Jak sprzedać ekskluzywną posiadłość w 2 tygodnie?

Nie przesadzimy, jeśli odważymy się ująć ten projekt w ramy ostatniej deski ratunku dla naszego Klienta. Przyjęliśmy niemałe wyzwanie związane ze sprzedażą ekskluzywnej nieruchomości w trybie „jak najszybciej”. Warto podkreślić, że właściciele posiadłości próbowali znaleźć kupca od ponad 2 lat. Niestety, mimo współpracy z biurami nieruchomości, bez powodzenia.

Nasza agencja interaktywna zrobiła szybki brainstorming - przeanalizowaliśmy wszystkie możliwości i worek potencjalnych rozwiązań, opracowaliśmy strategię marketingową i... luksusową rezydencję sprzedaliśmy w niespełna 2 tygodnie! Oto case study, które dowodzi, że świetnie sprawdziliśmy się nie tylko jako specjaliści od projektowania stron www, ale również jako skuteczni agenci nieruchomości (niemniej z branży online marketingu nie mamy zamiaru się wyprowadzać).

Cel do zrealizowania

Jasno określony – sprzedaż ekskluzywnej posiadłości w stylu amerykańskim o wartości prawie 5 mln zł! Nasze działania skoncentrowaliśmy nie tylko wokół rynku polskiego, ale również za granicą, m.in. w Niemczech, Szwajcarii, Rosji, Francji, Wielkiej Brytanii.

Stworzyliśmy stronę www rezydencji w języku polskim z tłumaczeniem ENG i DE, zrealizowaliśmy film promujący nieruchomość oraz profesjonalną sesję zdjęciową, napisaliśmy angażujące treści, zaprojektowaliśmy katalog, przeprowadziliśmy kampanię reklamową w Google Ads i opublikowaliśmy ofertę sprzedaży na najlepszych platformach międzynarodowych.

Efekty naszej pracy

Po niespełna dwóch tygodniach dotarły do nas wieści, na które czekaliśmy – udało się. Posiadłość w Grzebienisku znalazła nowych właścicieli. To ogromny sukces, którego krótka historia zasługuje na znalezienie się w case study naszych projektów jako dowód na to, że niemożliwe nie istnieje, a rzetelne działania w sieci przynoszą 100% korzyści.

Chętnie podejmiemy się podobnych wyzwań w obszarze nieruchomości – zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami, spotkajmy się i zaplanujmy strategię, która spełni Twoje oczekiwania.

Liczby projektu

10

godzin researchu

14

zaprojektowanych grafik

30

ogłoszeń

3

katalogi

2

tygodnie pracy

Spodobał Ci się ten projekt?

Skontaktuj się z nami

biuro@empressia.pl (+48) 661 282 522

© Copyright 2021 Agencja Interaktywna Empressia | All Rights Reserved.

Darmowa wycena

Chcesz otrzymać indywidualną wycenę naszych usług?

Wypełnij krótki brief i prześlij go do nas. Wycenę otrzymasz w ciągu 48h.

cookie

Ciasteczka na tej stronie nie są jadalne. Dla Twojego bezpieczeństwa korzystamy z wirtualnych :) Dowiedz się więcej.

Polityka prywatności