Kraków

Strony www i marketing internetowy – usługi, jakich oczekujesz w Krakowie

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Miło nam powitać Cię na naszej stronie www. Znajdziesz na niej informacje, dzięki którym będziesz mógł dowiedzieć się, jakie usługi oferujemy, w jaki sposób je świadczymy i które właśnie Ciebie powinny zainteresować. Nie ma znaczenia, czy już jesteś posiadaczem strony www, czy może dopiero chcesz ją stworzyć.

W ofercie mamy serwisy www, rozwiązania dedykowane, marketing internetowy i identyfikację wizualną. To właściwie wszystko, czego możesz potrzebować, aby zyskać popularność na rynku i pozytywnie wpłynąć na wizerunek swojej firmy.

Darmowa wycena

Co wyróżnia nasze serwisy?

Funkcjonalność

Prosta obsługa

Unikalny design

Łatwa rozbudowa

Szybkość działania

Nowoczesne strony www i sklepy internetowe

Oferujemy profesjonalne strony internetowe, które są responsywne i nowoczesne. Wykonujemy je w taki sposób, aby spełniały oczekiwania naszych klientów i jednocześnie współgrały z obowiązującymi trendami. Proponujemy też sklepy internetowe, dzięki którym nasi klienci mogą poszerzyć swoją działalność i tym samym dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Tworzymy je tak, by były proste w obsłudze zarówno dla właścicieli, jak i ich klientów. W końcu robienie zakupów musi być proste, gdyż w przeciwnym razie będzie zniechęcało wiele osób, a wówczas istnienie takiego sklepu okaże się zupełnie bezsensowne.

Jakie są nasze serwisy?

Nasze strony internetowe i sklepy są wyjątkowe i to nie ulega wątpliwości. Doceniło je wielu klientów z całej Polski, a w szczególności z Krakowa. Serwisy, które wykonujemy, charakteryzują się funkcjonalnością, prostą obsługą, a także unikalnym designem. Dzięki temu ich użytkowanie jest proste, mogą służyć w szerokim zakresie i przede wszystkim atrakcyjnie się prezentują.
Wszystkie nasze serwisy wyróżnia:

  • łatwa rozbudowa,
  • szybkość działania.

Wystarczy tylko raz zainwestować w taką stronę lub sklep, aby móc korzystać z niego przez długie lata. Dodając z czasem kilka elementów, zmieniając drobną grafikę, aktualizując treść, strona wciąż będzie nowoczesna i oryginalna. Nasze sklepy internetowe i strony www mogą spokojnie konkurować z dużo droższymi serwisami oferowanymi przez inne agencje reklamowe. Nasze serwisy mają przystępne ceny, choć ich jakość jest na wysokim poziomie.

Darmowa wycena

Pozycjonowanie stron internetowych – Kraków

Kraków to piękne miasto, które rocznie odwiedza multum turystów. To świetne miejsce na biznes i jego reklamę. I tu właśnie tysiące ludzi codziennie wpisuje frazy kluczowe w Google w poszukiwaniu sklepu, kawiarni, salonu fryzjerskiego czy też hotelu. Dlatego tak ważna jest Twoja witryna www oraz jej ekspozycja w TOP 10 wyników wyszukiwania, aby być na wyciągnięcie ręki klienta.

Pozycjonowanie Kraków

Dlaczego pozycjonowanie stron internetowych jest korzystne?

Pozycjonowanie firmowych witryn odgrywa dużą rolę w działaniach marketingowych przedsiębiorstw. Co jest powodem popularności promocji w naturalnych wynikach wyszukiwania Google? Na pewno duża dostępność zasobów Google, które umożliwiają użytkownikom dotarcie do konkretnych informacji, firm i sklepów poprzez słowa kluczowe. Chodzi tu o mapy, grafiki czy samą wyszukiwarkę.

Przygotujemy odpowiednie treści na stronie, aby dotrzeć do docelowej grupy.

