O nas

Empressia to profesjonalna Agencja Interaktywna zajmująca się kreowaniem oraz udoskonalaniem internetowego wizerunku polskich jak i zagranicznych przedsiębiorstw.


Firma zarządzana jest przez młodych i zarazem doświadczonych przedsiębiorców. Naszym nadrzędnym celem jest kreowanie wizerunku firm w wirtualnym świecie oraz dalsze promowanie ich w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych.

Z najwyższą starannością oraz w sposób kompleksowy obsługujemy Klientów z obszaru całego kraju, a nawet tych z zagranicy. Faktem, który uwiarygodnia nasz profesjonalizm jest to, iż większość Klientów dostarczają nam... nasi Klienci.

Szczególną uwagę przykładamy na rozwój naszego przedsiębiorstwa. Uczestniczymy w wielu programach, konkursach oraz szkoleniach. Z początkiem roku 2014 przystąpiliśmy do programu Rzetelna Firma, która poświadcza naszą stabilność oraz płynność finansową. Jednym z większych osiągnięć jest również dostanie się do półfinału międzynarodowego konkursu GOMC. Potwierdzeniem tego jest dyplom, który otrzymał nasz webdeveloper i specjalista od Adwords – Tomasz Kubera.

Przebieg współpracy


Agencja Interaktywna Empressia zaprasza do współpracy, podczas której obie strony będą czerpać przyjemność z realizowanych zadań.