Ile kosztuje strona internetowa?

Prowadzisz firmę, oferujesz usługi, produkty, Twoi klienci wracają, ale wciąż jest ich zbyt mało, by móc rozwinąć w pełni własny biznes. Powodem może być przestarzała, mało funkcjonalna strona internetowa lub, co gorsza, jej brak. Kiedy już podejmiesz decyzję o stworzeniu skutecznej wizerunkowo i sprzedażowo witryny, pojawia się pytanie: ile kosztuje strona internetowa?

Przebudowa strony internetowej – kiedy należy ją wykonać?

Strona internetowa podlega określonym trendom, jak wszystko w dzisiejszym świecie. Aby była aktualna, realizowała swoje cele i atrakcyjnie zapoznawała klientów z ofertą firmy, konieczna jest jej modernizacja, a czasem całkowita zmiana. Jakie symptomy świadczą o konieczności takiej zmiany?

"Mobile first" - zapowiedzi zmian

Niespełna dwa miesiące temu, Google zapowiedziało zmiany w zakresie oceniania stron internetowych oraz ich indeksowania. Czy wiadomo już jak duże zmiany wprowadza i co oznacza dla użytkowników, którzy posiadają różne wersje swoich serwisów?

PRACA! Junior Website Editor

W związku z nieustannym rozwojem naszej Agencji Interaktywnej szukamy ambitnego i zdolnego webmastera, który chciałby dołączyć do naszego zespołu.

Google Pingwin 4.0 oraz jego znaczenie dla pozycjonowania

Wielkie oczekiwanie, niepewność i zapowiedź dużych zmian – od czasu kiedy Google po dwóch latach zapowiedziało nową aktualizację Google Pingwin 4.0, w sieci zawrzało. Dzisiaj, miesiąc po wprowadzeniu zmian można już wstępnie podsumować co tak naprawdę wprowadziła aktualizacja i jakie znaczenie mają te zmiany dla pozycjonowania stron internetowych.

Jak zwiększyć konwersję w sklepie internetowym?

Przynoszący dochód sklep internetowy to marzenie i cel wielu osób. Jeszcze kilka lat temu konkurencja nie była tak duża i wystarczył dobry pomysł i trafienie w niszę, by sklep odniósł sukces. Obecnie sklepy internetowe mocno konkurują ze sobą, a klienci są coraz bardziej wymagający.

Webdeveloper pilnie poszukiwany

W związku z nieustannym rozwojem naszej Agencji Interaktywnej szukamy ambitnego i zdolnego webdevelopera, który chciałby dołączyć do naszego zespołu.

Czym jest User Experience i jak go wykorzystać?

Projektowanie stron internetowych opiera się na stworzeniu ogromnej liczby linijek kodu, zastosowaniu mnóstwa procesów i zaaplikowaniu wielu rozwiązań, które w końcowym rozrachunku powinny tworzyć jedną, spójną całość.

Szukamy grafika / webdesignera

W związku z rozwojem naszej Agencji Interaktywnej szukamy ambitnego i zdolnego Grafika / Webdesignera, który chciałby dołączyć do naszego zespołu.

Dla kogo Agencja Interaktywna?

Promowanie działalności, produktów i usług jest niełatwym zadaniem, które powinno zostać powierzone specjalistom. Bez skutecznej reklamy nie może być mowy o sukcesie, który przyniesienie oczekiwane zyski, a wprost przeciwnie, taka sytuacja może doprowadzić do prawdziwej klęski powziętego biznesu.

Korzyści z open source'owego systemu CMS

W dzisiejszym blogowym wpisie postaramy się nakreślić problem, z którym spotykamy się na co dzień - wybór CMSa, a konkretnie wybór pomiędzy autorskim rozwiązaniem a open source'owym.

Indywidualny projekt graficzny czy szablon?

Wielu naszych Klientów, którzy decydują się na założenie nowej strony internetowej zastanawia się czy wybrać stronę www opartą o indywidualny projekt graficzny czy szablon. Co wybrać? Która z opcji będzie dla nas najbardziej korzystna?

Twoja strona została zaatakowana?

Ataki na strony internetowe są dość powszechne.  Często na zainfekowanej witrynie umieszczane zostają skrypty spamerskie, które mogą przekierowywać nas na inne witryny, wyświetlać reklamy, rozsyłać wiadomości mailowe z naszego serwera. Rzadziej celem hakera jest zniszczenie danych na serwerze.