Podstawowy cel, który jest powierzony naszym specjalistom, to umieszczenie Twojej witryny www na pierwszej stronie wyników Google.

Pozycjonowanie – zalety dla Twojego biznesu

  • zwiększająca się liczba klientów,
  • łatwość znalezienia Twojej strony w Google,
  • budowa zaufania do marki i jej rozwój,
  • prześcignięcie konkurencji,
  • długofalowe efekty.

Pamiętaj! Pozycjonowanie to usługa, którą możemy dopasować do każdej branży oraz strony internetowej.

Dodatkowe usługi naszej agencji

W naszej ofercie znajdziesz także dodatkowe usługi. Oferujemy pozycjonowanie stron internetowych i sklepów, dzięki któremu serwisy te są dobrze widoczne w wyszukiwarkach. To zwiększa szanse na to, że będzie je odwiedzać większa liczba osób. Poza pozycjonowaniem proponujemy Google Adwords i Social Media. Rozwiązania te również mają na celu zwiększenie popularności stron w Internecie, a co za tym idzie, zwiększenie rozpoznawalności firm, do których strony te należą.

Ponadto oferujemy projektowanie logo oraz materiały drukowane, usługi znane pod hasłem identyfikacji wizualnej. Ma ona bardzo duży wpływ na wizerunek firmy. Oferta, którą prezentujemy na naszej stronie, obejmuje również rozwiązania dedykowane. Chodzi tu o takie jak aplikacje webowe, aplikacje mobilne, a także aplikacje na Facebook. Także świadcząc te usługi, dbamy o ich wysoki poziom i zadowolenie klientów. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, na pewno będziesz z niej zadowolony. Nasz zespół mocno się o to postara.

Dlaczego powinieneś zainteresować się naszą ofertą?

Wysoka jakość świadczonych usług to nie jedyny powód, dla którego powinieneś skorzystać z naszej oferty. Naszą agencję tworzy zespół zdolnych, wykształconych i do tego ambitnych ludzi – specjalistów od marketingów, grafików, pozycjonerów, programistów itd. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta i do tego, co robimy, co mu oferujemy. Nasza praca to jednocześnie pasja, którą pragniemy rozwijać. Dlatego nieustannie się dokształcamy, zdobywamy nowe doświadczenia, obserwujemy też stale zmieniające się trendy. Dzięki temu możemy oferować to, co na czasie.

Nie ma co ukrywać, mamy też przystępny cennik. Pieniądze w naszej pracy nie są najważniejsze, dlatego nie stosujemy zasady – robić byle jak i cenić się jak najwyżej. Każde zlecenie traktujemy poważnie i mocno się w nie angażujemy, bez względu na to, czy są to strony internetowe, sklepy internetowe, pozycjonowanie, aplikacje mobilne, aplikacje webowe czy inne rozwiązania i wyceniamy je rozsądnie, często indywidualnie.

Współpraca – kontakt – Kraków

Obsługujemy klientów z Krakowa, bez względu na to, czy są z centrum, czy mieszkają lub pracują gdzieś na obrzeżach. Z wszystkimi kontaktujemy się na odległość, co ma na celu zapewnienie wygody w czasie współpracy i szybkiego przepływu ważnych informacji. Zapewniamy kontakt telefoniczny i mailowy w godzinach pracy naszej agencji. Kraków to miasto, w którym mamy wielu bardzo zadowolonych klientów. Dzięki nim możemy cieszyć się pozytywnymi opiniami, które wygłaszają na nasz temat w Internecie.

Jeżeli potrzebujesz strony www, chcesz zlecić wykonanie sklepu czy pozycjonowanie lub masz zapotrzebowanie na inne usługi, skontaktuj się z nami już dziś. Zaprezentujemy Ci naszą ofertę, przedstawimy szczegóły, podamy ceny, a kiedy już zdecydujesz się, aby rozpocząć współpracę, będziemy na bieżąco informować Cię o przebiegu poszczególnych prac.

Oceń nasze usługi
3.7/5 na podstawie 7 głosów

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 24h.

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności