzyliśmy ponad 400 projektów (a liczba ta z każdym dniem rośnie!), które poszerzały nie tylko nasze portfolio, ale przede wszystkim naszą wiedzę i doświadczenie.
Tworząc strony www, ZAWSZE największy nacisk kładziemy na jakość. Niemniej ważne są dla nas przystępne ceny. Udowadniamy, że niezawodność może iść w parze z rozsądnymi kosztami!


Ile kosztuje strona internetowa?

Wszystko zależy od tego, jaki jest Twój budżet i jakie są Twoje oczekiwania. Realizujemy zlecenia, których koszt waha się od kilkuset złotych do kilkudziesięciu tysięcy złotych – a do każdego z nich podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i entuzjazmem. Ceny uzależnione są od tego, jak bardzo skomplikowany jest dany projekt. Chcesz wiedzieć więcej na temat kosztów związanych z tworzeniem i wdrażaniem stron www? Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym szczegółowo omawiamy tę kwestię „Ile kosztuje strona internetowa?”.

Darmowa wycena

Współpraca na odcinku Poznań-Piła

Podstawą naszego kontaktu z klientami są komunikatory oraz telefon – w ten sposób omawiamy szczegóły dotyczące średnio aż 78 na 100 zrealizowanych przez nas zleceń. Dzięki temu możemy działać naprawdę szybko! Chętnie jednak spotkamy się z Tobą osobiście!
Nasze biuro mieści się w Poznaniu, w związku z czym jesteśmy całkiem bliskim sąsiadami z Piłą. Jeżeli zechcesz spotkać się z nami twarzą w twarz, chętnie przyjedziemy do Ciebie, by porozmawiać o Twojej nowej stronie www.

Oceń nasze usługi
4.8/5 na podstawie 49 głosów

Zobacz również naszą ofertę dla innych miast:

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę swojej strony internetowej?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 24h.

Jeśli chcesz otrzymać precyzyjną wycenę strony internetowej, e-sklepu lub pozycjonowania, wypełnij krótki brief a wycenę otrzymasz w ciągu 24h.

Szczegółowe sprecyzowanie wymagań pozwoli nam przedstawić dokładną wycenę.

Podstawowe Informacje

Strona www z panelem administracyjnym do zarządzania treścią oraz zdjęciami na stronie internetowej.

Indywidualny projekt graficzny
Szablon graficzny

Wybierz jedną z opcji.

Podaj orientacyjną liczbę podstron w Twoim serwisie (o firmie, oferta, aktualności itp.)

Strona będzie dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Dodatkowe funkcjonalności

Mapa Google wskazująca lokalizację firmy.

Formularz kontaktowy składający się z podstawowych pól do wypełnienia przez Klienta.

Instalacja wtyczek społecznościowych na stronie www.

Zaznacz jeśli chcesz aby strona www została wykonana również w dodatkowych wersjach językowych.

Podaj liczbę dodatkowych wersji językowych.

Zaznacz jeśli planujesz na stronie www galerię zdjęć

Zaznacz jeśli jesteś też zainteresowany pozycjonowaniem strony internetowej

Dane kontaktowe

Pozycjonowanie

Dane kontaktowe

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności